Klub Przyjaciół Myszki Miki - najlepsze oferty

Klub Przyjaciół Myszki Miki - Artykuły, gadżety i akcesoria. Modna kolekcja. Sprawdź oferty na Taniomania.pl. Niskie ceny, porównanie cen z wielu sklepów.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 31 produktów - zobacz najlepsze oferty
Bohaterowie z Klubu Przyjaciół Myszki Miki zapraszają do nauki alfabetu!

Ta wyjątkowa książka pełna jest kolorowych ilustracji i ciekawych zadań, które pomogą poznać i zapamiętać kolejne litery alfabetu, wzbogacając tym samym wiedzę i słownictwo Twojego dziecka. Dołączone do książki naklejki sprawią, że nauka w towarzystwie bohaterów z Klubu Przyjaciół Myszki Miki będzie przyjemnością i wspaniałą zabawą.
Więcej
Zwiń
Weź udział w wielkim otwarciu nowego butiku Minnie, w którym znajdziesz imponujący asortyment najfajniejszych kokardek i muszek na świecie! Zobacz, jak niesamowita kokarda Daisy w magiczny sposób zmienia kolor pod wpływem nastroju. Uśmiechnij się szeroko do muszki z aparatem Donalda i pomóż złapać uciekające kokardki-motylki. Wpadnij na piżamowe przyjęcie oraz wspaniały piknik. W gronie przyjaciół przeżyjesz mnóstwo ekscytujących przygód. W niezwykłym butiku Minnie każdy znajdzie coś dla siebie!
Więcej
Zwiń
Bohaterowie z Klubu Przyjaciół Myszki Miki zapraszają do nauki alfabetu!Ta wyjątkowa książka pełna jest kolorowych ilustracji i ciekawych zadań, które pomogą poznać i zapamiętać kolejne litery alfabetu, wzbogacając tym samym wiedzę i słownictwo Twojego dziecka. Dołączone do książki naklejki sprawią, że nauka w towarzystwie bohaterów z Klubu Przyjaciół Myszki Miki będzie przyjemnością i wspaniałą zabawą. AUTOR PRACA ZBIOROWA TYTUŁ POZNAJEMY ALFABET - KLUB PRZYJACIÓŁ MYSZKI MIKI WYDAWCA AMEET ROK WYDANIA 2012 FORMAT 227 X 230 MM OPRAWA OPRAWA TWARDA ILOŚĆ STRON 64 EAN 9788325310684 Znajdź podobne według klucza: AMEET ALFABET KLUB KLUB_PRZYJACIÓŁ KLUB_PRZYJACIÓŁ_MYSZKI KLUB_PRZYJACIÓŁ_MYSZKI_MIKI POZNAJEMY (85617)
Więcej
Zwiń