Klocki Magnetyczne Magformers - najlepsze oferty

✅ Klocki Magnetyczne Magformers już od 15 zł ➤ Zobacz produkty od Taniomania. Popularne oferty i opinie użytkowników! Odkryj coś dla siebie w dobrej cenie
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 57 produktów - zobacz najlepsze oferty
Klocki Magnetyczne MAGFORMERS R/C Cruiser to doskonały pomysł na prezent dla małego ciekawego świata konstruktora. Tworzenie niezwykłych projektów wprowadzi go do fascynującego świata magnetyzmu i odkryje przed nim podstawowe zasady przyciągania się elementów. Zestaw składa się z 52 klocków z wbudowanymi super mocnymi magnesami neodymowymi, które zawsze się przyciągają. Wystarczy przyłożyć do siebie wybrane elementy, a one natychmiast się ze sobą połączą!

Klocki Magnetyczne MAGFORMERS R/C Cruiser dają nieograniczone możliwości budowania, łącząc się w coraz większe struktury i stając się częścią fantastycznych konstrukcji. Za pomocą figur geometrycznych dziecko zaprojektuje najróżniejsze trójwymiarowe obiekty i kształty, czyli praktycznie wszystko co podpowie mu jego wyobraźnia.
Więcej
Zwiń
MAGFORMERS KLOCKI MAGNETYCZNE 26 EL BASICJEDYNE ORYGINALNE KLOCKI MAGFORMERS !!!


Rewelacyjne klocki magnetyczne MAGFORMERS - 26 elementów. Dzięki klockom Magformers dzieci mogą tworzyć dowolne konstrukcje, jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia dziecka. Tworzenie budowli przestrzennych stymuluje rozwój dziecka, rozwija twórcze myślenie, uczy cierpliwości, skupienia i myślenia przestrzennego.

Za pomocą klocków można konstruować proste bryły, jak i również układać skomplikowane modele 3D, dzięki czemu jest to doskonała zabawa dla wszystkich, niezależnie od wieku.

W komplecie znajduje się również przewodnik, który krok po kroku, pokaże jak stworzyć różne modele. Magformers to klocki z wbudowanymi silnymi magnesami neodymowymi.

Za pomocą figur geometrycznych można zbudować wspaniałe trójwymiarowe budowle, począwszy od prostych figur, skończywszy na pomysłowych.
Więcej
Zwiń
MAGFORMERS VEHICLE SPACE WOW 22 to klocki z wbudowanymi silnymi magnesami neodymowymi, które zawsze się przyciągają. Wystarczy zbliżyć do siebie ściankami dwa klocki, a one natychmiast ze sobą się połączą. Za pomocą klocków wzorowanych na kształt figur geometrycznych można zbudować wspaniałe trójwymiarowe budowle. W zabawie można korzystać z dołączonej do zestawu instrukcji lub innych przykładów zamieszczonych na stronie magformersworld.com lub własnej wyobraźni. W skład zestawu wchodzi: 8 trójkatów; 5 kwadratów; 4 wysokie trójkąty; 3 klocki specjalne; 2 koła.
Więcej
Zwiń