Klocki Lego Technic - najlepsze oferty

Klocki Lego Technic w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 72 produkty - zobacz najlepsze oferty
LEGO 42099 TECHNIC ZDALNIE STEROWANY POJAZD TERENOWY Nr zestawu: 42099 Seria: TECHNIC Dla dzieci w wieku: 11+ lat Ilość klocków: 958 Przygotuj się na nową dawkę emocji z zestawem LEGO® Technic Ekstremalna terenówka. Model terenówki zawiera mnóstwo zaawansowanych funkcji i jest w całości obsługiwany za pomocą aplikacji LEGO TECHNIC CONTROL+. Różne ekrany sterowania pozwalają jeździć do przodu, do tyłu, a także skręcać, przyspieszać, hamować i pokonywać przeszkody. Aplikacja oferuje też odtwarzanie fajnych efektów dźwiękowych i dostarcza w czasie rzeczywistym różne dane — w tym o prędkości i przechyłach.
Więcej
Zwiń
LEGO® Technic 42093 Chevrolet Corvette ZR1 Zestawy klocków LEGO® Technic pozwalają na budowanie i konstruowanie imponujących replik pojazdów, samochodów i maszyn budowalnych. To świetna, satysfakcjonująca zabawa dla małych i dużych pasjonatów motoryzacji i mechaniki. Najnowszy zestaw z serii pozwala odtworzyć arcydzieło inżynierii samochodowej, czyli model Chevroleta – Corvette ZR1. Zestaw został stworzony we współpracy z zespołem Corvette i doskonale oddaje charakter prawdziwego supersamochodu. Pomarańczowo-czarna kolorystyka idealnie współgra z realistycznymi detalami i elementami dekoracyjnymi. Model jest wyposażony w niskoprofilowe opony, czarne felgi, duży, sportowy spojler i cztery rury wydechowe oraz działający układ kierowniczy i silnik V8 z ruchomymi tłokami. Dodatkowo, naszą piękną replikę Corvette ozdobimy naklejkami z logo marki. Zestawy z serii LEGO Technic to zabawki typu 2w1 – Chevroleta przebudujemy na ciekawego hot roda.
Więcej
Zwiń
LEGO® Technic 42095 Sterowana wyścigówka kaskaderska Klocki LEGO® Technic to zaawansowane zestawy, które umożliwiają zbudowanie realistycznych, zmechanizowanych pojazdów i maszyn. Jedną z najnowszych propozycji z serii jest Sterowana wyścigówka kaskaderska, którą złożymy z 324 elementów. Superszybki, niebieski pojazd porusza się na gąsienicach i kołach łańcuchowych (które zapewniają mu optymalne przyspieszenie), dzięki czemu nie straszny jej trudny teren – piaszczyste, błotniste, grząskie i nierówne podłoże. Wyścigówka kaskaderska jest w pełni zmechanizowana, a dziecko może sterować nią zdalnie za pomocą dołączonego pilota. Samochód porusza się w przód, w tył, w prawo i w lewo oraz może wykonywać pełne obroty wokół własnej osi, a nawet jechać wyłącznie na tylnych kołach. Dodatkowo, w zestawie znajdziemy następujące elementy Power Functions: odbiornik, schowek na baterie, pilot zdalnego sterowania i dwa duże silniki. Model można przebudować na sterowany pojazd wyścigowy.
Więcej
Zwiń

Opinie - Klocki Lego Technic