Klocki Lego Minecraft - najlepsze oferty

Klocki Lego Minecraft w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 29 produktów - zobacz najlepsze oferty
LEGO® Minecraft™ 21141 Jaskinia Zombie W świecie Minecraft™ czeka Cię wspaniała przygoda, ale także mnóstwo niebezpieczeństw i pułapek. Trzeba mieć oczy szeroko otwarte, zwłaszcza, gdy wkraczamy do opuszczonych grot lub jaskiń. W tym przypadku utrudnione jest już samo wejście do środka. Aby utorować drogę, jesteśmy zmuszeni do „wysadzenia” włazu, a pomoże nam w tym niezawodny klocek TNT – dynamit. W środku znajdują się cenne dla nas surowce – węgiel, czerwony kamień, ruda złota i diamentu. Ale, jak to często bywa, najcenniejsze skarby mają swoich obrońców. Nie dość, że jaskinia została opanowana przez wielkie nietoperze, to jeszcze w środku rezydują Zombie – niebezpieczne Moby, które trzeba pokonać.
Więcej
Zwiń
Igloo w zaśnieżonym biomie czeka, aż je odkryjesz. Towarzystwa dotrzymają Ci niedźwiedź polarny i mały niedźwiadek polarny. Nałap ryb, a potem zbuduj dozownik strzał, aby bronić się przed tułaczem. Ten zestaw LEGO został zaprojektowany specjalnie z myślą o młodych fanach tej popularnej gry komputerowej z otwartym światem. Dzięki niemu na własnej skórze doświadczysz przygód ze świata LEGO® Minecraft™! Łącząc ten zestaw z innymi modelami z tej serii, możesz zbudować własne uniwersum LEGO Minecraft. W zestawie znajduje się również minifigurka Alexa z LEGO Minecraft. Udało Ci się znaleźć igloo, do którego niedźwiedź polarny i mały niedźwiedź polarny zaglądają w poszukiwaniu pożywienia. To niesamowita baza, w której znajdziesz pochodnię z czerwonego kamienia, wygodne łóżko, stół warsztatowy i piec. Czas na obiad? Wybierz się nad ocean i spróbuj złapać na wędką coś do jedzenia. Później wykorzystaj swoje zdolności budowniczego LEGO® Minecraft™ i skonstruuj dozownik strzał.
Więcej
Zwiń
Wydobywaj surowce, twórz przedmioty, buduj oraz walcz z latającymi płomykami na Moście Płomyków! Wskocz w świat Minecraft™ i wyrusz na przygodę z tym zestawem LEGO® Minecraft 21154 Most Płomyków, zawierającym ognisty krajobraz Netheru znany z gry Minecraft, most, płonącą lawę, groźne moby i unikalne przedmioty. Graczom, którzy uwielbiają tę znaną i bijącą rekordy grę z pewnością spodobają możliwość aktywowania żwirowej lawiny oraz latające płomyki, które trzeba pokonać, żeby przejść przez most i dostać się do skarbu. Dzieci mogą również połączyć ten zestaw Minecraft z innymi zestawami, aby stworzyć niepowtarzalny świat LEGO Minecraft idealny do zabawy i postawienia na półce. W zestawie minifigurka Alex, mroczny szkielet i 2 figurki płomyków z obrotowymi płomiennymi różdżkami. W zestawie minifigurka Alex, mroczny szkielet i 2 figurki płomyków z obrotowymi płomiennymi różdżkami.
Więcej
Zwiń
Lego jak lego , bardzo małe części.

Opinie - Klocki Lego Minecraft