Klocki Lego Jurassic World - najlepsze oferty

Klocki Lego Jurassic World w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 21 produktów - zobacz najlepsze oferty
Emocjonująca zabawka z tyranozaurem z serii Jurassic World dla dzieci, które chcą urządzić pojedynek z mechanicznym dinozaurem! Pełne akcji przygody w świecie dinozaurów czekają na maluchy w zestawie LEGO Jurassic World 75938 Tyranozaur kontra mechaniczny dinozaur. Zabawa polega na poszukiwaniu skarbu ukrytego w wulkanie na wyspie Isla Nublar. Figurka tyranozaura do zbudowania oraz mechaniczny dinozaur złoczyńcy Danny'ego Nedermeyera są ruchome i mają kłapiące szczęki, natomiast zbudowaną z klocków skałę wulkaniczną można otworzyć za pomocą specjalnej funkcji, by dostać się do ukrytej skrzyni ze skarbem.

Ten zestaw z serii Jurassic World zawiera cztery minifigurki, cztery figurki małych welociraptorów, łódź z dwoma miotaczami klocków oraz pistolet ze środkiem usy
Więcej
Zwiń
Klocki LEGO® Jurassic World™ 75930 Atak idoraptora Wydawałoby się, że to będzie spokojne popołudnie: razem z przyjaciółmi spędzaliście czas w dwupiętrowym budynku, gdy nagle z dżungli dobiegł Was przerażający ryk zbliżającego się dinozaura! Pewnie poczuł zapach obiadu, który właśnie skończyliście jeść. Wszystkich Was przeszedł dreszcz paniki - co robić, skoro nie macie w domu żadnej broni? Stanęliście w obliczu prawdziwego zagrożenia, zupełnie jak bohaterowie filmu Jurassic World™! Podzielcie się zadaniami: w budynku znajdują się ruchome ściany, które mogą posłużyć Wam do ucieczki i znalezienia bezpiecznego schronienia. Podczas gdy część odwróci uwagę groźnego gada, niech jeden z Was wsiądzie na motor i pojedzie po pomoc. Zaraz!, przecież w laboratorium jest jeszcze ostatnia broń z zastrzykami usypiającymi! Zaplanujcie atak i uśpijcie dinozaura - będzie świetnym materiałem do późniejszych badań naukowych.
Więcej
Zwiń
LEGO 75935 JURASSIC STARCIE Z BARIONYKSEM: POSZUKIWANIE SKARBóW Nr zestawu: 75935 Seria: JURASSIC Dla dzieci w wieku: 7+ lat Ilość klocków: 434 Danny Nedermeyer i Sinjin Prescott wybrali się na niebezpieczne poszukiwanie skarbów w świecie LEGO® Jurassic World, a Ty musisz ich powstrzymać! Legenda mówi, że w dżungli ukryty jest skarb, a Danny i Sinjin mają mapę i stare taśmy wideo, które pomogą im go znaleźć. Zostają jednak zmuszeni do ukrycia się w starej przyczepie, ponieważ samica barionyksa myśli, że chcą ukraść jej ryby. Pomóż Owenowi Grady'emu i Claire Dearing naprawić terenówkę. Następnie jedź razem z nimi i psem Redem złapać złoczyńców, zanim ukradną skarb! Dreszczyk emocji czeka na dzieci, które wyruszą z Owenem Gradym i Claire Dearing w pościg przez dżunglę za złoczyńcami w zestawie LEGO® Jurassic World 75935 Starcie z barionyksem: poszukiwanie skarbów.
Więcej
Zwiń