Klocki Lego Jurassic World - najlepsze oferty

Klocki Lego Jurassic World w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 21 produktów - zobacz najlepsze oferty
LEGO 75935 JURASSIC STARCIE Z BARIONYKSEM: POSZUKIWANIE SKARBóW Nr zestawu: 75935 Seria: JURASSIC Dla dzieci w wieku: 7+ lat Ilość klocków: 434 Danny Nedermeyer i Sinjin Prescott wybrali się na niebezpieczne poszukiwanie skarbów w świecie LEGO® Jurassic World, a Ty musisz ich powstrzymać! Legenda mówi, że w dżungli ukryty jest skarb, a Danny i Sinjin mają mapę i stare taśmy wideo, które pomogą im go znaleźć. Zostają jednak zmuszeni do ukrycia się w starej przyczepie, ponieważ samica barionyksa myśli, że chcą ukraść jej ryby. Pomóż Owenowi Grady'emu i Claire Dearing naprawić terenówkę. Następnie jedź razem z nimi i psem Redem złapać złoczyńców, zanim ukradną skarb! Dreszczyk emocji czeka na dzieci, które wyruszą z Owenem Gradym i Claire Dearing w pościg przez dżunglę za złoczyńcami w zestawie LEGO® Jurassic World 75935 Starcie z barionyksem: poszukiwanie skarbów.
Więcej
Zwiń
Ciekawy zestaw LEGO Jurassic World z dinozaurami dla dzieci przedstawia ucieczkę przed triceratopsem!

Maluchom spodoba się odgrywanie emocjonujących przygód z dinozaurami w zestawie konstrukcyjnym LEGO Jurassic World 75937 Atak triceratopsa. Ten kolorowy zestaw składa się z karuzeli z trzema wagonikami w kształcie jaj dinozaurów i funkcją obracania się oraz bramy i poczekalni przed karuzelą. W komplecie jest też ruchoma figurka triceratopsa, ogrodzenie do przewrócenia oraz samochodzik z miejscem na minifigurkę, które pozwolą odegrać ucieczkę dinozaura i pościg za nim. Zestaw zawiera cztery minifigurki z serii Jurassic World inspirujące do kreatywnej zabawy w odgrywanie ról.
  • W tym zestawie LEGO Jurassic World z dinozaurem są cztery minifigurki (nowości na czerwiec 2019 r.): Owen Grady, Simon Masrani, Allison Miles ora
Więcej
Zwiń
LEGO® Jurassic World® 75927 Ucieczka z laboratorium Najemcy i łowcy dinozaurów nie mają litości. Prehistoryczne gady są usypiane i transportowane do laboratorium, w którym poddaje się je różnym testom i badaniom. Dr Wu jest szalonym naukowcem, który trzyma zwierzęta w zamknięciu, w klatkach pod napięciem elektrycznym, strzeżone przez uzbrojonych po uszy strażników. Okazuje się jednak, że instynkt przetrwania bierze górę nad strachem! Wielki stygimoloch wywraca stół i rozbija okno, wydostając się tym samym poza znienawidzoną klatkę. Ale to nie koniec przygód! Wkrocz do akcji i pomóż, wzorem Owena Grady’ego, uwolnić zwierzę. Zajmuj strażnika i nie pozwól, by pociski z jego broni dosięgnęły dinozaura. Spróbuj także odzyskać skradzione jaja, z których wkrótce wyklują się pisklęta. Laboratorium, w którym przetrzymywane są dinozaury, jest dwupoziomowe. Na parterze znajduje się stół i sprzęt badawczy oraz okno, które można „wybić”.
Więcej
Zwiń