Klocki Lego Jurassic World - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Klocki Lego Jurassic World w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 27 produktów - zobacz najlepsze oferty
Spójrz tylko na ten rewelacyjny zestaw LEGO 76946 inspirowany filmem „Jurassic World Dominion”. Znajdziesz w nim minifigurki Maisie i Rainna Delacourta, dinozaury Blue i Betę, furgonetkę, motocykl, klatkę dla dinozaurów oraz nóżkę kurczaka, która może posłużyć za przynętę. Zacznij budować i odgrywaj własne pełne emocji historie.

Ekscytujący zestaw LEGO 76946 Jurassic World z dinozaurami i furgonetką

Dzieci mogą odegrać emocjonującą scenę z filmu „Jurassic World Dominion” i wymyślać własne historie dzięki zestawowi LEGO 76946 z furgonetką, klatką, motocyklem, dwoma dinozaurami i innymi elementami.

Dzieci, które lubią dinozaury i niezwykłe pojazdy, będą się świetnie bawić, budując zestaw LEGO Jurassic World Schwytanie welociraptorów Blue i Bety.
Więcej
Zwiń
Zestaw LEGO 76941 Jurassic World Pościg za karnotaurem dostarczy maluchom pomysłów na wiele godzin kreatywnej zabawy - oprócz ruchomej figurki karnotaura znajdą w nim helikopter do zbudowania oraz pickupa. Zabawkowy helikopter nadaje się do odgrywania scen akcji, bo ma kokpit z miejscem na minifigurkę, ruchomy wirnik i wyrzutnię klocków. W komplecie są też trzy minifigurki popularnych postaci z filmów Jurassic World. Pickup może pomieścić je wszystkie, a do tego ma łatwo dostępną kabinę z otwieranym dachem i platformę ładunkową.

Pomysł na najlepszy prezent

Ten zestaw LEGO 76940 to odlotowy pomysł na prezent dla wszystkich dzieci, które interesują się dinozaurami. Zawiera łatwe instrukcje z obrazkami, dzięki którym mali fani LEGO mogą budować samodzielnie i świetnie się przy tym bawić.
Więcej
Zwiń