Klocki Lego Jurassic World - najlepsze oferty

Klocki Lego Jurassic World w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 38 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zestaw Indominus rex kontra ankylozaur (75941) to dla fanów świetna okazja, by po swojemu odtworzyć klasyczne sceny z filmu Jurassic World. Stacja kul żyroskopowych ma obrotową bramkę i funkcję wystrzelenia kuli z minifigurką w środku. W zestawie są też figurki Indominusa rexa i ankylozaura, wiec dzieci mogą urządzać świetne walki dinozaurów LEGO® Jurassic World!

Fajna zabawa w odgrywanie ról
Zestaw zawiera pięć minifigurek, w tym Owena Grady'ego i Claire Dearing. Są tam także drzewa, któreankylozaur może przewracać w scenie walki w dżungli. Czy trzeba czegoś więcej do kreatywnej zabawy? To doskonały prezent dla dzieci w wieku 8 lat lub starszych. Zawiera także szczegółowe instrukcje, więc nawet zupełni nowicjusze poradzą sobie z łączeniem
Więcej
Zwiń
Klocki LEGO® Jurassic World™ 75929 Ucieczka przed karnotaurem Nie wszystkie dinozaury są przyjazne - ten na pewno nie jest! Wyrusz razem ze swoimi kompanami: Owenem, Clairem i Franklinem na kolejną tajemniczą wyprawę ekspedycyjną w głąb dżungli. Posiadacie mnóstwo sprzętu i musicie wybrać strategię: pójdziecie razem, czy się rozdzielicie? Kto wsiądzie w samochód z miotaczami kul żyroskopowych, a kto zostanie w bazie? Do dyspozycji posiadacie także szklaną kulę, która jest odporna na wszelkie uderzenia i w której możecie bezpiecznie eksplorować egzotyczną gęstwinę. Oho!, z dżungli dobiegł Was potężny ryk! Znajdźcie zarośniętą w lesie stację kul żyroskopowych - jedynej skutecznej broni na dinozaury. Będziecie musieli ją odgruzować i naprawić. Tylko bądźcie ostrożni: nadal strzela prawdziwymi kulami! Kiedy wielki gad Was zaatakuje, wsiądźcie do samochodu i uciekajcie.
Więcej
Zwiń
Uwaga! Danny Nedermeyer wałęsa się po parku Jurassic World w ogromnym mechanicznym dinozaurze. Chce ukraść skarb ukryty w wulkanie na wyspie Isla Nublar. Jednak najpierw musi zmierzyć się z mocarnym tyranozaurem! Wskakuj do łodzi i pędź na miejsce starcia z Owenem Gradym, Claire Dearing, Vicem Hoskinsem oraz małymi welociraptorami Blue, Deltą, Echo i Charliem. Ostrzelaj mechanicznego dinozaura miotaczami klocków na łodzi. Uśpij tyranozaura środkiem usypiającym z pistoletu. A przede wszystkim powstrzymaj Danny’ego, zanim przebije się przez wulkaniczną skałę i ukradnie skarb! Emocjonująca zabawka z tyranozaurem z serii Jurassic World dla dzieci, które chcą urządzić pojedynek z mechanicznym dinozaurem! Pełne akcji przygody w świecie dinozaurów czekają na maluchy w zestawie LEGO Jurassic World 75938 Tyranozaur kontra mechaniczny dinozaur. Zabawa polega na poszukiwaniu skarbu ukrytego w wulkanie na wyspie Isla Nublar.
Więcej
Zwiń