Klocki Lego Jurassic World - najlepsze oferty

Klocki Lego Jurassic World w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 35 produktów - zobacz najlepsze oferty
LEGO® Jurassic World™ 75928 Pościg za helikopterem Owen Grady jest świetnym trenerem dinozaurów. Więź łącząca pracownika parku na Isla Nublar i groźnego gada Welociraptora Blue była wyjątkowa. Nic więc dziwnego, że nasz bohater próbuje wszystkiego, co w jego mocy, by ocalić zwierzę. Najemcy i łowcy dinozaurów są bezwzględni. Najpierw zwabiają dinozaura do klatek - pułapek, umieszczają w nich jedzenie, a następnie transportują klatkę ze zwierzęciem, używając w tym celu śmigłowca. Jednym z owianych złą sławą bandytów jest właśnie Ken Wheatley. Wciel się w rolę Owena i nie pozwól złoczyńcom przechwycić dinozaura. Blue już weszła do klatki, ale nie jest jeszcze za późno. Wsiądź na quada i uratuj ulubienicę Grady’ego, a następnie pokonaj przeciwników i odzyskaj skradzione jaja, z których wyklują się pisklęta. Najemcy mają do dyspozycji granatowy śmigłowiec, za pomocą którego bez problemu przetransportują klatkę z uwięzioną Blue.
Więcej
Zwiń
Zestaw LEGO® Jurassic World ze stygimolochem, łatwą do złożenia terenówką i domkiem na drzewie dostarczy małym dzieciom pomysłów na wiele godzin świetnej zabawy.

Wpadnij do Obozu Kredowego, by odwiedzić Bena, Brooklynn i Claire Dearing. Możesz wybrać się terenówką na wycieczkę do fajnego domku na drzewie, który jest wyposażony w łóżko, umywalkę, toaletę, drabinę, a nawet zjeżdżalnię dla małego ankylozaura Bumpy’ego! Tylko ostrożnie, bo na wolność wydostał się stygimoloch, który teraz demoluje całą Isla Nublar. Na szczęście wystarczy marchewka, by bezpiecznie sprowadzić go z powrotem do klatki. Na koniec zbierz kupę dinozaura na szufelkę i gotowe!

Zestaw Ucieczka stygimolocha (76939) pozwoli maluchom poćwiczyć budowanie i odegrać ekscytujące historie.
Więcej
Zwiń
Zajrzyj do czadowego laboratorium, w którym doktor Wu tworzy nowe dinozaury! Co to takiego? Na komputerze pojawił się jakiś alarm. W parku ktoś próbuje sabotażu! A teraz z klatki wyrwał się mały triceratops! Pomóż Owenowi uspokoić tego dinozaura. Doktorowi Wu też przyda się Twoja pomoc — trzeba zabezpieczyć małego ankylozaura i jaja w inkubatorze. Zestaw LEGO 75939 pozwoli odtworzyć Ci sceny z ulubionego filmu!

Zabawka z dinozaurami zachęca do zabawy w odgrywanie ról

Ten zestaw LEGO® Jurassic World pozwala dzieciom zbudować laboratorium doktora Wu i bawić się w tworzenie nowych gatunków dinozaurów!

Zestaw LEGO Jurassic World 75939 Laboratorium doktora Wu: ucieczka małych dinozaurów pozwala dzieciom bawić się w tworzenie nowych gatunków i pomóc Owenowi Grady’emu w powstrzymaniu dinozaurów, które uciekają z klatek.
Więcej
Zwiń