Klocki Lego Duplo - najlepsze oferty

Klocki Lego Duplo w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 188 produktów - zobacz najlepsze oferty
Moc kreatywnej zabawy w Remizie Strażackiej LEGO Duplo

W Remizie Strażackiej LEGO DUPLO Town odbywa się ważne szkolenie. Dołącz do strażaków i pomóż im wspiąć się po drabinie, by uratować uwięzionego w wieży psa, a następnie ugaście ognisko. Takie ćwiczenia to prawdziwa rozgrzewka przed kolejnym wezwaniem.

Urocze, spokojne popołudnie przerwał dźwięk alarmu zwiastujący kolejną akcję ratunkową. Pomóż strażakowi zająć miejsce w wozie strażackim, naciśnij przycisk aby włączyć dźwięk syreny oraz światła i pędźcie na ratunek! Liczy się każda minuta, z ogniem nie ma żartów. Kolejny raz akcja ratunkowa zakończyła się pełnym sukcesem!

Przygotujcie się na wspaniałą zabawę w Remizie Strażackiej LEGO Duplo.
Więcej
Zwiń
Różnorodny i wielofunkcyjny zestaw LEGO® DUPLO® Pudełko z klockami Deluxe zainspiruje dzieci do długich godzin kreatywnej, rozwijającej zabawy. Kolorowe klocki i specjalne elementy zainteresują każdego malucha i zachęcą go do entuzjastycznej zabawy. Zestaw konstrukcyjny LEGO dla przedszkolaków — z własnym pojemnikiem do przechowywania! W wytrzymałym pojemniku mali odkrywcy znajdą emocjonujące inspiracje i pomysły na budowanie. Są tu samochodzik, okno, kwiaty, balony, prezenty i tort, klocki z cyframi od 1 do 5 oraz oczywiście niesamowita kolekcja klocków LEGO® we wszystkich kolorach tęczy. Rodzice i opiekunowie mogą na każdym kroku uczestniczyć w zabawie i rozwoju swoich małych konstruktorów, razem z nimi ciesząc się z łączenia klocków i elementów oraz budowania pomysłowych modeli. Edukacyjne zabawki konstrukcyjne dla maluchów Zestawy LEGO® DUPLO® to świetne prezenty dla małych dzieci.
Więcej
Zwiń
Klocki Lego DUPLO 10951 Stadnina i kucyki Dzień w stajni to dzień świetnej zabawy — przed przejażdżką kucyki trzeba nakarmić, a po powrocie napoić i wyszczotkować. Muszą mieć też wygodne miejsce do spania! Opieka nad konikami w klasycznej stajni nauczy dzieci troski o innych i pomoże im rozwijać zdolności manualne, społeczne i nie tylko. Nr zestawu: 10951 Seria: DUPLO Dla dzieci w wieku: 2+ lat Ilość klocków: 65 W zestawie LEGO® DUPLO® Town Stadnina i kucyki (10951) jest wszystko, co małym miłośnikom zwierząt może być potrzebne do kreatywnej, pouczającej zabawy w opiekę nad dwoma uroczymi kucykami. Edukacyjna zabawa w stajnię z kucykami Dzień w stajni to dzień świetnej zabawy — przed przejażdżką kucyki trzeba nakarmić, a po powrocie do stadniny napoić i wyszczotkować. Muszą mieć też wygodne miejsce do spania! Opieka nad konikami w klasycznej stajni nauczy dzieci troski o innych i pomoże im rozwijać różne zdolności — przede wszystkim manualne i społeczne.
Więcej
Zwiń

Opinie - Klocki Lego Duplo