Klocki Lego Duplo - najlepsze oferty

Klocki Lego Duplo w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 156 produktów - zobacz najlepsze oferty
LEGO® DUPLO® 10848 Moje pierwsze klocki Budowanie z klocków z jedna z ulubionych zabaw dziecięcych. Maluchy uwielbiają składać elementy na różne sposoby, tworzyć z nich budowle, pojazdy, zwierzęta, roboty – nawet, jeśli w oczach dorosłych nie wygląda to jako rozpoznawalny obiekt. Umysł dziecka jest niesamowicie twórczy, a rozwój wyobraźni i kreatywności – kluczowy. Marka LEGO® od zawsze stawiała na pierwszym miejscu potrzeby swoich małych klientów. Dlatego też powstała seria LEGO® DUPLO®, której elementy są aż osiem razy większe od standardowych. Zestawy kierowane są do dzieci poniżej piątego roku życia. Model nr 10848 to pudełko pełne kolorowych klocków niestandardowych części z naklejonymi oczami czy ilustracjami. Zestaw zawiera aż 80 klocków. Zabawa rozwija zdolności motoryczne, manualne i koordynacyjne oraz stymuluje wyobraźnię, pozwalając dzieciom na wdrażanie własnych pomysłów. Do zestawu klocków dołączono z karty obrazkowe z inspiracjami.
Więcej
Zwiń
Zbuduj wieżę, dom czy samochód - możliwości fantastycznej zabawy są nieograniczone. LEGO Duplo- seria dla najmłodszych to duże klocki o żywej kolorystyce, znakomicie dopasowane do małych rączek. Dzięki możliwości łatwego łączenia klocków i tworzenia z nich rozmaitych przedmiotów dzieci rozwijają wyobraźnię, pamięć oraz twórcze myślenie.Czas na kolejną wspaniałą przygodę z Kubusiem i jego przyjaciółmi ze Stumilowego Lasu!Piknik Kubusia 5945. Kubuśzaprasza dziecina wspaniały piknik w Stumilowym Lesie. Baw się wraz ze swoim ukochanym bohaterem! Zestaw zawiera figurkę Kubusia, baryłkę pysznego miodku, pieczywo, klocki kwiatki i inne, a także klocek - pszczółkę.Spraw, byten wspaniały piknikna długo pozostało w pamięci Kubusia!
Więcej
Zwiń
Polecam, świetny pomysł na prezent. Produkt zgodny z opisem

Opinie - Klocki Lego Duplo