Klocki Lego Duplo - najlepsze oferty

Klocki Lego Duplo w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 136 produktów - zobacz najlepsze oferty
LEGO® DUPLO® 10572 Uniwersalny Zestaw Klocków Uniwersalny zestaw klocków LEGO® DUPLO® pozwala na niekończącą się kreatywną zabawę w budowanie. Jego najważniejsza część to podwozie pojazdu o zaokrąglonych krawędziach i z kołami, które naprawdę się kręcą. Ten rozbudowany zestaw ma też 2 elementy przedstawiające okna, figurkę sympatycznego psa i numerowane klocki z odpowiadającymi im klockami z dekoracjami, które pomogą dziecku rozwinąć umiejętność liczenia. Są tu nawet dodatkowe, klasyczne klocki DUPLO, które pozwolą na większą kreatywność podczas zabawy. Zestaw zawiera figurkę DUPLO przedstawiającą chłopca. • Zawiera figurkę chłopca LEGO® DUPLO®. • Zawiera podwozie, 2 elementy przedstawiające okna, psa, numerowane klocki i szeroki wybór innych klocków DUPLO. • Numerowane klocki można dopasowywać do odpowiednich klocków z dekoracjami. • Do przechowywania zestawu służy pudełko o charakterystycznym kształcie klocka LEGO. • Produkty LEGO® DUPLO® są bezpieczne i wygodne dla małych rączek.
Więcej
Zwiń
Mnóstwo wspaniałej zabawy z Przedszkolem LEGO Duplo

Zbuduj wraz z dzieckiem budynek przedszkola i pomóż pani przedszkolance zająć się rozbrykanymi maluchami. Zorganizujcie zajęcia matematyczne, na których maluchy poznają pierwsze cyferki, a po nich przyjdzie pora na śniadanie. Zadbajcie, by przed nim dzieci umyły rączki. Po posiłku będą miały czas wolny, który mogą spędzić na zabawie na macie albo na rysowaniu. Ani się obejrzycie, a już przyjdzie czas powrotu szkrabów do domu.

Przygotujcie się na wspaniałą zabawę z Przedszkolem LEGO Duplo. W fantastycznym zestawie znajduje się 39 elementów umożliwiających zbudowanie budynku przedszkola i odgrywanie scenek z udziałem dołączonych figurek. Całość wykonana została z materiałów najwyższej jakości, by zapewnić długie i bezpieczne użytkowanie.
Więcej
Zwiń
Fantastyczny zestaw dla małej fanki Myszki Minnie - Przyjęcie urodzinowe Minnie LEGO DUPLO

Dziś od rana doszły do nas takie nowiny, że Myszka Minnie obchodzi urodziny. Pomóż w tajemnicy przyjęcie - niespodziankę dla niej przygotować i ten wyjątkowy dla niej dzień świętować! Trzeba salęportretem jubilatki ozdobić i wyjątkowy tort z klocków złożyć. Nie zapomnij o prezentach, stole i oczywiście o krzesłach. Teraz już tylko ślicznym, różowym samochodzikiem po Minnie trzeba pojechać, a kotek Figaro niech na miejscu już na Was czeka.
Więcej
Zwiń

Opinie - Klocki Lego Duplo