Klocki Lego Duplo - najlepsze oferty

Klocki Lego Duplo w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 128 produktów - zobacz najlepsze oferty
Każdy maluch lubi bawić się w dom i naśladować tatę lub mamę. A z tym łatwym do zbudowania, otwartym domkiem dla lalek z dostępem do wszystkich części Ty też możesz dołączyć do zabawy! Duży domek dla lalek z rodziną! Ten barwny domek dla lalek ma współczesny wygląd i oferuje mnóstwo możliwości do nauki poprzez zabawę. To rewelacyjny sposób, by podczas wspólnego odgrywania ról nauczyć maluszka czegoś nowego o codziennym życiu: gotowaniu, jedzeniu czy spaniu. W komplecie są figurki mamy, taty i dziecka, a także pieska i pluszowego misia, do których dzieci z łatwością poczują nić sympatii. Mnóstwo radości podczas wspólnego odkrywania znajomych detali i nowych możliwości zabawy pozwoli rodzicom uczestniczyć w rozwoju ich pociech.
Więcej
Zwiń
Wspaniała wyprawa Dookoła świata z LEGO Duplo

Niesamowita frajda dla ciekawych świata, małych podróżników. Zbuduj statek oraz samolot i wybierz kierunek niezwykłej wyprawy. Cztery urokliwe miejsca czekają na odkrycie. Wybierz się do Chin, by zwiedzić świątynię i spotkać misia pandę oraz tygrysa z małym tygrysiątkiem. A może wolisz spędzić kilka dni w domku w lesie, w otoczeniu niedźwiedzia, wiewiórki i lisa, a popołudnia spędzać na spacerach na wiszący most, gdzie można karmić sympatyczne kaczki? Jeśli lubisz emocjonujące wyprawy wybierz się na sawannę, by podziwiać piękne dzikie zwierzęta. Przy odrobinie szczęścia poobserwujesz się jak żyją na wolności lwy, zebry i hipopotamy. Na koniec obierz kierunek na Antarktydę. Nakręć kamerą kadry z życia pingwina, foki i wieloryba.
Więcej
Zwiń
Wybierz się w wyjątkową podróż Pociągiem - zestaw Deluxe LEGO Duplo

W kamieniołomie od samego świtu każdy ma ręce pełne roboty. Właśnie nadjeżdża pociąg, który trzeba załadować skałami. Puf Puf! Lokomotywa wydała dźwięk zwiastujący porę odjazdu i pojazd ruszył przed siebie. Jeszcze tylko pokona most oraz tunel i zatrzyma się w docelowym miejscu. Tam trzeba go rozładować za pomocą dźwigu i zatankować przed kolejnym kursem.

Przygotujcie się na wspaniałą zabawę z Pociągiem - Deluxe LEGO Duplo. Fantastyczny zestaw składa się ze 134 elementów, które umożliwią zbudowanie wyjątkowego pociągu, kamieniołomu, a nawet dźwigu.
Więcej
Zwiń
Świetna zabawka. Dużo elementów, dwuletnie dziecko zachwycone! Estetyczne i rozwijające!

Opinie - Klocki Lego Duplo