Klocki lego do 200 zł - Taniomania.pl - najlepsze oferty

Klocki lego do 200 zł na Taniomania.pl. Setki produktów w atrakcyjnych cenach. Porównaj opinie i wybierz najlepszą ofertę dla siebie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1677 produktów - zobacz najlepsze oferty
Pomóż Mii urządzić się w domku na drzewie! Pomóż Mii zamienić domek na drzewie jej brata w idealne miejsce do spotkań dla wszystkich przyjaciółek. Daniel wybiera się na studia — zapakuj jego rzeczy do pudła na strychu i pomóż Mii udekorować domek rysunkami jej przyjaciółek i rodziny. Wejdź po siatce na drugie piętro i odstrasz nieproszonych gości pistoletem na wodę. Potem zjedź po linie na dół, odwiedź króliczkę Mimì w jej małym domku i nakarm ją marchewką. Zestaw do budowania Domek na drzewie Mii z serii LEGO® Friends jest pełen ciekawych szczegółów i funkcji, które zapewnią długie godziny świetnej zabawy z Mią, jej bratem i wszystkimi gośćmi, którzy wpadną w odwiedziny. Domek ma składaną drabinę, siatkę do wspinania się na piętro i linę do zjeżdżania w dół. Jest tu także pistolet na wodę, książka z historiami o duchach, płytki z obrazkami, gra planszowa, pizza, sprzęt sportowy, deskorolka Mii i nie tylko. W zestawie dwie minilaleczki i dwie figurki zwierząt.
Więcej
Zwiń
Tam gdzie zło czai się w każdym zakamarku i próbuje przejąć kontrolę nad światem, a kolejne czarne charaktery objawiają swoje mroczne oblicze pojawiają się oni. Nieugięci, niezwyciężeni i szalenie odważni Super Heroes gotowi stoczyć zacięte walki, by dobro zatriumfowało. Każde starcie to nie lada wyzwanie. Przebiegli złoczyńcy nie przebierają w środkach, by osiągnąć swój cel, lecz nieustraszeni bohaterowie raz za razem ruszają do walki. Dołącz do fantastycznej drużyny Super Heroes i pomóż im odeprzeć atak wroga. Razem będziecie niepokonani! Przygotuj się na solidną porcję wrażeń i pysznej zabawy z zestawami LEGO Super Heroes.

Twojego wsparcia potrzebuje Bruce Banner! Posadź go za sterami super Hulkbustera, by mógł stoczyć walkę z niebezpieczną Proximą Midnight i towarzyszącym jej Outriderem.
Więcej
Zwiń
Grupa LEGO to prywatna firma z siedzibą w Billund w Danii.
Firma nadal pozostaje własnością rodziny Kirka Kristiansena, który założył ją w 1932 r.

Grupa LEGO angażuje się w rozwój dziecięcej kreatywności poprzez naukę i zabawę.
Firma zyskała sławę dzięki klockom LEGO®, a dziś dostarcza zabawki oraz zapewnia wyjątkowe doświadczenia
i materiały edukacyjne dzieciom w ponad 130 krajach

Zabawa jest źródłem radości, ale my jako twórcy zabawek traktujemy ją bardzo poważnie.
Więcej
Zwiń

Opinie - Klocki lego do 200 zł - Taniomania.pl