Klocki Lego Classic - najlepsze oferty

Klocki Lego Classic w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 44 produkty - zobacz najlepsze oferty
Stwórz świat w ruchu z zestawem Klocki na kółkach! Zbuduj zakręcone modele LEGO® na kółkach z tym ciekawym zestawem LEGO Classic. Znajdziesz w nim bogaty wybór kół i opon w różnych kolorach i rozmiarach oraz komplet kolorowych elementów LEGO, takich jak cegiełki, kształty i oczy. Ten zestaw będzie doskonałym dodatkiem do istniejącej kolekcji LEGO i zawiera instrukcje budowania dla dzieci, które pomagają rozwinąć umiejętność kreatywnego budowania. Zestaw zawiera szeroki wybór kół LEGO® oraz komplet kolorowych klocków i specjalnych elementów, takich jak kształty i oczy. Ten zestaw LEGO® Classic zachęca do nieskrępowanego tworzenia i pobudza wyobraźnię. Zestaw zawiera przeznaczone dla dzieci instrukcje budowania o trzech poziomach trudności. Po więcej instrukcji, zabawnych filmów, pomysłów i inspiracji zapraszamy na stronę LEGO.pl/classic. Zanim połączysz się z internetem, spytaj rodziców o zgodę.
Więcej
Zwiń
Rozpocznijcie wyjątkową przygodę z układaniem najróżniejszych konstrukcji z klocków i zakochajcie się w magicznym świecie budowli LEGO. W fantastycznym zestawie Podstawowe Klocki LEGO CLASSIC czeka 300 kolorowych elementów, które rozbudzą wyobraźnię i zapewnią wiele chwil wciągającej zabawy. Przed małym, kreatywnym konstruktorem otworzą się nieograniczone możliwości tworzenia.

Z LEGO CLASSIC czeka na dziecko mnóstwo wrażeń! Usiądzie za sterami fantastycznego monster trucka, by nauczyć się zachwycających, kaskaderskich sztuczek i poszybuje w niebo własnoręcznie zbudowanym śmigłowcem. Spotka tu także dzielnego rycerza na swoim wiernym wierzchowcu, a nawet sympatycznego dinozaura.
Więcej
Zwiń
Lego Classic Klocki i światła 11009. Ten niezwykły zestaw LEGO to podwójna dawka kreatywności dla dzieci. Najpierw mogą zbudować ciekawe modele, a potem za pomocą podstawek ze świecącymi klockami zamienić je w kukiełki z teatru cieni. Od budowania z klocków do teatrzyków cieni Dzieci od 5 lat będą zachwycone, gdy zobaczą niesamowite cienie rzucane przez ich miniaturowe modele. Poruszanie sylwetek na ścianie, powiększanie ich i pomniejszanie zachęci dzieci do szalonej, twórczej zabawy i wymyślania niezliczonych historii. Zestaw zawiera 12 ciekawych modeli LEGO do zbudowania: zamek, twarz, księżniczkę, nietoperza, koguta, złodziejaszka, statek piracki, sowę, ducha, wiatrak, rekina i dinozaura. Z pozostałych klocków można złożyć własne konstrukcje, więc wszystko jest możliwe! A gdy do akcji wkroczą dwie podstawki ze świecącymi klockami, fantastyczna zabawa nigdy się nie skończy.
Więcej
Zwiń
Mój 5 letni syn mega zadowolony. Bawi się z swoim 7letnim bratem.

Opinie - Klocki Lego Classic