Klocki Dromader - najlepsze oferty

Klocki Dromader w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 143 produkty - zobacz najlepsze oferty
Od kiedy w 2002 roku w kinach pojawił się film animowany pt. Epoka lodowcowa zabawne przygody tygrysa szablozębnego o imieniu Diego, nieco niezdarnego leniwca Sida czy bardzo pechowej wiewiórki nazywanej Scrat wciąż niezmiennie bawią nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Mimo upływu czasu ich zabawne wypowiedzi nie tracą nic ze swej popularności i nadal są chętnie cytowane. Połączenie klocków oraz bohaterów ze znanego i lubianego filmu animowanego to doskonałe zestawienie. Daje ono dziecku nie tylko możliwość odgrywania scenek z kreskówki, ale także wymyślania nowych przygód znanych bohaterów Epoki lodowcowej. Zestaw zawiera figurki Sida, Diego i Scrata, a także roślinki oraz klocki w kilku kolorach. W zestawie znajduje się również platforma, do której można przymocować pozostałe elementy. Klocki Epoka lodowcowa Diego, Sid i Scrat łączą się z innymi markowymi klockami. Wspólna zabawa klockami to doskonała okazja do rozmowy o przygodach bohaterów kreskówki.
Więcej
Zwiń
Dromader Klocki Metropolia Super Truck 271el

Klocki to idealna zabawka dla każdego dziecka. Duża ilość różnorodnych elementów zapewni dziecku wielogodzinną zabawę w budowanie coraz to wymyślniejszych form. Klocki wykonane zostały z solidnych materiałów bezpiecznych dla dzieci.

Budowanie z klocków pomaga dziecku:

  • rozwijać kreatywność, ćwiczyć zdolności manualne,
  • uczyć się współdziałania, rozwijać koncentrację,
  • udoskonalać myślenie przestrzenne i wyobraźnię.
Pięknie zaprojektowane i starannie wykonane zestawy klocków przyciągną uwagę nie tylko dziecka, ale i dorosłego. Są to klocki bezpieczne i łatwe w montażu - każde dziecko samodzielnie będzie mogło zbudować swój własny, fascynujący świat. Wielkość klocków pozwala na bezproblemowe łączenie ich z innymi markowymi klockami.
Więcej
Zwiń