Klocki Dromader - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Klocki Dromader w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 121 produktów - zobacz najlepsze oferty
Konstruktor Zestaw konstrukcyjny metalowy Koparka 54 el. 6+ Jeśli twoje dziecko uwielbia majsterkować, wykazuje się kreatywnością i uwielbia spędzać czas z tatą, pomagając w "męskich" obowiązkach, ten zestaw jest dla niego idealny. Seria Konstruktor to zestawy dostosowane dla dzieci w różnym wieku. Liczba elementów, stopień skomplikowana i wiele modeli pozwolą znaleźć coś idealnego dla twojego malucha. Konstruktor dostarcza frajdy zarówno tym mniejszym, jak i ciut większym. Cechy: Seria idealna dla kreatywnych dzieci. Dostarcza frajdy na długi czas. Niezbędne wyposażenie znajduje się w zestawie. Wysokiej jakości, bezpieczne tworzywo sztuczne. Rozwija wyobraźnię. Wpływa na zdolności manualne. Liczba elementów: 54Wiek: 6+
Więcej
Zwiń
Rewelacyjna zabawa dla małych konstruktorów. Jeżeli twoje dziecko uwielbia rozkręcać różne domowe sprzęty to ta zabawkę będzie idealna dla niego.

Zestaw zawiera elementy i narzędzia potrzebne do skręcenia modelu a w tym wszystkim pomoże mu dołączona instrukcja. Zabawka jest wspaniałą formą spędzania czasu rodzica z dzieckiem.
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 6 roku życia.
Co daje zabawa klockami:
- ćwiczy zdolności manualne,
- koncentrację,
- cierpliwość,
- koordynację wzrokową i ruchową,
- rozwija wyobraźnię i kreatywność,
- uczy rozpoznawania kolorów, kształtów, liczenia oraz relacji przestrzennych.

Ilość elementów: 86 el.
Rozmiar pudełka: 22 x 16 x 3 cm
Wiek: 6+
Więcej
Zwiń
Zestaw klocków firmy DROMADER

Klocki to idealna zabawka dla każdego dziecka. Duża ilość różnorodnych elementów zapewni dziecku wielogodzinną zabawę w budowanie coraz to wymyślniejszych form. Klocki wykonane zostały z solidnych materiałów bezpiecznych dla dzieci.

Wielkość klocków pozwala na bezproblemowe łączenie ich z innymi markowymi klockami takimi jak LEGO, COBI czy Dromader.

Pięknie zaprojektowane i starannie wykonane zestawy klocków przyciągną uwagę nie tylko dziecka, ale i dorosłego. Są to klocki bezpieczne i łatwe w montażu - każde dziecko samodzielnie będzie mogło zbudować swój własny, fascynujący świat.

Budowanie z klocków pomaga dziecku:

  • rozwijać kreatywność,
  • ćwiczyć zdolności manualne,
  • uczyć się współdziałania,
  • rozwijać koncentrację,
  • udoskonalać myślenie przestrzenne i wyobraźnię.
Więcej
Zwiń