Klocki Dromader - najlepsze oferty

Klocki Dromader w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 169 produktów - zobacz najlepsze oferty
Klocki FARMA Traktor 215 el DROMADER

Z wyjątkowymi zestawami klocków DROMADER dziecko odkryje niezwykłe budowle i pojazdy. Na kreatywnego malca czeka aż 215 elementów, z których zbuduje czerwony traktor z przyczepą i odkryje uroki farmerskiego życia. Wspaniały zestaw DROMADER zachwyci dziecko i zapewni mu wciągające zajęcie na bardzo długi czas!Niezwykła sceneria będzie idealnym tłem do tworzenia mnóstwa interesujących historyjek oraz porywających akcji.

Wyjątkowe Klocki FARMA DROMADER otworzą przed dzieckiem drzwi do świata kreatywności. Wspaniałej zabawie nie będzie końca! Nieograniczone możliwości tworzenia, w połączeniu z wyobraźnią dziecka zapewnią mu wciągające zajęcie na bardzo długi czas. Zabawa nimi wspomaga rozwój koordynacji ręka-oko, koncentracji, to doskonały trening dla małych paluszków. Układanie klocków uczy również logicznego myślenia i cierpliwości.
Więcej
Zwiń
Dromader Klocki Straż Pożarna Wóz Strażacki 133el

Z wyjątkowymi zestawami klocków DROMADER dziecko odkryje niezwykłe budowle i pojazdy. Rewelacyjny zestaw DROMADER zachwyci dziecko i zapewni mu wciągające zajęcie na bardzo długi czas! Niezwykła sceneria będzie idealnym tłem do tworzenia mnóstwa interesujących historyjek oraz porywających akcji.

Wyjątkowe Klocki STRAŻ POŻARNA DROMADER otworzą przed dzieckiem drzwi do świata kreatywności. Wspaniałej zabawie nie będzie końca! Nieograniczone możliwości tworzenia, w połączeniu z wyobraźnią dziecka zapewnią mu wciągające zajęcie na bardzo długi czas. Zabawa nimi wspomaga rozwój koordynacji ręka-oko, koncentracji, to doskonały trening dla małych paluszków. Układanie klocków uczy również logicznego myślenia i cierpliwości. Wykonane z materiałów najwyższej jakości elementy zapewnią długie i bezpieczne użytkowanie.
Więcej
Zwiń
Klocki Konstruktor TIRKonstruktor to wyjątkowa, bardzo przemyślana kolekcjaklocków stworzona z myślą o małych i dużych chłopcach.Zbuduj specjalistyczne pojazdy, a potem wprowadź je w ruch dzięki dołączonemu pilotowi.Każdy chłopiec z radością zanurzy się w ten fascynujący świat.Z tym zestawem zbudujesz wspaniałe i niezawodne auto terenowe.Klocki Dromader łączą się z innymi markowymi klockami więc wystarczy Ci tylko wyobraźnia aby stworzyć niepowtarzalne sterowane pojazdy.Układanie klocków rozwija kreatywność dziecka: ćwiczy pamięć, uczy cierpliwości,ćwiczy wyobraźnię i pomysłowość, rozwija zmysł koncentracji.Z naszymi klockami chłopiec otrzyma zastrzyk wiedzy technicznej zapozna się z elementami budowy najróżniejszych pojazdów.Zestaw zawiera:561 klocków,naklejki,akumulatorkipilotinstrukcję.
Więcej
Zwiń
Klocki dobrze wykonane, nie brakowało żadnego elementu, choć warto rozważyć typ mocowania wyciągu w kombajnie. Generalnie produkt godny polecenia, ale trzeba poświęcić trochę czasu na złożenie :-)