Klocki Drewniane - najlepsze oferty

Klocki Drewniane w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 762 produkty - zobacz najlepsze oferty
Klocki drewniane Maple to polskie klocki konstrukcyjne wykonane z drewna klonowego.

Są wyjątkowo trwałe a przy tym lekkie i naturalne w dotyku.

Przy producji nie używano farb ani lakierów, dzięki czemu są bezpieczne dla najmłodszych.

Klocki Maple rozwijają wyobraźnię, zmysł przestrzenny, zdolności konstrukcyjne, umiejętność planowania oraz koordynacji.

Zobacz co blogerzy mówią o naszym produkcie:

http://dzieciakiwdomu.pl/2017/10/drewniane-maple-genialne-klocki-ktore-na-maksa-wciagna-dziecko-w-zabawe.html
Więcej
Zwiń
Klocki drewniane w wiaderku 100 el. BRIMAREX - wspaniała, edukacyjna zabawka dla Twojej pociechy

Wspaniały, pełen barw zestaw drewnianych klocków BRIMAREX wprowadzi Twoje dziecko w świat kształtów. Na małego, ciekawego świata odkrywcę czekają elementy, z których wyczaruje las ze zwierzątkami. Wśród sympatycznych mieszkańców zielonego zakątka znajdzie lwa, misia pandę, jeża, a nawet krokodyla. Do zestawu dołączono również drewniane puzzle, które po ułożeniu przedstawiają łąkę z zbiornikiem wodnym i idealnie wpasują się w leśną scenerię. Wygodne wiaderko z rączką ułatwi przechowywanie kolorowych elementów i umożliwi zabranie je w każde wybrane miejsce. Wieczko opakowania pełni funkcję sortera.
Więcej
Zwiń
Dobrze wykonane klocki, gładkie „nieposzarpane” jak niektórych droższych firm. Żywe ładne kolory przeciągają wzrok dziecka i zachęcają do zabawy.