Klocki Drewniane - najlepsze oferty

Klocki Drewniane w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 305 produktów - zobacz najlepsze oferty
Klocki Maple są drewnianymi, tradycyjnymi klockami wykonanymi ze szlachetnego klonu.

Są lekkie i naturalne w dotyku ale przy tym wyjątkowo trwałe. Wykonano je bez użycia farb i lakierów.

Tylko czysta natura.

Klocki Maple rozwijają wyobraźnię, zmysł przestrzenny, zdolności konstrukcyjne, umiejętność planowania oraz koordynacji.

Zobacz co blogerzy mówią o naszym produkcie:

http://dzieciakiwdomu.pl/2017/10/drewniane-maple-genialne-klocki-ktore-na-maksa-wciagna-dziecko-w-zabawe.html
Więcej
Zwiń
Fantastyczne i Ekologiczne odDrewniane klocuszki to wymarzony prezentdla każdego maluszka.W komplecie znajduje się wszystko, co potrzebne do zbudowania wspaniałych bajkowych konstrukcji.Aż 150 precyzyjnie wykonanych elementów pobudzi wyobraźnię i daje możliwość stworzenia własnego, wspaniałego świata.Piękne, żywe kolory od razu przyciągnąuwagę każdego dzieciaczka.Wykonane z dobrej jakości drewna, co gwarantuje użytkowanie przez lata ☺Poręczne pudełko przyda się do przenoszenia klocków,a po skończonej zabawie maluch błyskawicznie upora się z bałaganem.Wyćwiczą zdolności manualne oraz pamięć wzrokową.Wymiary wiaderka:22,5 x 15 cm...
Więcej
Zwiń
Naturbausteine im Leinensack. Artykuł small foot Holzbausteine im Beutel 7073 można również znaleźć w naszej kategorii: Klocki.