Klocki Drewniane - najlepsze oferty

Klocki Drewniane na Taniomanii już od 7,82 💲 Sprawdź atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie i kup najtaniej.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1511 produktów - zobacz najlepsze oferty
DREWNIANE KLOCKI MIASTO

  • KREATYWNA I WESOŁA ZABAWA – klocki drewniane miasto to spełnienie marzeń każdego dziecka, które lubi układać różnego rodzaju konstrukcje. Możliwości zabawy i odgrywanych scenek są tutaj praktycznie nieograniczone, więc jest to zabawka, która skutecznie radzi sobie z nudą.
  • ROZWÓJ – zestaw klocków miasto to nie tylko świetna zabawa, ale również zdobywanie wiedzy o otaczającym nas świecie, zasadach funkcjonowania miasta itp. Bawiąc się taką zabawką dziecko rozwija ponadto zdolności manualne, uczy się precyzji i cierpliwości, a także ćwiczy rozpoznawanie kształtów, kolorów itp.
  • KOLOROWE ELEMENTY edukacyjne klocki miasto są bardzo kolorowe, dzięki czemu mocno oddziałują na dziecięcą w
Więcej
Zwiń
Drewniane klocki od firmy Viga to jeden z najwspanialszych zabawek, która będzie służyła długo i zapewni Twojemu dziecku wiele lat ciekawej i kreatywnej zabawy.

Charakterystyka:

  • - zestaw 100 klocków
  • - To idealne rozwiązanie, aby Twoje dziecko poprzez zabawę nauczyło się kolorów
  • - Różnorodność kształtów pozwala na budowanie niepowtarzalnych budowli, miast i obiektów.
  • - Klocki opakowane są w plastikowe wiaderko z rączką co ułatwi przenoszenie ich w dowolne miejsce.
  • - Do zestawu dołączona jest również książeczka, która zainspiruje dziecko do kreatywnej zabawy.
  • - Całość wykonana została z drewna lakierowanego, pomalowana nietoksycznymi farbami w żywe barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości
Więcej
Zwiń
Zestaw drewnianych kolorowych klocków składający się ze 100 elementów z serii Top Bright to rewelacyjna zabawka dla Twojego dziecka. Dzięki tym klockom dzieci bez problemu nauczą się odróżniać podstawowe barwy i kształty, oraz nauczyć się nazw zwierzątek, cyferek i literek. Klocki ozdobione zostały sympatyczną grafiką zwierzątek, cyferek i literek, co z pewnością zachęci każdego malucha do zabawy. Klocki maja różne kształty, żywe kolory i łagodnie zakończone krawędzie. Zestaw zapakowany jest w wiaderko z rączką co ułatwi przenoszenie klocków w dowolne miejsce. Wieczko wiaderka jest jednocześnie sorterem kształtów, dzięki czemu dzieci będą miały dodatkową zabawę. Ilość drewnianych klocków: 100 Wymiary opakowania ok.: 20,5 x 26 cm Sugerowany wiek: 12 m+ UWAGA! Opakowanie zawiera błędną informację o ilości klocków. Rzeczywista ilość klocków: 100 elementów. OSTRZEŻENIE! Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.
Więcej
Zwiń