Klocki Dla Dziewczynki - najlepsze oferty

Klocki Dla Dziewczynki w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 791 produktów - zobacz najlepsze oferty
Klocki Blocks firmy Wader to zestaw 132 różnokształtnych, kolorowych elementów, które pozwalają na stworzenie mnóstwa fantastycznych konstrukcji.
Kształty i rozmiar klocków jest dopasowany do małych rączek. Łatwość łączenia poszczególnych części ze sobą sprawia, że zabawka doskonale nadaje się dla najmłodszych dzieci. Całość zapakowana jest w poręczny plastikowy pojemnik, który pomoże uporządkować zabawki po skończonej zabawie.
Zabawa klockami rozwija wyobraźnię i kreatywność naszych pociech oraz pobudza ich wyobraźnię przestrzenną. Łącząc różnokształtne elementy dziecko rozwija sprawność manualną - małą motorykę i koordynację wzrokową, ćwiczy koncentrację. Klocki będą bardzo przydatne przy nauce liczenia, w rozpoznawaniu różnych form, rozmiarów i kolorów. Wspólne budowanie z rodzicami, rodzeństwem czy innymi dziećmi uczy współdziałania, komunikacji i dzielenia się.
Więcej
Zwiń
Klocki Wader 102 elementy w kartonie. Rozbudź w dziecku kreatywność! 102 klocki w różnych kolorach i kształtach umieszczone w wygodnym, zamykanym pojemniku! Duże, bez ostrych krawędzi - idealnie dopasowane do małych rączek dzieci! Wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów nietoksycznych i bezpiecznych dla dzieci Każde dziecko potrzebuje stymulującej zabawki, która bezpiecznie wspomoże jego rozwój psychoruchowy. Klocki to niezwykle rozwijająca zabawa! Są idealne dla najmłodszych dzieci, ale równie dobrze sprawdzą się także u tych starszych. Zdjęcie jest przykładowe i nie przedstawia oferowanego produktu.
Więcej
Zwiń
klocki super kolory piękne podobają się córce układamy razem polecam domki samochody bo jest i taka możliwość i to fajnie że dziewczynka też może ułożyć samochody