Klocki Dla Dziewczynki - najlepsze oferty

Klocki Dla Dziewczynki w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 952 produkty - zobacz najlepsze oferty
Wader Klocki w pojemniku dla dziewczynek - 41280Dla dzieci od 1 roku życiaDuże gabaryty klocków132 elementyŻywa kolorystykaOpakowanie indywidualne 41cm x 34cm x 22cmWysokiej jakości materiałyProdukt z polskiej dystrybucjiGwarancja 24 miesiące Wader Klocki w pojemniku dla dziewczynek - 41280Klocki w pojemniku - idealna zabawka dla dzieci do zabawy w domu.Charakteryzują się ogromną różnorodnością kształtów. Dodatkowo w zestawie są dołączone okna, podwozia i koła, które umożliwiają złożenie jeżdżących pojazdów. Klocki wyróżniają się świetnym wykonaniem, dużą wytrzymałością, pobudzają kreatywność oraz doskonale rozwijają zdolności manualne najmłodszych. Zestaw zapakowany jest w poręczny, plastikowy pojemnik z przykrywką.
Więcej
Zwiń
Super. Zreszta jak zawsze kiedy zamawiam czy ja czy rodzina z tego sklepu.Zgodnie z rozmową telefoniczną przemiłej Pani.Mimo że Pani zadzwoniła z wiadomością że zamówiony towar jest ostatni do tego uszkodzony bardzo szybko o znalazła mi podobny prawie identyczny jak ten który zamówiłam.O godz 17-tej napisała że towar poszedł a następnego dnia popołudniu już był u mnie😄wszystkim życzę takiej obsługi.pozdrawiam przemiłą Panią😘