Klocki Dla Chłopca - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Klocki Dla Chłopca w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Niekończąca się zabawa w kombinacje z fantastycznymi figurkami PLAYMOBIL! Różnorodne figurki PLAYMOBIL w poszczególnych częściach można składać codziennie. Głowy, korpusy, nogi, akcesoria - po prostu zamień, wymieszaj i dopasuj. Torby-niespodzianki z serii 21 po raz kolejny zawierają wiele ekscytujących postaci, takich jak władca wampirów, spawacz, gargulec, gracz paintballa, mauretański wojownik, a nawet artysta estradowy. Po prostu otwórz torbę i daj się zaskoczyć!

Charakterystyka produktu:
  • Zawartość: Figurka i akcesorium
  • Do zebrania są 24 różne figurki z niespodziankami
  • Buduj, zbieraj lub mieszaj głowy, korpusy, nogi i wiele innych części
  • Rozmontuj ponownie i połącz inaczej - niekończąca się zabawa, codziennie nowa
Więcej
Zwiń
Playmobil - Figurki niespodzianki 22 seria - Chłopcy 70734
Kolejna odsłona kultowych figurek – niespodzianek to wspaniała okazji do poszerzenia swojej kolekcji nowych postaci, szczególnie że do zebrania jest aż 12 zupełnie nowych bohaterów! Saszetka skrywa jedną figurkę z akcesoriami, której wygląd pozostaje wielką niewiadomą, a otwieraniu nowego zestawu towarzyszy mnóstwo ekscytacji. Dzieciaki mogą odkryć jeszcze ciekawsze możliwości wspólnej zabawy.

Saszetka z figurką z 22. serii Playmobil stanie się idealnym pomysłem na prezent dla wszystkich dzieciaków powyżej 5. roku życia.
Playmobil - Figurki niespodzianki 22 seria - informacje dodatkowe:
  • Producent: Playmobil / Brandstätter Group
  • Seria: Figurki
  • Numer katalogowy: 70734
  • Wiek dziecka: + 5 lat
  • Wymiary opakowania: 16 cm x 9 cm x 2 cm
Więcej
Zwiń
PLAYMOBIL to synonim kreatywnej zabawy - wcielania się w rolę; to jakość i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Klocki te niezmiennie zalicza się do ulubionych zabawek dzieci. Zaufanie rodziców do marki bazuje także na wiedzy o wysokiej jakości produktu "Made in Europa". Poszczególne elementy zestawów Playmobil można łączyć z innymi, tworząc nowe i niepowtarzalne historie. PLAYMOBIL Figurki Boys Seria 16.Seria składa się z 12 różnych figurek. Cena dotyczy jednej sztuki.Figurki wysyłamy losowo ze względu na nieprzezroczystość opakowania. Wiek 5+
Więcej
Zwiń