Klocki Dla Chłopca - najlepsze oferty

Klocki Dla Chłopca w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Playmobil 70159 Figurki-niespodzianki w saszetce Seria 16 W zestawie znajdziesz jedną figurkę-niespodziankę Playmobil do zbudowania z serii 16. Figurki w niebieskiej saszetce reprezentują postaci męskie. Marla już nie może słuchać wyssanych z palca opowieści swojego młodszego brata – Charliego. Chłopiec ma olbrzymią wyobraźnię, a Marla, jak to nastolatka, nie wierzy w ani jedno jego słowo o czarodziejskiej krainie, w której żyją ludziki Playmobil. Przecież to tylko zabawki! Wkrótce jednak rodzeństwo trafia do magicznej, miniaturowej krainy. Jako pierwszy przez magiczny portal przechodzi Charlie, a zaraz za nim tajemna moc porywa Marlę. Po kilku sekundach dziewczyna z przerażeniem stwierdza, że zamieniła się w plastikową figurkę! Co prawda może chodzić, poruszać rękami i nogami i mówić, ale to jej nie uspokaja. Tym bardziej, że Charlie przepadł jak kamień w wodę! Wkrótce spotyka swojego brata jako… wojownika Wikingów. Ten jednak zostaje porwany przez podłego pirata o imieniu Bloobones.
Więcej
Zwiń
PLAYMOBIL 5382 Special Plus - CHŁOPIEC Z GOKARTEM
Special PLUS to unikatowe figurki z akcesoriami. Zabawa z figurkami i gadżetami polega na odgrywaniu historii i scenek, których wymyślanie rozwija w znacznym stopniu wyobraźnię i kreatywność. Zestawy Special Plus stanowią doskonałe uzupełnienie dowolnych zestawów Playmobil, sprawiają, że zabawa staje się jeszcze bardziej atrakcyjna i zajmująca. Usiądź w turkusowym gokarcie z rajdową grafiką i urządź sobie szalony wyścig! Nie zapomnij o kasku, bądź ostrożny przed zakrętami i uważaj na prędkość! Jazda gokartem to wielkie emocje, super zabawa i skok adrenaliny!
W zestawie Playmobil znajdziemy figurkę chłopca w zielonej kurtce i czerwonym kasku oraz turkusowy rajdowy gokart z numerem „5”. Figurkę możemy posadzić w pojeździe, który będzie się poruszał po twardej i gładkiej powierzchni. Zestaw zawiera: - figurkę - 1 szt. ( 7,5 cm )- gokart - 1 szt.
Więcej
Zwiń
DREWNIANE KLOCKI- MIASTECZKO

55 sztuk

Drewniany zestaw konstrukcyjny – 55 elementów. Zestaw klocków rozwija umiejętności motoryczne i logicznego myślenia; w trakcie zabawy dziecko poznaje figury geometryczne i kolory; każdy element ma inny kształt, rozmiar i kolor; klocki nie mają ostrych rogów.

Intensywne kolory oraz elementy wygodne do trzymania w małych rączkach zachęcają do zabawy.

Zabawka wykonana została z najwyższej jakości materiałów- wysokiej jakości jesionu i drewna bukowego i pomalowana farbami na bazie wody, dzięki czemu jest bezpieczna dla dziecka.
Więcej
Zwiń

Opinie - Klocki Dla Chłopca