Klocki Dla Chłopca - najlepsze oferty

Klocki Dla Chłopca w kategorii Klocki (Dla dziecka). Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
PLAYMOBIL - 70148 - Saszetka z figurką - seria 20 - Boys Figurki od Playmobil od lat zachwycają najmłodszych! Już teraz możesz wzbogacić swoją kolekcję i zebrać je wszystkie! Zostań prawdziwym kolekcjonerem i właścicielem wszystkich figurek z serii 20. Playmobil przygotował dla Ciebie wiele propozycji figurek, więc możesz wzbogacić swoją kolekcję o wiele różnych postaci. Fantastyczna zabawa polega na tym, że nie wiesz, którą z nich kupujesz. Dodatkowo są one w częściach do samodzielnego składania, więc możesz je zestawiać, jak tylko chcesz. To zupełne szaleństwo! Przekonaj się, na którą figurkę trafiłeś tym razem!
Do kolekcji chłopców może trafić między innymi postać pirata bądź strażaka. Postacie umieszczane są losowo - i właśnie to intryguje nas najbardziej! Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 4 roku życia. Zestaw zawiera:
- figurkę w saszetce (bez możliwości wyboru postaci) - 1 szt.
Więcej
Zwiń
Playmobil 70159 Figurki-niespodzianki w saszetce Seria 16 W zestawie znajdziesz jedną figurkę-niespodziankę Playmobil do zbudowania z serii 16. Figurki w niebieskiej saszetce reprezentują postaci męskie. Marla już nie może słuchać wyssanych z palca opowieści swojego młodszego brata – Charliego. Chłopiec ma olbrzymią wyobraźnię, a Marla, jak to nastolatka, nie wierzy w ani jedno jego słowo o czarodziejskiej krainie, w której żyją ludziki Playmobil. Przecież to tylko zabawki! Wkrótce jednak rodzeństwo trafia do magicznej, miniaturowej krainy. Jako pierwszy przez magiczny portal przechodzi Charlie, a zaraz za nim tajemna moc porywa Marlę. Po kilku sekundach dziewczyna z przerażeniem stwierdza, że zamieniła się w plastikową figurkę! Co prawda może chodzić, poruszać rękami i nogami i mówić, ale to jej nie uspokaja. Tym bardziej, że Charlie przepadł jak kamień w wodę! Wkrótce spotyka swojego brata jako… wojownika Wikingów. Ten jednak zostaje porwany przez podłego pirata o imieniu Bloobones.
Więcej
Zwiń
PLAYMOBIL 5382 Special Plus - CHŁOPIEC Z GOKARTEM
Special PLUS to unikatowe figurki z akcesoriami. Zabawa z figurkami i gadżetami polega na odgrywaniu historii i scenek, których wymyślanie rozwija w znacznym stopniu wyobraźnię i kreatywność. Zestawy Special Plus stanowią doskonałe uzupełnienie dowolnych zestawów Playmobil, sprawiają, że zabawa staje się jeszcze bardziej atrakcyjna i zajmująca. Usiądź w turkusowym gokarcie z rajdową grafiką i urządź sobie szalony wyścig! Nie zapomnij o kasku, bądź ostrożny przed zakrętami i uważaj na prędkość! Jazda gokartem to wielkie emocje, super zabawa i skok adrenaliny!
W zestawie Playmobil znajdziemy figurkę chłopca w zielonej kurtce i czerwonym kasku oraz turkusowy rajdowy gokart z numerem „5”. Figurkę możemy posadzić w pojeździe, który będzie się poruszał po twardej i gładkiej powierzchni. Zestaw zawiera: - figurkę - 1 szt. ( 7,5 cm )- gokart - 1 szt.
Więcej
Zwiń

Opinie - Klocki Dla Chłopca