Klimatyzatory kompaktowe - najlepsze oferty

Duży, wydajny - zgodnie z informacją ochładza i osusza, a więc robi to co powinien.
Klimatyzatory kompaktowe w kategori Klimatyzacja (Budowa i remont). Najlepsze oferty z polskich sklepów internetowych. Sprawdź gdzie kupisz taniej na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 35 produktów - zobacz najlepsze oferty
Komfortowa temperatura o każdej porze roku
Przenośny klimatyzator Compact Cool zapewni Ci przez cały rok komfortowe warunki do odpoczynku, spotkań towarzyskich, pracy i snu. Oprócz tego, że łatwy w przenoszeniu, stylowo wygląda i można go umieścić w dowolnym miejscu, przede wszystkim skutecznie schładza i oczyszcza powietrze. Dzięki temu Ty i Twoja rodzina będziecie zawsze w domu czuć się pełni energii – niezależnie od pory roku.

Praktyczne przenośne rozwiązanie
Ten przenośny klimatyzator jest wyposażony w solidny uchwyt ułatwiający jego przenoszenie, a także wysokiej jakości kółka, które nie rysują podłogi. Te cechy oraz niewielkie rozmiary czynią z niego prawdziwie uniwersalne urządzenie.

Czystsze i świeższe powietrze
Oddychanie lepszej jakości powietrzem w domu pozwala się odprężyć i zapewnia więcej energii do działania.
Więcej
Zwiń
  • Moc chłodnicza: 2000 W
  • Klasa energetyczna: A
Wydajność chłodzenia: 7000 BTU
Orientacyjna wielkość pomieszczenia: do 12 m2
Przepływ powietrza: 250 m3/h
Moc chłodnicza: 2000 W
Moc grzewcza: nie
Głośność: 65 dB
Klasa energetyczna: A
Pobór mocy: 660 W
Zdolność osuszania: brak
Sterowanie:manualne, pilot
Regulacja nawiewu: tak
Sposób montażu: samodzielny
Zabezpieczenia: brak
Wyposażenie: pilot
Zalety produktu: timer
Funkcje: chłodzenie
Wymiary produktu3: 7,5 x 80,7 x 30 cm
Kolor: biały
Waga: 24,25 kg
Więcej
Zwiń
Wydajne chłodzenie w upalne dni Przenośny klimatyzator firmy Blaupunkt jest poręcznym, lekkim i skutecznym urządzeniem o ponadczasowym wzornictwie. Jej niewielkie wymiary sprawiają, że mieści się nawet pod biurkiem. Wyposażony w 3 tryby pracy (chłodzenie, ogrzewanie, osuszanie). Przeznaczony jest do niewielkich pomieszczeń mieszkalnych i biurowych o maksymalnej powierzchni wynoszącej 20 m2. Ponadto urządzenia te cechuje bardzo niski pobór energii elektrycznej - koszt jednej pełnej godziny pracy to tylko około 55 groszy (w zależności od operatora). Kompaktowy klimatyzator nie wymaga profesjonalnej instalacji, a jego obsługa jest dziecinnie łatwa. Elektroniczny, intuicyjny w obsłudze panel sterowania oraz pilot zdalnego sterowania, sprawiają że urządzenie jest bardzo praktyczne.
Więcej
Zwiń
Duży, wydajny - zgodnie z informacją ochładza i osusza, a więc robi to co powinien.