Klimatyzatory kompaktowe - najlepsze oferty

klimatyzator dobrze chłodzący małe pomieszczenia, niestety troche głośny, dlatego 4 punkty, ale w upalne dni niezastąpiony
Klimatyzatory kompaktowe w kategori Klimatyzacja (Budowa i remont). Najlepsze oferty z polskich sklepów internetowych. Sprawdź gdzie kupisz taniej na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 237 produktów - zobacz najlepsze oferty
Klimatyzator przenośny z pewnością sprawdzi się podczas upalnych dni w Twoim domu lub biurze. Za jego pomocą możesz w łatwy sposób chłodzić swoje pomieszczenia zapewniając sobie komfortowe warunki do pracy lub wypoczynku. W komplecie znajdziesz także pilot do zdalnego sterowania funkcjami urządzenia. W ofercie dostępne są również inne modele klimatyzatorów.
Więcej
Zwiń
Komfortowa temperatura o każdej porze roku
Przenośny klimatyzator Compact Cool zapewni Ci przez cały rok komfortowe warunki do odpoczynku, spotkań towarzyskich, pracy i snu. Oprócz tego, że łatwy w przenoszeniu, stylowo wygląda i można go umieścić w dowolnym miejscu, przede wszystkim skutecznie schładza i oczyszcza powietrze. Dzięki temu Ty i Twoja rodzina będziecie zawsze w domu czuć się pełni energii – niezależnie od pory roku.

Praktyczne przenośne rozwiązanie
Ten przenośny klimatyzator jest wyposażony w solidny uchwyt ułatwiający jego przenoszenie, a także wysokiej jakości kółka, które nie rysują podłogi. Te cechy oraz niewielkie rozmiary czynią z niego prawdziwie uniwersalne urządzenie.

Czystsze i świeższe powietrze
Oddychanie lepszej jakości powietrzem w domu pozwala się odprężyć i zapewnia więcej energii do działania.
Więcej
Zwiń
AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR MARKI BLAUPUNKT Sklep ZimnoCiepło.eu jest autoryzowanym sprzedawcą urządzeń marki BLAUPUNKT w Polsce.Oferowane przez nas urządzenia są fabrycznie nowe, z dołączoną podbitą gwarancją i fakturą vat. U nas mogą Państwo liczyć na pomoc w doborze klimatyzatora oraz wsparcie po zakupie. Arrifana 08 C (BAC-PO-0008-C06D) to nowoczesny i wygodny klimatyzator przenośny typu monoblok z funkcją grzania niemieckiej firmy Blaupunkt. Urządzenie składa się z jednej jednostki (bloku), która mieści w sobie skraplacz oraz parownik. Ciepłe powietrze odprowadzane jest przez zainstalowaną z tyłu urządzenia elastyczną rurę z końcówką wylotową. Rurę należy wystawić przez uchylone okno, otwór w ścianie czy oknie lub podłączyć do kratki wentylacyjnej w pomieszczeniu (pod warunkiem, że jest to wyciąg mechaniczny).
Więcej
Zwiń

Opinie - Klimatyzatory kompaktowe

klimatyzator dobrze chłodzący małe pomieszczenia, niestety troche głośny, dlatego 4 punkty, ale w upalne dni niezastąpiony