Klimatyzatory kompaktowe - najlepsze oferty

klimatyzator dobrze chłodzący małe pomieszczenia, niestety troche głośny, dlatego 4 punkty, ale w upalne dni niezastąpiony
Klimatyzatory kompaktowe w kategori Klimatyzacja (Budowa i remont). Najlepsze oferty z polskich sklepów internetowych. Sprawdź gdzie kupisz taniej na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 270 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wydajne chłodzenie w upalne dni Przenośny klimatyzator firmy Blaupunkt wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnego człowieka, który ma świadomość, iż zbyt wysoka oraz za niska temperatura powietrza, a także nieodpowiednia wilgotność w pomieszczeniu mają negatywny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Nowoczesne, urządzenie Moby Blue 1012 stworzone, by zapewniać komfortowe warunki w jednym pomieszczeniu, został wyposażony w 4 tryby pracy (chłodzenie, grzanie, osuszanie, wentylacja). Przeznaczony jest do schłodzenia lub ogrzewania mieszkań, biur, czy obszarów handlowych o powierzchni do 40 m2. Ponadto urządzenia te cechuje bardzo niski pobór energii elektrycznej - koszt jednej pełnej godziny pracy to tylko około 70 groszy (w zależności od operatora). Jak dobrać klimatyzator? ZOBACZ Technologia Smart Home zamknięta w klimatyzatorze przenośnym Moby Blue 1012 Wifi to prawdziwa rewolucja na rynku.
Więcej
Zwiń
  • Moc chłodnicza: 2000 W
  • Klasa energetyczna: A
Wydajność chłodzenia: 7000 BTU
Orientacyjna wielkość pomieszczenia: do 12 m2
Przepływ powietrza: 250 m3/h
Moc chłodnicza: 2000 W
Moc grzewcza: nie
Głośność: 65 dB
Klasa energetyczna: A
Pobór mocy: 660 W
Zdolność osuszania: brak
Sterowanie:manualne, pilot
Regulacja nawiewu: tak
Sposób montażu: samodzielny
Zabezpieczenia: brak
Wyposażenie: pilot
Zalety produktu: timer
Funkcje: chłodzenie
Wymiary produktu3: 7,5 x 80,7 x 30 cm
Kolor: biały
Waga: 24,25 kg
Więcej
Zwiń
Komfortowa temperatura o każdej porze roku
Przenośny klimatyzator Compact Cool zapewni Ci przez cały rok komfortowe warunki do odpoczynku, spotkań towarzyskich, pracy i snu. Oprócz tego, że łatwy w przenoszeniu, stylowo wygląda i można go umieścić w dowolnym miejscu, przede wszystkim skutecznie schładza i oczyszcza powietrze. Dzięki temu Ty i Twoja rodzina będziecie zawsze w domu czuć się pełni energii – niezależnie od pory roku.

Praktyczne przenośne rozwiązanie
Ten przenośny klimatyzator jest wyposażony w solidny uchwyt ułatwiający jego przenoszenie, a także wysokiej jakości kółka, które nie rysują podłogi. Te cechy oraz niewielkie rozmiary czynią z niego prawdziwie uniwersalne urządzenie.

Czystsze i świeższe powietrze
Oddychanie lepszej jakości powietrzem w domu pozwala się odprężyć i zapewnia więcej energii do działania.
Więcej
Zwiń

Opinie - Klimatyzatory kompaktowe

klimatyzator dobrze chłodzący małe pomieszczenia, niestety troche głośny, dlatego 4 punkty, ale w upalne dni niezastąpiony