Kielich - najlepsze oferty

Kielich już od 15 zł ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1265 produktów - zobacz najlepsze oferty
To nie tylko blender albo mikser, ekstraktor składników odżywczych NutriBullet łączy w sobie to, co najlepsze w obu urządzeniach! Z NutriBulletem nie zrobisz tradycyjnych smoothie, stworzysz za to prawdziwe NutriBlasty. Wydobyte dzięki niemu składniki odżywcze spowodują prawdziwy wybuch zdrowia i energii w Twoim organizmie. NutriBullet - to produkt, który nakręci Cię do podjęcia zdrowego trybu życia Zrób pierwszy krok w kierunku poprawy zdrowia z naszym rewolucyjnym urządzeniem, od którego wszystko się zacznie – oryginalnego NutriBullet'a. NutriBullet wydobędzie składniki odżywcze ukryte we wszystkich częściach żywności, dostarczając proste, smaczne i wysoko przyswajalne, w pełni naturalne pożywienie. Dołącz do grona 40 milionów zadowolonych użytkowników, którzy zmienili swoje życie dzięki NutriBullet-owi. Uwaga! Na rynku zaczęło funkcjonować wiele podróbek ekstraktora NutriBullet, które ustępują mocą i jakością wykonania oryginalnemu urządzeniu.
Więcej
Zwiń
Blender kielichowy Camry CR 4058 Nowoczesny, czarno-srebrny, sprawdzi się w każdej kuchni,. Dzięki niemu z łatwością szybko przygotujemy pyszny koktajl. Obudowa podstawy urządzenia zawierającej silnik wykonana jest ze stali nierdzewnej. Wykończenie górnej i dolnej części obudowy oraz panel z zainstalowanym pokrętłem uruchamiającym urządzenie wykonane są z tworzywa w kolorze czarnym Dzbanek o pojemności 1,3l wykonano z solidnego szkła. Pokrywka dzbanka z okrągłym otworem na środku jest z czarnego, elastycznego tworzywa. Zatyczka do zamykania dzbanka jest wykonana z przeźroczystego tworzywa. Podstawa dzbanka jest wykonana z tworzywa w kolorze czarnym oraz wyposażona w 4-ramienne ostrze z bardzo wytrzymałej stali szlachetnej. Mniejszy rozdrabniacz jest również wyposażony w podstawę w kolorze czarnym oraz ostrza ze stali szlachetnej. Pokrywa rozdrabniacza jest wykonana z solidnego szkła.
Więcej
Zwiń
CHARAKTERYSTYKA Prędkość 35 000 obr./min Silnik o mocy 1400 W 2-litrowy szklany dzbanek Różne opcje prędkości Możliwość mycia w zmywarce Zdejmowane ostrza - łatwiejsze czyszczenie Program do przygotowania koktajli Technologia ProBlend 6 3D * Dane na podstawie testów wewnętrznych przeprowadzonych na 1000 g winogron, jabłek, czarnej porzeczki, truskawek, pomidorów, arbuzów, pomarańczy i granatów. POZNAJ BLENDER PHILIPS AVANCE ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA PROBLEND 6 3D Z nową technologią ProBlend 6 3D uwolnisz wartości odżywcze ukryte w każdej komórce miksowanych owoców, warzyw czy orzechów, mieląc je jeszcze dokładniej. Tak przygotowany koktajl pomoże organizmowi lepiej przyswajać niezbędne mikroelementy by cieszyć się zdrowiem i witalnością każdego dnia. Wydajny silnik i wysoka prędkość obrotów. Doskonałe miksowanie Dzięki silnikowi o mocy 1400 W i prędkości 35 000 obr./min blendowanie wydobywa z owoców i warzyw jeszcze więcej witamin, minerałów i błonnika - wprost do Twojej szklanki.
Więcej
Zwiń
Bardzo dobra jakość wykonania! Służy całej rodzinie!

Opinie - Kielich