Kapsułki tassimo - najlepsze oferty

Kapsułki Tassimo to innowacyjny produkt marki Jacobs, która oferuje nam wysokiej jakości kawę zamkniętą w małych kapsułkach. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią własnoręcznie parzyć kawy, jak i tych, którzy żyją w biegu. Wśród nich znajdziemy wiele smaków klasycznych oraz takich, które smakiem nawiązują do popularnych ciasteczek, czekolady, a nawet i likierów alkoholowych.

Kapsułki Tassimo - dlaczego nie może ich zabraknąć w naszej kuchni?

Kapsułki Tassimo to najwyższej jakości kawa, wyprodukowana ze starannie wyselekcjonowanych ziaren kawy. Przed zmieleniem poddawane są one procesowi palenia, co zapewnia im mocnego aromatu. Tak przygotowane, następnie mielone, trafiają do szczelnie zamkniętej kapsułki. Dzięki hermetycznemu zamknięciu, kawa nie traci swojego mocnego i pobudzającego aromatu. Zaletą kapsułek jest również to, że każda z nich posiada swój unikatowy kod kreskowy, po którego odczytaniu przez ekspres, nie będziemy musieli dochodzić do tego, jaki program ustawić. Po rozpoznaniu kapsułki maszyna sama dobierze odpowiednią ilość wody i mleka. 

Każda kapsułka zawiera gotową mieszankę kawy, co umożliwi nam napicia się ulubionego napoju bez stania w kuchni. Kapsułkę wystarczy wsadzić do ekspresu i to tyle! Nie musimy poświęcać czasu na odmierzanie kawy do kubka, czy jej zalewanie wrzątkiem. Maszyna spieni za nas również mleko, dzięki czemu parzenie kawy nigdy nie było tak prostsze! Ani smaczniejsze! Zachęcająca jest także cena produktu. Pomożemy Ci kupić kapsułki Tassimo tanio!

Tanie kapsułki Tassimo znajdziecie na naszej stronie. Oferujemy szeroki asortyment i różnorodność. Kapsułki dostępne są w różnych wariantach smakowych. W zależności od potrzeb możesz wybrać zestaw zawierający od kilku do kilkudziesięciu kapsułek.

Więcej
Zwiń
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 216 produktów - zobacz najlepsze oferty
Opis szczegółowyCiesz się pyszną kawą Latte Macchiato Jacobs przygotowaną przez Tassimo. Kuszące połączenie mleka, espresso oraz delikatnej pianki w trzech cieszących oko warstwach. Doskonały smak kawy Tassimo to sekret kapsułek TDISC. Nasze kapsułki zawierają 100% mielonej kawy. Każda z nich jest hermetycznie zamknięta, co gwarantuje najwyższą jakość kawy w filiżance.Parametry produktuRodzajW kapsułkachZawartość netto264 gKraj pochodzenia/Wyprodukowano wNiemcySkładnikiŚmietanka (z mleka) (46%), kawa mielona (21%), cukier (20%), zagęszczone białka mleka, woda, sól, minerały mleka, substancja zagęszczająca (e414), regulator kwasowości (e331).Liczba opakowań konsumenckich1 szt.Waga brutto2,14 kgLiczba opakowań konsumenckich1 szt.Wymiar opakowania (SxWxG)75 x 192 x 145 mmLiczba opakowań konsumenckich1 szt.Liczba opakowań konsumenckich1 szt.
Więcej
Zwiń
Jedna z moich ulubionych kaw firmy Jacobs. Jest łatwa w przygotowaniu. Szczerze polecam.

Opinie - Kapsułki tassimo