GoPro - Kamery sportowe - najlepsze oferty

Produkty GoPro w kategorii Kamery sportowe (Video). Największy wybór z oferty GoPro, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 15 produktów - zobacz najlepsze oferty
Jeszcze lepiej wzmocniona i gotowy na przygodę, kamera GoPro HERO5 może być zabierana w trudne warunki i teren, a nawet pod wodą, bez zakładania dodatkowej obudowy. Kamera HERO5 nagrywa wideo w formacie 4K i wykonuje zdjęcia 12MP. Specjalna uszczelniona, gumowa obudowa umożliwia HERO5 zanużenie się z nią na głębokość 10 metrów', bez konieczności stosowania obudowy zewnętrznej. Czy chcesz używać kamery w trudnych warunkach takich jak: kurz, piasek, woda, śnieg to HERO5 jest gotowa do nagrywania za pomocą jednego przycisku. Po zakończeniu nagrywania możesz użyć ekranu dotykowego, aby odtworzyć swój film, dodatkowo możesz również przeprowadzić edycję materiału filmowego bezpośrednio na kamerze i udostępnić ją światu.
WBUDOWANY WYŚWIETLACZ LCD
Kamera GoPro HERO5 posiada wbudowany wyświetlacz LCD o przekątnej przekraczającej 5 cm.
Więcej
Zwiń
Absolutne zaskoczenie marki GoPro, która do tej pory kojarzyła się jedynie z droższymi/najdroższymi kamerami sportowymi. Tym razem jednak GoPro przedstawia - najtańsza choć równie odporna na czynniki zewnętrzne, oferująca jakość FULL HD kamera sportowa - GoPro HERO! Idealna propozycja dla wszystkich, świetny pomysł na prezent. Dla dzieci i dorosłych. Dla amatorów jako początek przygody z rejestracją swoich aktywności jak i dla profesjonalistów do rejestracji wyjątkowych ujęć, związanych z ryzykiem utraty znacznie droższego sprzętu. Kamera GoPro HERO jest uproszczoną wersją poprzednich kamer GoPro. Jest ona wbudowana w wodoszczelną obudowę, wodoodporna do 40m, bateria wystarczy do 2,5 godzinnej pracy!Główną cechą charakterystyczną jest jej bardzo dobra jakość video obsługująca rozdzielczości:- 1080p przy 30/25 kl/s oraz 720p przy 60/50 kl/s.
Więcej
Zwiń
Długo wyczekiwana, nowa kamera GoPro Hero 4 Black Edition. Ponownie producent zafundował nam nowe możliwości i rozwiązania dzięki którym wspinamy się na kolejny poziom. Dwukrotnie szybszy ( w porównaniu do hero 3+ black ) procesor oraz podwojona ilość klatek zaspokoi niejednego amatora fotografii. Niezwykle wysoka rozdzielczość 4k w 30 klatkach oraz 1080 w 120 klatkach umożliwi nagrania w niezwykle realistycznym wydaniu. Nowe, ręczne ustawienia protune dostępne teraz również dla zdjęć.

Profesjonalna jakość video

HERO4 Black posiada ulepszony sensor video, który zapewnia lepszą jakość obrazu niż w każdym poprzednim GoPro. Rejestruje video 1080p60 jeszcze ostrzejsze i bardziej realistyczne niż kiedykolwiek wcześniej. Wysoka rozdzielczość oraz wysoki klatkaż 720p120 i 960p100 dostarczają niesamowity, płynny slow-motion.. 4K i 2.7K oferują ultra wysoką kinową jakość.
Więcej
Zwiń