Kamery sportowe GoPro - najlepsze oferty

Najlepsza kamera tej klasu. Produkt w 100% spełnił moje oczekiwania a nawet zaskoczył mnie kilkoma bajerami. Kamera która równie dobrze sprawedza się w reportażach. Świetne filmy a co najważniejsze super stabilny obraz!!
Znajdź to czego potrzebujesz! Kamery sportowe GoPro w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 73 produkty - zobacz najlepsze oferty
Niezwykle płynne ujęcia. Supermoce inteligentnego nagrywania.Wytrzymała i wodoszczelna bez obudowy. Oto HERO7 Black,najbardziej zaawansowana kamera GoPro. Dzięki stabilizacji HyperSmooth (Ultrapłynna) można uzyskać filmy niczym nagrywanez gimbalem — bez gimbala. Nowy inteligentny tryb fotografowania automatycznie zapewnia wspaniałe, urzekające obrazy. Teraz dzięki funkcji transmisji na żywo i aplikacji GoPro możesz dzielić się każdą niezwykłą chwilą. Kamera HERO7 Black to zupełnie nowy poziom funkcjonalności GoPro oraz rejestrowanych zdjęć i filmów.

STREAMING

W kamerze GoPro HERO 7 Black po raz pierwszy udostępniono możliwość streamingu na żywo na platformę Facebook Live (w jakości 720p). Dzięki temu podzielisz się przeżyciami na żywo, a materiał może być dalej zapisywany w wysokiej jakości na karcie microSD. Przesył materiału jest stabilny dzięki połączeniu z siecią GSM smartfona, którego używasz.
Więcej
Zwiń
Najnowsza kamera GoPro HERO+ LCD jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów po wycofaniu modeli HERO3 oraz HERO3+.
Nowy produkt będzie wypełniał lukę cenową między HERO i HERO 4, zawierając przy tym takie elementy jak: wbudowany ekran LCD czy moduł WiFi. To również pierwsza kamera GoPro, która umożliwia przycinanie materiału bezpośrednio w samym urządzeniu.

Kamera HERO+ LCD różni się od podstawowego HERO również jakością nagrywania.

Urządzenie rejestruje filmy w rozdzielczości 720p, 720p SuperView lub 1080p w częstotliwości do 60 klatek na sekundę a także wykonuje zdjęcia o rozdzielczości 8 Mpix.

Do tej pory poza HERO 4 Silver żadna kamera GoPro nie posiadała wbudowanego wyświetlacza LCD.
Dotykowy ekran w HERO+ usprawnia kadrowanie zdjęć i podnosi komfort użytkowania.
Więcej
Zwiń

Opinie - Kamery sportowe GoPro

Najlepsza kamera tej klasu. Produkt w 100% spełnił moje oczekiwania a nawet zaskoczył mnie kilkoma bajerami. Kamera która równie dobrze sprawedza się w reportażach. Świetne filmy a co najważniejsze super stabilny obraz!!