Kabiny z hydromasażem - najlepsze oferty

Kabiny z hydromasażem w kategorii Armatura i hydraulika. Najtańsze oferty i najlepsze marki Novoterm, Kerra, Savana, Durasan, Duschy. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1037 produktów - zobacz najlepsze oferty
Planujesz remont w łazience? Chcesz zadbać o komfort domowników? Kabina prysznicowa kwadratowa GoodHome Beloya chrom z hydromasażem spełni Twoje potrzeby. Ze względu na optymalny wymiar sprawdzi się w małych pomieszczeniach. Antypoślizgowy brodzik zapewnia bezpieczeństwo. W zestawie znajdziesz wszystkie elementy niezbędne do montażu.
Więcej
Zwiń
Hydrosan oferuje bardzo ładnie wyglądające w Internecie kabiny "full wypas" - sauna, masaż, cuda, wianki... Jednak wykonanie jest tandetne, towar przychodzi zdekompletowany (brak śrub, czyli nie da się zmontować), zwichrowane listwy do uszczelek magnetycznych (czyli kabina jest nieszczelna, nie da się tego naprawić). O ile sprzedawcy w sklepie internetowym eurosan.eu w miarę grzeczni, to serwis chamski i traktujący klienta jak śmiecia. Wątpliwości budzi bezpieczeństwo - niby jest certyfikat CE

Opinie - Kabiny z hydromasażem