Kabina Prysznicowa 120X90 - najlepsze oferty

Kabina Prysznicowa 120X90 na Taniomanii. Czerp czystą przyjemność z zakupów dzięki serwisowi Taniomania. Porównuj sklepy i wybieraj najlepsze produkty!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1504 produkty - zobacz najlepsze oferty
MEXEN ROMA KABINA PRYSZNICOWA 120 x 90 cm SZKŁO 6mm Producent : MexenSeria: RomaDostępność: towar w magazynieTyp: prostokątnaRozmiar: 120x90 cmWysokość: 190 cmGwarancja : 2 lata, "door to door" Specyfikacja produktu: Montaż: uniwersalna, prawa lub lewa Sposób otwierania: uchylna Kolor szkła: transparentne - przeźroczyste Wykończenie: chrom błysk Rodzaj szkła: bezpieczne, hartowane Grubość szkła: 6 mm Powłoka ułatwiająca czyszczenie : tak Niwelacja nierówności ściany: tak Regulacja szerokości: tak Możliwość montażu na brodziku lub płytkach: tak Profil: aluminiowy Metalowy uchwyt Komplet uszczelek odprowadzających wodę Aluminiowy próg uszczelniający drzwi Zakres regulacji (mm.): Drzwi (B min-max): 1185-1205 Ścianka (C min-max): 890-910 Wejście (D): 680
Więcej
Zwiń
Kabina prysznicowa KASSARI 120x90 cmSzkło transparentDo wyboru werjsa prawa lub lewaTyp: prostokątna bezramowaPojedyncze drzwi przesuwne Typ kabiny: dwuściennaSzkło hartowane, bezpieczne 8 mmKabina w dwóch wersjach: wyposażone w powłokę ASKOCLEAN lub bez powłoki.Tworzy ona ochronną warstwę na powierzchni szkła, która sprawia, że krople spadając na nią spływają szybciej nie powodując tworzenia się trwałych osadów. Mniejsze krople, które zdołają utrzymać się na powierzchni szkła pozostawiają tylko niewielki osad, który nie jest chemicznie związany ze strukturą szkła i można go łatwo usunąć wilgotną ściereczką. Trwałość powłoki uzależniona jest od stopnia twardości wody, częstotliwości korzystania z kabiny oraz przede wszystkim od sposobu jej czyszczenia i konserwacji – i wynosi do około 5 lat. Okres ten można wydłużać stosując dedykowane środki do tego typu powłok.Do kabiny pasują brodziki: Piramida PolimatSchedpolKabinę można montować również bezpośrednio na posadzce.
Więcej
Zwiń
Mexen to firma produkująca świetne wyposażenie łazienek, która w tym przypadku wyprodukowała doskonały model kabiny prysznicowej, która sprawdzi się w łazienkach każdego typu. Model wywodzi się z serii Omega. Wyprodukowany jest praktycznie w całości ze szkła hartowanego, którego grubość wynosi 8 milimetrów, co zapewnia niesamowitą wytrzymałość oraz bezpieczeństwo z użytkowania. Kabina posiada wysokiej jakości podwójne rolki dla rozsuwanych drzwi, a także uchwyt wykonany z metalu, aby łatwiej te drzwi rozsuwać. Wysokość kabiny to 190 centymetrów, szerokość 120 centymetrów, a długość 90 centymetrów. Jest, więc idealnych rozmiarów do łazienek mniejszych, jak i większych. Można ją zamontować w brodziku, jak również na płytkach. Kabina posiada także powłokę, która ułatwia czyszczenie.
Więcej
Zwiń
Jeszcze nie zamontowana, więc nie mam określonej wiedzy.

Opinie - Kabina Prysznicowa 120X90