Huśtawki Ogrodowe Dla Dzieci Drewniane - najlepsze oferty

Huśtawki Ogrodowe Dla Dzieci Drewniane na Taniomanii. Czerp czystą przyjemność z zakupów dzięki serwisowi Taniomania. Porównuj sklepy i wybieraj najlepsze produkty!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 40 produktów - zobacz najlepsze oferty
Huśtawka drewniana to wspaniała zabawa dla Twojego dziecka, które z pewnością zachwyci się nią. Została zaprojektowana tak, aby dziecku nic nie groziło Huśtanie potrafi uspokajać i daje wiele radości Idealny pomysł na prezent.
Więcej
Zwiń
BigJigs BJ771 Drewniana huśtawka 1+ Klasyczna drewniana huśtawka na sznurkach od firmy BigJigs. Wyróżnia ją jakość wykonania oraz użytych materiałów. Wyprodukowana z wysokiej jakości drewna. Jest wyposażona w poprzeczne belki z kolorowymi kuleczkami. Do nich przytwierdzono zabezpieczające przed wysunięciem się dziecka materiałowe paski z regulacją. Huśtawka jest w pełni bezpieczna dla dziecka. Materiał, z którego jest wykonana, jest ekologiczny, a farby, którymi pokryte są ozdobne kuleczki, są nietoksyczne i bezpieczne dla środowiska. Produkt posiada wszelkie niezbędne testy i badania oraz spełnia europejskie normy i standardy bezpieczeństwa. Produkt jest przeznaczony do zabawy w domu i na zewnątrz. Polecany dla dzieci powyżej pierwszego roku życia. Maksymalne obciążenie huśtawki to 25 kg.
Więcej
Zwiń
Huśtawka drewniana kolorowa to wspaniała zabawa dla każdego malucha, którą można używać w pomieszczeniu jak i na zewnątrz. Dostarczy wiele aktywności i radości z zabawy.