Huśtawka ogrodowa Patio - najlepsze oferty

Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.
Ławki i huśtawki ogrodowe Patio w kategorii Meble ogrodowe i akcesoria. Najtańsze i najlepsze oferty marki Patio. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 67 produktów - zobacz najlepsze oferty
Aby uprzyjemnij Państwu odpoczynek w ogrodzie polecamy huśtawkę naszej produkcji. Venezia jest najnowszym produktem firmy Dajar, charakteryzującym się niesamowitą wygoda oraz wysoką jakością wykonania. Z huśtawką Venezia możecie Państwo urządzić przytulny kącik do wypoczynku.Huśtawka 4 osobowa z rozkładanym siedziskiem, mocowanym na sprężynach.Solidna, mocna konstrukcja stelaża huśtawki, grubość rury nośnej : fi 63 x 1,5 mm. Stelaż malowany proszkowo farbami poliestrowo-epoksydowymi. Siedzisko wyróżnia się użytecznością - posiada możliwość rozłożenia do pozycji leżącej. Kolor stelaża: antracyt.Stelaż jest przystosowany do zamontowania stolików bocznych dostępnych na naszej stronie (462002). Huśtawka sprzedawana beż stolików.Daszek do huśtawki Venezia z moskitierą - wykonany z poliestru, posiada specjalne tunele dostosowane do konstrukcji dachu huśtawki. Kolor daszka: jasnoszary. Moskitiera jest odpinana.W komplecie z huśtawką 3 szt. poduszek.
Więcej
Zwiń
Aby uprzyjemnić Państwu odpoczynek w ogrodzie polecamy huśtawkę naszej produkcji. Calabria jest nowym produktem firmy Dajar, charakteryzującym się niesamowitą wygoda oraz wysoką jakością wykonania. Z naszą huśtawką można urządzić przytulny kącik do wypoczynku.Huśtawka 3 osobowa z siedziskiem mocowanym na sprężynach. Solidna, mocna konstrukcja stelaża huśtawki malowana proszkowo farbami poliestrowo-epoksydowymi: kolor biały. Dach i osłonki boczne wykonane z tkaniny poliestrowej, deseń 0700-11. Dach mocowany za pomocą rzepa, osłonki boczne za pomocą oczek kaletniczych. W komplecie z huśtawką 3 szt. poduszek i 2 szt. podłokietników. Wierzch i spód poduszek wykonany z tkaniny bawełnianej, wypełnione pianką poliuretanową (14 er) o gr. 5,5 cm, owijana włókniną poliestrową. Wolant obszyty lamówką poliestrową, w zgięciu poduszki troczki do mocowania. Podłokietniki wypełnione gąbką typu flocke, posiadają uchwyt z rzepem do przymocowania do stelaża.
Więcej
Zwiń
Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.