Huśtawka ogrodowa Patio - najlepsze oferty

Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.
Ławki i huśtawki ogrodowe Patio w kategorii Meble ogrodowe i akcesoria. Najtańsze i najlepsze oferty marki Patio. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 99 produktów - zobacz najlepsze oferty
Najważniejsze informacje o produkcie:- zestaw zawiera: dasesz (pokrowiec) i komplet poduszek- kolor: zielony- Producent: Patio- komplet odpowiedni na huśtawkę Ravenna
Grubość rur: 42 x 1,2 mmWymiary siedziska: 170 x 50 x 55 cmWymiar poduszek: 2* dł. 175 x szer. 54 x gru. 8/10 cm
Aby uprzyjemnić Państwu odpoczynek w ogrodzie polecamy huśtawkę naszej produkcji. Calabria jest nowym produktem firmy Dajar, charakteryzującym się niesamowitą wygoda oraz wysoką jakością wykonania. Z naszą huśtawką można urządzić przytulny kącik do wypoczynku.Huśtawka 3 osobowa z siedziskiem mocowanym na sprężynach. Solidna, mocna konstrukcja stelaża huśtawki malowana proszkowo farbami poliestrowo-epoksydowymi: kolor biały. Dach i osłonki boczne wykonane z tkaniny poliestrowej, deseń 0700-11. Dach mocowany za pomocą rzepa, osłonki boczne za pomocą oczek kaletniczych. W komplecie z huśtawką 3 szt. poduszek i 2 szt. podłokietników. Wierzch i spód poduszek wykonany z tkaniny bawełnianej, wypełnione pianką poliuretanową (14 er) o gr. 5,5 cm, owijana włókniną poliestrową. Wolant obszyty lamówką poliestrową, w zgięciu poduszki troczki do mocowania. Podłokietniki wypełnione gąbką typu flocke, posiadają uchwyt z rzepem do przymocowania do stelaża.
Więcej
Zwiń
Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.