Hp 17 - najlepsze oferty

Świetny laptop wydajny szybki ,dzięki matrycy 122hz jest świetny, fps w grach 50-100 . Dobry laptop polecam dla osób które są w ruchu .
Hp 17 już od 15 zł ✅ Polecane produkty na Taniomania.pl. Sprawdź oferty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie w przyjaznej cenie
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 18345 produktów - zobacz najlepsze oferty
Laptop HP Envy - pracuj wygodnie gdziekolwiek jesteś. Niezawodny produkt zamknięty w lekkiej konstrukcji. Wydajny procesor Intel Core i5 gwarantuje płynne działanie. Dedykowana karta graficzna nVidia GeForce MX150. Łączność w każdym miejscu. Żywotny akumulator pozwala na długą pracę bez ładowania. Przełam konwencje z wysokiej klasy laptopem, który łączy najwyższą wydajność z zaawansowaną konstrukcją. Wykonuj wszystkie zadania bez obaw dzięki procesorom nowej generacji, ekranowi z ostrym obrazem Full HD i wytrzymałej aluminiowej konstrukcji. Doskonałe rozwiązanie dla pracowników mobilnych, którzy potrzebują komputera przenośnego o najlepszych w swojej klasie funkcjach biznesowych oraz wysokiej wydajności w zastosowaniach obliczeniowych i graficznych w zarządzanych środowiskach informatycznych. Wydajny procesor Zastosowany procesor dostarcza wystarczającej ilości mocy, aby spełniać wymagania użytkowników, niezależnie od programów, którymi się posługują.
Więcej
Zwiń
Czas pracy na baterii: 9 h
Głębokość: 283 mm
Model:
Envy 17

Pojemność baterii: 55.8 Wh
Pojemność dysku (notki): 1 TB
Pozostałe informacje o procesorze:
Intel Core i5-7200U

Szerokość: 416 mm
Taktowanie procesora: 2.5 GHz
Taktowanie procesora (Turbo): 3.1 GHz
Waga: 3.04 kg
Wielkość pamięci karty graf.: 2 GB
Wysokość: 23.3 mm
Zainstalowana pamięć RAM: 8 GB
Gwarancja: Gwarancja normalna 24 [w miesiącach]
Więcej
Zwiń
HP ZBook 17 G5 jest 17.3-calową mobilną stacją roboczą zaprojektowaną dla profesjonalistów. Łączy w sobie solidność wykonania, elegancką stylistykę i wysoką wydajność. Na pokładzie laptopa znajdziemy mocne procesory Intel Core lub Xeon wspierane przez zaawansowane układy graficzne NVIDIA Quadro. Nie zabrakło także szybkich dysków SSD, matowego ekranu IPS oraz zabezpieczeń klasy korporacyjnej. Zaprojektowany z myślą o twórczych wizjonerach HP ZBook Studio oferuje wydajność biurkowej stacji roboczej w eleganckiej, lekkiej, niesamowitej, przenośnej konstrukcji.

Najpotężniejsza na świecie mobilna stacja robocza

HP ZBook 17 G5 to mobilna stacja robocza o bezkompromisowej wydajności, przeznaczona dla bardzo wymagających użytkowników.
Więcej
Zwiń
Świetny laptop wydajny szybki ,dzięki matrycy 122hz jest świetny, fps w grach 50-100 . Dobry laptop polecam dla osób które są w ruchu .