Honeywell - najlepsze oferty

Honeywell na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Honeywell z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1101 produktów - zobacz najlepsze oferty
Specyfikacja techniczna:Voyager 1250g to ręczny, jednoliniowy skaner laserowy, stworzony na platformie czytników serii Voyager (jednej z najlepiej rozpoznawalnych linii skanerów na świecie). Voyager 1250g dzięki nowemu układowi skanującemu, świetnie radzi sobie z odczytem kodów jednowymiarowych (w tym GS1 DataBar), dużych kodów logistycznych, a także złej jakości i uszkodzonych.Zaprojektowany z myślą o pracy w warunkach intensywnego użytkowania. Duży zasięg odczytu (nawet do 44 cm) oraz uchwyt pistoletowy zapewniają komfort pracy oraz dużą wydajność skanowania. Te dwie cechy, dają możliwość odczytu kodów kreskowych z towarów w trudno dostępnych miejscach (np. w dolnej części wózka), czy łatwej inwentaryzacji towaru znajdującego się na wysokich pólkach.Skaner Voyager 1250g może być używany jako ręczny lub stacjonarny z wykorzystaniem podstawki (po umieszczeniu czytnika na podstawce, następuje przejście w automatyczny tryb pracy).
Więcej
Zwiń
HONEYWELL głowica termostatyczna Thera-4 Classic

Głowica termostatyczna do współpracy z zaworami grzejnikowymi z przyłączem M30x1,5 i wymiarem zamknięcia 11,5 mm.
Zakres regulacji 6 ... 28 st. C

Cechy produktu:

  • dopuszczenia: przyłącze M30x1.5 zgodne z europejską normą EN 215
  • blokada nastawy: tak
  • ograniczenie nastawy: tak
  • wymiar zamknięcia: 11.5 mm
  • czujnik temp: cieczowy
  • kolor: biały wg RAL9016
  • skala temp: 1-5
  • zakres nastawy temp: 6-28'C
Więcej
Zwiń
Filtr do wody FF06 należy do filtrów z tzw. opłukiwaniem siatki filtracyjnej. Filtr ten zapewnia ciągłe filtrowanie wody zatrzymując na siatce filtracyjnej zanieczyszczenia tj. rdza, piasek, strzępy konopii itp. Otwierając zawór kulowy w dolnej części obudowy zanieczyszczenia gromadzone na dnie usuwane są na zewnątrz filtra. Ze względu na niewielkie rozmiary filtr może być zastosowany tam, gdzie jest mało miejsca do zabudowy.
Więcej
Zwiń

Opinie - Honeywell