Honeywell - najlepsze oferty

Głowica bardzo dobrze się użytkuje ale jest problem z zakupieniem jej w sklepach. Zwłaszcza jeśli chodzi o głowicę z zaworek klikanym.
Honeywell na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Honeywell z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1261 produktów - zobacz najlepsze oferty
GŁOWICA TERMOSTATYCZ NA HR90 THERAPRO Programowalna głowica TheraPro HR90EE jest samodzielnym elektronicznym urządzeniem służącym do sterowania zaworem grzejnikowym w instalacjach grzewczych. TheraPro HR90 posiada wiele użytecznych funkcji, które umożliwiają użytkownikowi zwiększyć komfort oraz oszczędność w zastosowaniu głowicy. Aby zwiększyć czytelność informacji na wyświetlaczu, ekran podświetla się przy każdorazowym wciśnięciu dowolnego przycisku lub obrocie pokrętła regulacyjnego. Optymalną czytelność można uzyskać również poprzez zmianę kąta wyświetlacza, jest to jedyne rozwiązanie na rynku polskim. Dzięki prostemu sposobowi montażu łącznika zaworu oraz możliwości określenia dowolnego programu z wykorzystaniem 3 różnych poziomów temperatur montaż i uruchomienie staje się łatwe i szybkie.
Więcej
Zwiń
Głowice termostatyczne do instalacji na zaworach termostatycznych. Zestaw głowicy z zaworem termostatycznym reguluje temperaturę pokojową zmieniając przepływ czynnika grzewczego przez odbiornik ciepła.

• Głowice są instalowane na zasilaniu w wodnych instalacjach grzewczych lub rzadziej na powrocie z grzejników lub innych wymienników ciepła.
• Głowica termostatyczna Thera-4 Classic jest zgodna z wymogami Normy Europejskiej EN215 we współpracy z certyfikowanymi zaworami grzejnikowymi firmy Honweywell.
• Thera-4 Classic z gwintem M30 x 1,5 współpracuje z wszystkimi zaworami Honeywell jak również z innymi zaworami i wkładkami grzejnikowymi z przyłączem M30 x 1,5 i wymiarem zamknięcia 11,5 mm.
• Thera-4 Classic-DA z przyłączem zaciskowym (typ DA) współpracuje z wkładkami zaworowymi (typ RA) zabudowanymi w grzejniki kompaktowe.
Dopuszczenia
• Przyłącze M30 x 1.
Więcej
Zwiń
Detektor tlenku węgla XC100 - 10 lat pracy na wbudowanej baterii, alarm dźwiękowy i optyczny (Syrena 90 dB, migający napis) o numerze katalogowym XC100-PL w kategorii Czujniki gazów, dymu i czadu, Czujniki i przetworniki. Produkt wyprodukowany przez markę HONEYWELL, seria XC.
DETEKTOR Waga produktu wynosi 0.16 kg.
Więcej
Zwiń
Głowica bardzo dobrze się użytkuje ale jest problem z zakupieniem jej w sklepach. Zwłaszcza jeśli chodzi o głowicę z zaworek klikanym.