Honeywell - najlepsze oferty

Honeywell na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Honeywell z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1019 produktów - zobacz najlepsze oferty
Pakiet podstawowy (moduł evohome+moduł załączający+zasilacz stojakowy) ATP921R3052

ATP921R3052

Honeywell evohome - Bezprzewodowy system sterowania strefowego z funkcją mobilną

Bezprzewodowy system sterowania strefowego instalacji grzewczych z wbudowaną funkcją komunikacji z urządzeniami mobilnymi dzięki aplikacji Total Connect Comfort. Moduł sterujący Evotouch może sterować niezależnym programem czasowo-temperaturowym do 12 stref grzewczych oraz obiegiem ciepłej wody użytkowej. Dzięki funkcji dotykowej wyświetlacza obsługa systemu staje się szybka i wygodna.
Moduł sterujący evohome jest podstawowym elementem zarządzającym w systemie sterowania evohome i działa w technologii bezprzewodowej Ramses II, w paśmie częstotliwości 868 MHz. Moduł sterujący evohome posiada wbudowaną bramkę internetową, która umożliwia mobilne sterowanie systemem ze smartfona lub tabletu z oprogramowaniem Android lub Apple.
Więcej
Zwiń
HONEYWELL głowica termostatyczna Thera-4 Classic

Głowica termostatyczna do współpracy z zaworami grzejnikowymi z przyłączem M30x1,5 i wymiarem zamknięcia 11,5 mm.
Zakres regulacji 6 ... 28 st. C

Cechy produktu:

  • dopuszczenia: przyłącze M30x1.5 zgodne z europejską normą EN 215
  • blokada nastawy: tak
  • ograniczenie nastawy: tak
  • wymiar zamknięcia: 11.5 mm
  • czujnik temp: cieczowy
  • kolor: biały wg RAL9016
  • skala temp: 1-5
  • zakres nastawy temp: 6-28'C
Więcej
Zwiń
Specyfikacja techniczna:Voyager 1250g to ręczny, jednoliniowy skaner laserowy, stworzony na platformie czytników serii Voyager (jednej z najlepiej rozpoznawalnych linii skanerów na świecie). Voyager 1250g dzięki nowemu układowi skanującemu, świetnie radzi sobie z odczytem kodów jednowymiarowych (w tym GS1 DataBar), dużych kodów logistycznych, a także złej jakości i uszkodzonych.Zaprojektowany z myślą o pracy w warunkach intensywnego użytkowania. Duży zasięg odczytu (nawet do 44 cm) oraz uchwyt pistoletowy zapewniają komfort pracy oraz dużą wydajność skanowania. Te dwie cechy, dają możliwość odczytu kodów kreskowych z towarów w trudno dostępnych miejscach (np. w dolnej części wózka), czy łatwej inwentaryzacji towaru znajdującego się na wysokich pólkach.Skaner Voyager 1250g może być używany jako ręczny lub stacjonarny z wykorzystaniem podstawki (po umieszczeniu czytnika na podstawce, następuje przejście w automatyczny tryb pracy).
Więcej
Zwiń

Opinie - Honeywell