Healthy Plan By Ann - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Anna Lewandowska motywuje do aktywności i zdrowej diety. Uzupełnij swój styl healthy, oryginalnymi dodatkami i gadżetami, wybierając produkty Healthy plan by Ann, na Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 25 produktów - zobacz najlepsze oferty
Najtrudniej ruszyć się z domu, dlatego spraw, aby trening był dla Ciebie zabawą, czymś co kochasz.

Można powiedzieć, że większość swojego życia spędzam na treningach: prywatnych i tych prowadzonych dla wszystkich, którzy kochają sport. Zawsze zachęcam do regularnego wysiłku – nie musisz jednak biegać, jeżeli tego nie lubisz. Wybierz taką dyscyplinę, którą pokochasz. Na trening zabierz wodę, przekąski, które dodadzą energii i wygodne ubranie oraz buty. Wszystko to zapakuj w pojemną torbę Cargo - ja pokochałam ją za niesamowitą wytrzymałość – torba da radę udźwignąć zakupy, jest idealna w podróż i na wszelkie wyprawy – także te w miejskiej dżungli.
Dodatkowo, do torby dołączyłam lunch box na salatkę - aby każdy mógł zabrać swoją ulubioną.
Więcej
Zwiń
Zabierz ze sobą w podróż napój, koktajl lub ulubione smoothie. Oto szklany słoik z uchem i ubrankiem marki Healthy Plan by Ann zaprojektowany przez Anię Lewandowską na wszelkiego rodzaju koktajle i zimne napoje. Słoik ma pojemność 475 ml. Na słoiku nadrukowany jest motywujący napis NEVER GIVE UP ("nigdy się nie poddawaj"). Metalowa zakrętka zabezpiecza przed wpadnięciem do słoika ciał obcych (owadów, liści). Świetnie nadaje się na spacery, wycieczki.

Do słoika dołączono ubranko wykonane z najlepszej gatunkowo bawełny z nadrukowanym hasłem NEVER GIVE UP, zapinanym na ręcznie wykonany drewniany guzik.

Słoik dostępny w 3 opcjach: bez ubranka, z czarnym ubrankiem i szarym ubrankiem

Pojemność: 475 ml

Słowo od Ani Lewandowskiej:

Dowiedz się, jakie blokady nie pozwalają Ci zmienić życia. I wymyśl, jak je skruszyć.
Zalecam jedzenie 5 porcji warzyw i owoców w ciągu dnia.
Więcej
Zwiń
Odpowiednia deska do krojenia to must have każdej prawdziwej kuchni. Dzięki naszej ofercie masz szansę zyskać nie tylko solidną, wygodną w użyciu deskę kuchenną, ale również ciekawy element aranżacji wnętrza Twojej kuchni! Przedstawiona deska, podkładka szklana marki HPBA to produkt najwyższej jakości wykonany z hartowanego szkła, który jest niezwykle odporny na zarysowania i pęknięcia. Nie pochłania zapachów, co jest również niewątpliwą zaletą. Jednocześnie jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Dodatkowym elementem, który ułatwi Ci przygotowanie posiłków są antypoślizgowe nóżki, które utrzymają deskę w stabilnej pozycji nawet na bardzo śliskich blatach. Jedną z największych zalet produktu jest ciekawy design. Deska w ciemnym odcieniu będzie pasować do każdego wnętrza. Dodatkowo deska ozdobiona jest ciekawymi wskazówkami - 10 przykazań zdrowego odżywiania, które pomogą Ci zapamiętać i wprowadzić do swojej diety kilka najważniejszych zasad odżywiania.
Więcej
Zwiń