Harmonie - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Znajdź to czego potrzebujesz! Harmonie w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Opis

Książka jest kontynuacją Komiksu społecznego. Część druga to 20 zupełnie nowych historyjek wzbogaconych o dodatkowe zadania, a także o karty, na których dziecko tworzy własne komiksy. Tematy poruszone w publikacji dotyczą między innymi: relacji rówieśniczych, skutecznej komunikacji, rozwiązywania konfliktów, dylematów moralnych, budowania asertywnej postawy, empatii oraz umiejętności przyjmowania perspektywy innych osób, przestrzegania norm społecznych. Komiks społeczny 2 to książka skierowana do dzieci w wieku 713 lat, ich terapeutów, nauczycieli oraz rodziców. Forma publikacji sprawdzi się podczas indywidualnej pracy z dzieckiem, a także w trakcie zajęć grupowych czy lekcji profilaktyczno-wychowawczych.
Więcej
Zwiń
Ajurwedyjska herbata ekspresowa z melisą, herbatą rooibos i cynamonem. Rozluźnienie, łagodność, spokój. Szybkie tempo w ciągu dnia sprawia, że czasami tracimy naszą wewnętrzną równowagę, szczególnie wtedy, gdy czeka nas dużo spraw do załatwienia. Herbata YOGI TEA® Wewnętrzna harmonia została skomponowana, aby ze spokojem wyjść naprzeciw szybkiemu rytmowi dnia. Spożywając kojące składniki takie jak melisa lekarska, pachnący kwiat lawendy oraz przyjemny cynamon pozwalasz sobie na małą przerwę – o każdej porze dnia. Składniki: melisa lekarska*(46%), rooibos*(15%), lukrecja*, cynamon*(6%), łupiny kakao*, bazylia*, mięta pieprzowa*, kwiat rumianku*, rozmaryn*, pieprz czarny*, koper włoski*, kwiat lawendy*. *z upraw ekologicznych Z mądrości Ajurwedy - nauki o życiu Według Ajurwedy żywioły manifestują się w każdej istocie poprzez niepowtarzalną indywidualną kombinację trzech typów dosza: Vata (powietrze), Pita (ogień), Kapha (ziemia).
Więcej
Zwiń
Aqua, Citric Acid, Sodium Citrate, Sodium Benzoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Caprylate, Disodium EDTA.

Chusteczki Pampers Harmonie Aqua stosuje się w celu codziennej pielęgnacji i oczyszczania skóry dzieci i niemowląt, w tym delikatnej skóry pupy, rączek, stópek i buzi.

Pampers Harmonie Aqua Chusteczki nawilżane są wykonane z wysokiej jakości z najwyższej jakości bawełny: włókna w 100% pochodzenia roślinnego nasączonych w 99% czystą wodą. Produkt nie zawiera alkoholu ani perfum, a pozostały 1% składników to wyłącznie łagodne środki czyszczące i oraz sprawdzone przez markę Pampers składniki stabilizujące pH. Dzięki temu chusteczki pomagają chronić delikatną skórę najmłodszych przed podrażnieniami oraz utrzymać równowagę pH ich skóry. Chusteczki Pampers Harmonie Aqua są odpowiednie do stosowania na delikatnej skórze noworodków, w tym na pupie i twarzy.
Więcej
Zwiń
Herbata ma przyjemny smak, choć początkowo wydawał mi się zbyt ziołowy. Po jej wypiciu ogarnia mnie spokój i odprężenie, sądzę, że działa uspokajająco i wyciszająco.