Gry Sportowe Ps3 - najlepsze oferty

Wszystko ok nie mam żadnych zastrzeżeń.Kupiony na prezent na urodziny w Mediaexpert
Gry Sportowe Ps3 już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Zobacz co oferujemy dla Ciebie i zamów na Taniomania!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 158 produktów - zobacz najlepsze oferty
Kupując u nas grę FIFA 19 PL otrzymasz dodatkowo kod na dodatki DLC : Gra EA SPORTS™ FIFA 19 wykorzystuje silnik Frostbite™*, by zapewnić mistrzowskie wrażenia tak na boisku, jak i poza nim. Dodatkowo zawiera prestiżowe rozgrywki UEFA Champions League i nowości w rozgrywce dające większą kontrolę nad wszystkimi wydarzeniami na murawie. Gracze poznają dramatyczny finał przygód Alexa Huntera w trybie „Droga do sławy: Mistrzowie”*, poznają nowy sposób zabawy w niezmiennie popularnym trybie FIFA Ultimate Team™, będą mogli korzystać z nowych lig w trybie kariery a to nie koniec nowości. Gra będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej z komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego. W grze FIFA 19 rodzą się mistrzowie.
Więcej
Zwiń
Zamów UFC 3 już dziś, a otrzymasz:
  • jednego zawodnika na wypożyczenie z edycji mistrzowskiej oraz kartę ruchu na 5 walk UFC 3 Ultimate Team
  • 5 paczek premium Ultimate Team
  • 500 UFC Points do zbudowania wymarzonej drużyny


EA SPORTS™ UFC® 3 stanowi prawdziwą rewolucję dzięki autentycznie odwzorowanemu ruchowi zawodników za sprawą Real Player Motion, nowej technologii animacji rozgrywki dostarczającej najbardziej czuły i realistyczny ruch w historii gier sportowych. Każde uderzenie, kopnięcie, blok i kontra zostały uchwycone na nowo i zrekonstruowane za pomocą przełomowej technologii animacji, aby wyglądały na rzeczywiste i odpowiadały na każdy ruch gracza, oddając w jego ręce najbardziej taktyczne doświadczenie ze sportowej rywalizacji w dziejach serii.
Więcej
Zwiń

Opinie - Gry Sportowe Ps3

Wszystko ok nie mam żadnych zastrzeżeń.Kupiony na prezent na urodziny w Mediaexpert