Gry Sportowe Ps3 - najlepsze oferty

Jeszcze nie grałem ale wydaje się Fajna
Gry Sportowe Ps3 już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Zobacz co oferujemy dla Ciebie i zamów na Taniomania!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 157 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zamów przed premierą i zyskaj wczesny dostęp do Pakietu Legendarnych Maszyn The Crew 2, który zawiera następujące pojazdy:
  • Mercedes-AMG C 63 Touring Car 2016: Zasiądź za kierownicą jednego z najbardziej zwycięskich pojazdów w kategorii samochodów turystycznych, następcy Mercedesa klasy C.
  • HARLEY-DAVIDSON IRON 883TM 2017: Ruszaj w drogę na agresywnym modelu legendarnej marki motocyklowej i odkrywaj nieskończone drogi USA.


Najnowsza odsłona przełomowej serii The Crew®, The Crew® 2, przedstawia emocje związane z duchem amerykańskich sportów motorowych w jednym z najbardziej ekscytujących otwartych światów, jakie kiedykolwiek powstały. Witamy w Motornation, ogromnym, zróżnicowanym, pełnym akcji i przepięknym miejscu, idealnym dla sportów motorowych – w całych Stanach Zjednoczonych. Od wybrzeża do wybrzeża, zbierają się cztery rodziny miłośników motoryzacji: kierowcy uliczni, terenowi, zawodowcy i freestylersi.
Więcej
Zwiń
Darmowa aktualizacja zawartości do pobrania od 29.05 - FIFA World Cup Russia 2018.

Gracze będą mogli rozgrywać najważniejszy turniej piłkarski jeszcze przed meczem otwarcia w Rosji – od 29 maja w EA SPORTS FIFA 18


Najważniejszy turniej piłkarski na świecie trafi do gry EA SPORTS™ FIFA 18. Wszyscy gracze otrzymają darmową aktualizację 2018 FIFA World Cup Russia™*. Pozwoli ona rozegrać pełny turniej FIFA World Cup™ ze wszystkimi oficjalnymi składami reprezentacji, stadionami, strojami, herbami, piłką meczową i pucharem dla zwycięzcy. Od 29 maja wszyscy gracze mogą pobrać aktualizację na PlayStation®4, Xbox One, PC i Nintendo Switch™.

Dodatkowo aktualizacja 2018 FIFA World Cup Russia™ będzie zawierać unikalny polski komentarz w wykonaniu Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego wraz ze świeżo nagranymi kwestiami dotyczącymi mundialu.
Więcej
Zwiń
Zamów UFC 3 już dziś, a otrzymasz:
  • jednego zawodnika na wypożyczenie z edycji mistrzowskiej oraz kartę ruchu na 5 walk UFC 3 Ultimate Team
  • 5 paczek premium Ultimate Team
  • 500 UFC Points do zbudowania wymarzonej drużyny


EA SPORTS™ UFC® 3 stanowi prawdziwą rewolucję dzięki autentycznie odwzorowanemu ruchowi zawodników za sprawą Real Player Motion, nowej technologii animacji rozgrywki dostarczającej najbardziej czuły i realistyczny ruch w historii gier sportowych. Każde uderzenie, kopnięcie, blok i kontra zostały uchwycone na nowo i zrekonstruowane za pomocą przełomowej technologii animacji, aby wyglądały na rzeczywiste i odpowiadały na każdy ruch gracza, oddając w jego ręce najbardziej taktyczne doświadczenie ze sportowej rywalizacji w dziejach serii.
Więcej
Zwiń

Opinie - Gry Sportowe Ps3

Jeszcze nie grałem ale wydaje się Fajna