Gry Sportowe Ps3 - najlepsze oferty

Gry Sportowe Ps3 już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Zobacz co oferujemy dla Ciebie i zamów na Taniomania!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 156 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zamawiając przed premierą otrzymujesz:

  • Do 5 dużych złotych paczek premium FUT (1 tygodniowo przed 5 tygodni)
  • Cristiano Ronaldo na wypożyczeniu (na 7 meczów FUT)
  • Wyjątkowe stroje FUT (projekty wykonawców muzyki z gry)


Gra EA SPORTS™ FIFA 19 wykorzystuje silnik Frostbite™*, by zapewnić mistrzowskie wrażenia tak na boisku, jak i poza nim. Dodatkowo zawiera prestiżowe rozgrywki UEFA Champions League i nowości w rozgrywce dające większą kontrolę nad wszystkimi wydarzeniami na murawie. Gracze poznają dramatyczny finał przygód Alexa Huntera w trybie „Droga do sławy: Mistrzowie”*, poznają nowy sposób zabawy w niezmiennie popularnym trybie FIFA Ultimate Team™, będą mogli korzystać z nowych lig w trybie kariery… a to nie koniec nowości. Gra będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej z komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego. W grze FIFA 19 rodzą się mi
Więcej
Zwiń
Edycja mistrzowska zawiera:
  • Dostęp na 3 dni przed premierą
  • Do 20 dużych złotych paczek premium FUT (1 tygodniowo przed 20 tygodni)
  • Piłakarz Uefa Champions League (złoty piłkarz z oceną 80-83 z zakwalifikowanych klubów)
  • Cristiano Ronaldo orazneymar Jr (wypożyczenia na 7 meczów FUT)
  • Wyjątkowe stroje FUT (projekty wykonawców muzyki z gry)


Gra EA SPORTS™ FIFA 19 wykorzystuje silnik Frostbite™*, by zapewnić mistrzowskie wrażenia tak na boisku, jak i poza nim. Dodatkowo zawiera prestiżowe rozgrywki UEFA Champions League i nowości w rozgrywce dające większą kontrolę nad wszystkimi wydarzeniami na murawie. Gracze poznają dramatyczny finał przygód Alexa Huntera w trybie „Droga do sławy: Mistrzowie”*, poznają nowy sposób zabawy w niezmiennie popularnym trybie FIFA Ultimate Team™, będą mogli korzystać z nowych lig w trybie kariery… a to nie koniec nowości.
Więcej
Zwiń
NBA 2K19 jest kolejną odsłoną popularnej serii symulatora koszykówki. Tegoroczne wydanie jest jednak wyjątkowe ponieważ są obchodzone dwie okrągłe rocznice - 20 lecie serii NBA 2K oraz 30 lecie Visual Concept, studia odpowiedzialnego za ten tytuł. Gra pozwoli wcielić się nam w najlepszych zawodników NBA (National Basketball Association). Względem poprzedniej odsłony NBA 2K19 otrzymał wiele usprawnień w mechanice, animacji i grafice. Do dyspozycji otrzymujemy zestaw standardowych już trybów, od zwykłego pojedynczego meczu przez zabawę z przyjacielem na jednej konsoli aż po rywalizację z innymi graczami przez internet. Do gry ponownie powracają tryby MyCareer oraz MyTeam. W pierwszym tworzymy własnego zawodnika po czym śledzimy przebieg jego kariery, w drugim z kolei pozyskujemy specjalne karty i kompletujemy wymarzoną drużynę by następnie wystawić ją przeciwko innym graczom.
Więcej
Zwiń