Gry Sportowe Ps3 - najlepsze oferty

Gra bardzo realistyczna graficznie super, tryby gry zwykle jak online godne polecenia. Brat jak siadł do gry to cały weekend na sieci przegrał.
Gry Sportowe Ps3 już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Zobacz co oferujemy dla Ciebie i zamów na Taniomania!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 147 produktów - zobacz najlepsze oferty
Data premiery : MAMY - WYSYŁAMY lub ODBIÓR OSOBISTY ! Kupując u nas grę FIFA 19 PL otrzymasz dodatkowo kod na dodatki DLC : Gra EA SPORTS™ FIFA 19 wykorzystuje silnik Frostbite™*, by zapewnić mistrzowskie wrażenia tak na boisku, jak i poza nim. Dodatkowo zawiera prestiżowe rozgrywki UEFA Champions League i nowości w rozgrywce dające większą kontrolę nad wszystkimi wydarzeniami na murawie. Gracze poznają dramatyczny finał przygód Alexa Huntera w trybie „Droga do sławy: Mistrzowie”*, poznają nowy sposób zabawy w niezmiennie popularnym trybie FIFA Ultimate Team™, będą mogli korzystać z nowych lig w trybie kariery a to nie koniec nowości. Gra będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej z komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego. W grze FIFA 19 rodzą się mistrzowie.
Więcej
Zwiń
Edycja mistrzowska zawiera:
  • Dostęp na 3 dni przed premierą
  • Do 20 dużych złotych paczek premium FUT (1 tygodniowo przed 20 tygodni)
  • Piłakarz Uefa Champions League (złoty piłkarz z oceną 80-83 z zakwalifikowanych klubów)
  • Cristiano Ronaldo orazneymar Jr (wypożyczenia na 7 meczów FUT)
  • Wyjątkowe stroje FUT (projekty wykonawców muzyki z gry)


Gra EA SPORTS™ FIFA 19 wykorzystuje silnik Frostbite™*, by zapewnić mistrzowskie wrażenia tak na boisku, jak i poza nim. Dodatkowo zawiera prestiżowe rozgrywki UEFA Champions League i nowości w rozgrywce dające większą kontrolę nad wszystkimi wydarzeniami na murawie. Gracze poznają dramatyczny finał przygód Alexa Huntera w trybie „Droga do sławy: Mistrzowie”*, poznają nowy sposób zabawy w niezmiennie popularnym trybie FIFA Ultimate Team™, będą mogli korzystać z nowych lig w trybie kariery… a to nie koniec nowości.
Więcej
Zwiń
Zamów UFC 3 już dziś, a otrzymasz:
  • jednego zawodnika na wypożyczenie z edycji mistrzowskiej oraz kartę ruchu na 5 walk UFC 3 Ultimate Team
  • 5 paczek premium Ultimate Team
  • 500 UFC Points do zbudowania wymarzonej drużyny


EA SPORTS™ UFC® 3 stanowi prawdziwą rewolucję dzięki autentycznie odwzorowanemu ruchowi zawodników za sprawą Real Player Motion, nowej technologii animacji rozgrywki dostarczającej najbardziej czuły i realistyczny ruch w historii gier sportowych. Każde uderzenie, kopnięcie, blok i kontra zostały uchwycone na nowo i zrekonstruowane za pomocą przełomowej technologii animacji, aby wyglądały na rzeczywiste i odpowiadały na każdy ruch gracza, oddając w jego ręce najbardziej taktyczne doświadczenie ze sportowej rywalizacji w dziejach serii.
Więcej
Zwiń

Opinie - Gry Sportowe Ps3

Gra bardzo realistyczna graficznie super, tryby gry zwykle jak online godne polecenia. Brat jak siadł do gry to cały weekend na sieci przegrał.