Gry planszowe - najlepsze oferty

Gry planszowe w kategorii Gry. Najtańsze oferty i najlepsze marki Rebel, Galakta, Inny, Granna, Hasbro. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Ten, ten, no… Jing Jang!
  • Spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku oraz na tę, która leży na środku stołu
  • Znajdź na nich wspólny symbol, nazwij go i szybko pozbądź się swojej karty. Teraz następna!

//- Ale tu nie ma żadnego wspólnego symbolu!
  • Na pewno jest! Ja mam marchewkę!!
  • Ej, ale nie mam, serio!!!
  • Musi być! Kostka lodu u mnie!!
  • Eeeeej!!
  • O pat
Więcej
Zwiń
TALISMAN : MAGIA I MIECZ WERSJA PODSTAWOWA Wydawnictwo: GALAKTA Iloand#347;and#263; graczy: 2-6 Wymagania wiekowe: 9+ Talismanandreg;: Magia i Miecz to gra jak and#380;adna inna - wand#322;aand#347;ciwie, to nawet nie gra, a niebezpieczna przygoda rozgrywajand#261;ca siand#281; w fantastycznym and#347;wiecie magii i potworów. W trakcie rozgrywki gracze snujand#261; legendand#281; - bohaterski epos o odwaand#380;nych czynach i awanturniczych potyczkach, o skarbach i magii, i o stoczonych bitwach, czasem przegranych, acz wciand#261;and#380; stanowiand#261;cych kanwand#281; wciand#261;gajand#261;cych i urzekajand#261;cych opowieand#347;ci! Wyprawa do krainy smoków i magii! W tej peand#322;nej przygód grze wyruszysz na niebezpiecznand#261; wyprawand#281; po najwiand#281;kszy skarb, legendarnand#261; Koronand#281; Wand#322;adzy.
Więcej
Zwiń
UWAGA! Gra jest w przedsprzedaży! Planowana premiera: koniec 2019 / początek 2020 r. Stań do walki z Sam-Wiesz-Kim! Bo widzisz, Harry, to nasze wybory ukazują, kim naprawdę jesteśmy, o wiele bardziej niż nasze zdolności. - Albus Dumbledore, Harry Potter i Komnata Tajemnic Harry Potter: Hogwarts Battle to kooperacyjna gra karciana w której, jako HARRY POTTER™, RON WEASLEY™, HERMIONA GRANGER™ i NEVILLE LONGBOTTOM™, stawiacie czoła serii mrocznych zdarzeń w tytułowej szkole dla czarodziejów. W trakcie gry zmierzycie się z drużyną czarnych charakterów, którzy stopniowo, miejsce po miejscu, próbują podporządkować sobie świat czarodziejów. Na czym to polega? Jako drużyna, zostaniecie postawieni przed wyzwaniem pokonania drużyny czarnych charakterów. Oni natomiast, krok po kroku, przejmują kontrolę nad miejscami znanymi z uniwersum HARRY'EGO POTTERA™.
Więcej
Zwiń
Fantastyczna gra! Świetna zabawa dla małych i dużych! Gorąco wszystkim polecam!!

Opinie - Gry planszowe