Gry Planszowe - najlepsze oferty

Gry Planszowe na Taniomanii już od 41,60 💲 Sprawdź atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie i kup najtaniej.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Gra Planszowa Everdell + dodatki: Krostawiec, Legendy, Więcej! Więcej!

Rozwijaj swoją osadę w przeuroczej krainie Everdell
W uroczej dolinie Everdell, pod gałęziami wysokich drzew, wśród omszałych głazów, rozwija się cywilizacja leśnych zwierząt. Wiele lat minęło od jej początków i wreszcie nadszedł czas, by odkryć nowe tereny i zakładać zupełnie nowe miasta. Gdy zasiądziesz do gry, wcielisz się w lidera grupy stworzeń, które wyruszą na podbój nieznanego. Trzeba będzie zbudować wiele budynków, poznać nowe stworzenia i dać się ponieść nadchodzącym wydarzeniom. To będzie pracowity rok!
Everdell to dynamiczna gra oparta o mechanikę przydzielania pracowników. Uwodzi przepięknym wykonaniem i oferuje wiele dróg do zwycięstwa, dzięki czemu jej odkrywanie jest prawdziwą przyjemnością.
Na czym to polega?
W swojej turze gracz może wykonać jedną z trzech akcji:

Przydzielenie pracownika.
Więcej
Zwiń
Gra planszowa Catan Odkryjcie nowy ląd! Polska edycja gry Catan zdążyła już podbić serca graczy i zasłużyć na miano jednej z najlepszych i najciekawszych gier łączących elementy przygody i strategii. Znajdziesz w niej wszystko to, co najlepsze w dobrej grze planszowej o osadnikach: Ciekawy scenariusz. Prostą, ale dobrze pomyślaną mechanikę gry. Budowanie nowego świata i cywilizacji. Stawianie czoła problemom i wyzwaniom, jakie powoduje niedostatek miejsca i surowców. Catan to gra, w której gracze wcielają się w rolę osadników, którzy zasiedlają wyspę Catan. Świeżo utworzone kolonie muszą zostać sprytnie ulokowane oraz rozsądnie rozbudowane, by rozwijającej się osadzie nie zabrakło surowców, ale też miejsca do rozbudowy. Możliwość prowadzenia handlu z innymi graczami jest w stanie zrekompensować kiepsko wybrane położenie albo źle poprowadzone drogi, ale tylko do pewnego stopnia. To od umiejętności planowania i dobrej strategii będzie zależał sukces gracza.
Więcej
Zwiń
GRA WSIĄŚĆ DO POCIĄGU EUROPA Wsiąść do Pociągu: Europa Bezkonkurencyjna gra familijna z mapą Europy Od urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alej Pampeluny do wietrznego Berlina - Wsiąść do pociągu: Europa zabierze cię w wielką podróż przez wielkie miasta Starego Kontynentu u progu zeszłego stulecia.Czy odważysz się przebyć mroczne tunele Szwajcarii? Wsiądziesz na pokład promu przemierzającego Morze Czarne? Wzniesiesz dumne dworce w stolicach imperiów? Następne posunięcie może uczynić Cię największym magnatem kolejowym Europy! Pakuj walizki, wołaj bagażowego i wsiądź do pociągu!Wsiąść do Pociagu: Europa to gra familijna o wielkiej, kolejowej przygodzie. Uczestnicy zbierają karty przedstawiające wagony i używają ich by budować dworce, pokonywać tunele, wsiadać na promy i zajmować trasy kolejowe jak Europa długa i szeroka. To prosta i elegancka planszówka, której można nauczyć się w 5 minut.
Więcej
Zwiń
pieknie wykonana gra

Opinie - Gry Planszowe