Gry planszowe - najlepsze oferty

Gry planszowe w kategorii Gry. Najtańsze oferty i najlepsze marki Rebel, Galakta, Inny, Granna, Hasbro. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
W głębinach oceanu dwa okręty toczą ze sobą zacięty pojedynek. Odwieczni wrogowie, chociaż pełni szacunku dla przeciwnika, doskonale wiedzą, że zwycięzca może być tylko jeden. Tylko jedna łódź wynurzy się na powierzchnię…
Sonar to ekscytująca symulacja podwodnego pojedynku, w którym zmierzą się ze sobą załogi dwóch okrętów podwodnych. Każdy gracz wciela się w rolę jednego z dwóch załogantów: kapitana lub radiooperatora.
Kapitan i radiooperator muszą ze sobą ściśle współpracować, aby odkryć ruchy przeciwnika i wymierzyć mu decydujący, torpedowy cios! Drużyna, która łódź zostanie dwukrotnie trafiona, przegrywa.

dwa tryby rozgrywki - czasowy i turowy
drużynowa rywalizacja na najwyższym poziomie
ścieralne, przezroczyste ekrany

Cechy gry:

liczba graczy: 2 i więcej
wiek gracza: 8+
czas gry: ok. 30 minut

Uwaga! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia.
Więcej
Zwiń
Rozwijaj swoją osadę w przeuroczej krainie Everdell
W uroczej dolinie Everdell, pod gałęziami wysokich drzew, wśród omszałych głazów, rozwija się cywilizacja leśnych zwierząt. Wiele lat minęło od jej początków i wreszcie nadszedł czas, by odkryć nowe tereny i zakładać zupełnie nowe miasta. Gdy zasiądziesz do gry, wcielisz się w lidera grupy stworzeń, które wyruszą na podbój nieznanego. Trzeba będzie zbudować wiele budynków, poznać nowe stworzenia i dać się ponieść nadchodzącym wydarzeniom. To będzie pracowity rok!
Everdellto dynamiczna gra oparta o mechanikę przydzielania pracowników. Uwodzi przepięknym wykonaniem i oferuje wiele dróg do zwycięstwa, dzięki czemu jej odkrywanie jest prawdziwą przyjemnością.
Na czym to polega?
W swojej turze gracz może wykonać jedną z trzech akcji:

Przydzielenie pracownika. Każdy z graczy posiada własną pulę pracowników, których może umieszczać na planszach, wydarzeniach oraz kartach celów.
Więcej
Zwiń
Popioand#322;y po Wielkiej Wojnie wciand#261;and#380; pokrywajand#261; caand#322;unem and#347;nieg w Europii roku 1920. Kapitalistyczne miasto-paand#324;stwo znane po prostu jako "Fabryka", które byand#322;o siand#322;and#261; napand#281;dowand#261; wojny dziand#281;ki produkowanym przez siebie mechom, zatrzasnand#281;and#322;o swe podwoje, co przyciand#261;gnand#281;and#322;o uwagand#281; kilku pobliskich krajów. Na maand#322;ym, choand#263; niezwykle poand#380;and#261;danym terenie zebrali siand#281; przedstawiciele piand#281;ciu frakcji. Kto zyska chwaand#322;and#281; i fortunand#281;, tworzand#261;c swoje imperium jako przywódca Wschodniej Europii? Scythe to strategiczna gra planszowa dla 1-5 graczy, w której wcielisz siand#281; przywódcand#281; jednego z narodów Europii Wschodniej w alternatywnej rzeczywistoand#347;ci lat 20. ubiegand#322;ego stulecia. Band#281;dziesz odkrywaand#322; i podbijaand#322; kolejne terytoria. Zwerbujesz nowych rekrutów i zgromadzisz surowce.
Więcej
Zwiń

Opinie - Gry planszowe