Gry planszowe - najlepsze oferty

Gry planszowe w kategorii Gry. Najtańsze oferty i najlepsze marki Rebel, Galakta, Inny, Granna, Hasbro. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
TALISMAN : MAGIA I MIECZ WERSJA PODSTAWOWA Wydawnictwo: GALAKTA Iloand#347;and#263; graczy: 2-6 Wymagania wiekowe: 9+ Talismanandreg;: Magia i Miecz to gra jak and#380;adna inna - wand#322;aand#347;ciwie, to nawet nie gra, a niebezpieczna przygoda rozgrywajand#261;ca siand#281; w fantastycznym and#347;wiecie magii i potworów. W trakcie rozgrywki gracze snujand#261; legendand#281; - bohaterski epos o odwaand#380;nych czynach i awanturniczych potyczkach, o skarbach i magii, i o stoczonych bitwach, czasem przegranych, acz wciand#261;and#380; stanowiand#261;cych kanwand#281; wciand#261;gajand#261;cych i urzekajand#261;cych opowieand#347;ci! Wyprawa do krainy smoków i magii! W tej peand#322;nej przygód grze wyruszysz na niebezpiecznand#261; wyprawand#281; po najwiand#281;kszy skarb, legendarnand#261; Koronand#281; Wand#322;adzy.
Więcej
Zwiń
Wsiąść do pociągu. Europa – gra planszowa
Od urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alej Pampeluny do wietrznego Berlina - Wsiąść do pociągu: Europa zabierze cię w wielką podróż przez wielkie miasta Starego Kontynentu u progu zeszłego stulecia. Czy odważysz się przebyć mroczne tunele Szwajcarii? Wsiądziesz na pokład promu przemierzającego Morze Czarne? Wzniesiesz dumne dworce w stolicach imperiów? Następne posunięcie może uczynić cię największym magnatem kolejowym Europy! Pakuj walizki, wołaj bagażowego i wsiądź do pociągu! Wsiąść do pociągu: Europa to druga część niezmiernie popularnej serii o wielkiej, kolejowej przygodzie. Gracze zbierają karty przedstawiające wagony i używają ich by budować dworce, pokonywać tunele, wsiadać na promy i zajmować trasy kolejowe jak Europa długa i szeroka. To gra prosta i elegancka, której można nauczyć się w 5 minut. Zapewni dobrą zabawę całej rodzinie, spodoba się też doświadczonym graczom.
Więcej
Zwiń
Rozwijaj swoją osadę w przeuroczej krainie Everdell
W uroczej dolinie Everdell, pod gałęziami wysokich drzew, wśród omszałych głazów, rozwija się cywilizacja leśnych zwierząt. Wiele lat minęło od jej początków i wreszcie nadszedł czas, by odkryć nowe tereny i zakładać zupełnie nowe miasta. Gdy zasiądziesz do gry, wcielisz się w lidera grupy stworzeń, które wyruszą na podbój nieznanego. Trzeba będzie zbudować wiele budynków, poznać nowe stworzenia i dać się ponieść nadchodzącym wydarzeniom. To będzie pracowity rok!
Everdellto dynamiczna gra oparta o mechanikę przydzielania pracowników. Uwodzi przepięknym wykonaniem i oferuje wiele dróg do zwycięstwa, dzięki czemu jej odkrywanie jest prawdziwą przyjemnością.
Na czym to polega?
W swojej turze gracz może wykonać jedną z trzech akcji:

Przydzielenie pracownika. Każdy z graczy posiada własną pulę pracowników, których może umieszczać na planszach, wydarzeniach oraz kartach celów.
Więcej
Zwiń
Bardzo przyjemna. Zasady są proste a oprawa graficzna pozwala na szybkie wczucie się w klimat świata Magii i Miecza. Idealna dla osób które dopiero zaczynają planszówkową przygodę. Osobiście jestem fanem gier z figurkami bo zwyczajnie lubię je malować. Talisman ma ich bardzo dużo, każda jest inna a to daje kolejne godziny zabawy.

Opinie - Gry planszowe