Gry planszowe - najlepsze oferty

Gry planszowe w kategorii Gry. Najtańsze oferty i najlepsze marki Rebel, Galakta, Inny, Granna, Hasbro. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Gra Planszowa Everdell + dodatki: Krostawiec, Legendy, Więcej! Więcej!

Rozwijaj swoją osadę w przeuroczej krainie Everdell
W uroczej dolinie Everdell, pod gałęziami wysokich drzew, wśród omszałych głazów, rozwija się cywilizacja leśnych zwierząt. Wiele lat minęło od jej początków i wreszcie nadszedł czas, by odkryć nowe tereny i zakładać zupełnie nowe miasta. Gdy zasiądziesz do gry, wcielisz się w lidera grupy stworzeń, które wyruszą na podbój nieznanego. Trzeba będzie zbudować wiele budynków, poznać nowe stworzenia i dać się ponieść nadchodzącym wydarzeniom. To będzie pracowity rok!
Everdell to dynamiczna gra oparta o mechanikę przydzielania pracowników. Uwodzi przepięknym wykonaniem i oferuje wiele dróg do zwycięstwa, dzięki czemu jej odkrywanie jest prawdziwą przyjemnością.
Na czym to polega?
W swojej turze gracz może wykonać jedną z trzech akcji:

Przydzielenie pracownika.
Więcej
Zwiń
Przeglądaj kolejne kategorie produktowe, warto.

Sexshop dobrze jeżeli jest zorganizowany w sposób intuicyjny. Dlatego też na tej stronie pogrupowaliśmy asortyment w naturalne kategorie produktowe. Sprawdź inne kategorie produktowe Gry filmy inne atrakcje, odszukaj coś dla siebie.

Wyszukiwanie produktu jest naprawdę bardzo proste, wpisz nazwę lub kod producenta wciśnij przyciks szukaj, wyniki masz przed oczami.

Dyskretnie spakujemy Wasze przesyłki

Któż w chwili obecnej może marnować czas i cierpliwie czekać na paczkę z sklepu erotycznego? Co wymyślić aby tego uniknąć? Odebrać paczkę w pracy ;) Istnieją nowocześniejsze rozwiązania :) Korzystaj z paczkomatu - odbierasz sex zamówienie z sklepu erotycznego online kiedy chcesz.

Dyskretne pakowanie przesyłek ze sklepu erotycznego ma kluczowe znaczenie, wiemy o tym.
Więcej
Zwiń
Gloomhaven - miasto położone na wschodnich rubieżach ludzkiej cywilizacji. Miasto wielu niebezpieczeństw, ale także i możliwości dla tych, którzy są zdeterminowani by osławić swoje imię. Gloomhaven to centrum handlu, które zamieszkują przedstawiciele przeróżnych ras i zawodów. Jednak za jego murami, czai się mrok... okalająca go dzicz jest domem dla wielu niebezpiecznych stworzeń, które czyhają na życie nieostrożnych podróżnych. Jako najemnik na skraju cywilizowanego świata, zapuścisz się w niebezpieczne miejsca, by walczyć z panującą tam ciemnością i wypełniać swoje własne cele...Gloomhaven to gra planszowa taktycznej walki, zmieniającego się świata, bogatej fabuły i rozwoju postaci.Gracze wcielą się w role awanturników, każdy z unikalnym zestawem umiejętności i motywów, które popchnęły ich ku podróży do tego mrocznego zakątka świata.
Więcej
Zwiń

Opinie - Gry planszowe