Gry planszowe - najlepsze oferty

bardzo zajmująca gra, polecam
Gry planszowe w kategorii Gry. Najtańsze oferty i najlepsze marki Rebel, Galakta, Inny, Granna, Hasbro. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 3082 produkty - zobacz najlepsze oferty
Gra, która rozkręci każdą imprezę!

Ten, ten, no... Jing Jang!

Spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku oraz na tę, która leży na środku stołu. Znajdź na nich wspólny symbol, nazwij go i szybko pozbądź się swojej karty. Teraz następna!
 • Ale tu nie ma żadnego wspólnego symbolu!
 • Na pewno jest! Ja mam marchewkę!!
 • Ej, ale nie mam, serio!!!
 • Musi być! Kostka lodu u mnie!!
 • Eeeeej!!
 • O patrz, tu jest. Pająk. A u mnie dinozaur! Ha!
Ale na czym to polega?

W Dobble można grać na klika sposobów. W zasadach można znaleźć pięć mini-gier. Najpopularniejszą jest wersja, w której wszystkie karty rozdaje się graczom, a jedną z kart kładzie na środku stołu. Na dany sygnał gracze patrzą na pierwszą kartę z góry, którą trzymają w ręku i szukają wspólnego symbolu z kartą, która leży na stole.
Więcej
Zwiń
1x Gra towarzyska Rebel Dixit GRE-2473 3558380022473

Daj się ponieść wyobraźni! Towarzystka gra Dixit uczy symobilicznego i abstrakcyjnego patrzenia na świat.

Cechy produktu:

Gra zawiera:
 • 84 karty
 • planszę z torem punktów
 • 6 drewnianych pionków królików
 • 36 znaczników głosowania
 • instrukcję

Marka: Rebel

Kod producenta: GRE-2473

Wymiary opakowania: 27,7 x 27,7 x 5,6 cm

Ilość graczy: od 3 do 6

Wiek: od 8 lat

OPIS

Wstrzymaj na chwilę oddech! Karty zostały odkryte. Ich wspólną cechą jest tajemnicze zdanie, lecz tylko jedna z kart jest do niego kluczem. Użyj swojego sprytu i intuicji, by nie dać się złapać w pułapkę zastawioną przez pozostałych graczy Dixit to wesoła i zaskakująca gra skojarzeń do wspólnego odkrywania w gronie przyjaciół i rodziny.
Więcej
Zwiń
To nie jest gra o znęcaniu się i maltretowaniu zwierząt!„Skup Żywca” to świetna gra rodzinna, ćwicząca dodawanie i podejmowanie decyzji. Celem graczy jest prowadzenie farmy i zgromadzenie na niej jak największej ilości zwierząt. Stąd tytuł - będziemy odwiedzając targ, zakupywać kury, świnki i krowy- by zdobyć jak najwięcej punktów.„Skup Żywca” to gra oparta na kościach. W swoim ruchu gracz wykonuje do trzech rzutów. Następnie porównuje swoje wyniki (to co uzyskał) z cenami „rynkowymi” z planszy głównej (wcześniej przygotowanej). Jeśli sumy na kostkach są odpowiednio wysokie możemy zakupić dane zwierzę- np. jeśli krowa kosztuje 18, a na naszych kostkach mamy sumarycznie 19- łaciata jest nasza! „Skup Żywca” zachęca do manipulowania kostkami i podejmowania ryzyka- jeśli zapłacimy za zwierzaka równą sumę- możemy bonusowo dokonać jeszcze jednej transakcji (sprytni gracze w taki sposób mogą w ciągu jednej tury wzbogacić farmę o paru nowych mieszkańców!).
Więcej
Zwiń
bardzo zajmująca gra, polecam