Gry dziecięce - najlepsze oferty

gry dziecięce – pragniesz zająć czas swojemu dziecku gwarantując mu świetną zabawę a przy tym nauczyć go czegoś? Wybierz gdy dziecięce. Do tej grupy zalicza się zarówno gry planszowe, gry miejskie, gry sportowe czy też gry komputerowe. Dzięki wspólnej grze wzmacniasz więź z dziećmi, a także wpływasz na ich rozwój. Wspólna zabawa może zacząć się już w momencie otwierania pudełka, gdy razem możemy odkrywać jego zawartość oraz zapoznawać się z instrukcją obsługi. Następnie każdy kolejny krok, który zbliża Nas do wspaniałej zabawy. Dzięki takim zabawom dzieci uczą się współzawodnictwa, przewidywania a także radzić sobie z wygraną lub przegraną. Gry dziecięce świetnie sprawdzą się na każdym Kinderbalu, w przedszkolu, czy po prostu w domu lub na podwórku. Jeżeli gry połączone są z ruchem dodatkowo pomagają dzieciom utrzymać dobrą formę. Wybierając kilka gier, postaw na różnorodność i dokładaj dzieciom kolejne etapy gry (lub kolejne rodzaje gier) stopniowo, aby każdą z nich dobrze poznało i nauczyło się „co z czym się je”. Gry dziecięce można podzielić na gry logiczne, ruchowe, manualne, ćwiczące wyobraźnię, matematyczne, plastyczne czy spostrzegawcze. Każda z nich zapewni naszemu dziecku mnóstwo wspaniałej zabawy a na dodatek zajmą sporo czasu. Kupując gry dla dzieci, należy także zwrócić uwagę na ich cenę. Dzięki serwisowi Taniomania.pl możesz znaleźć wybraną grę w najniższej dostępnej w Internecie cenie. Gry dziecięce w kategorii Zabawki. Najtańsze oferty i najlepsze marki Alexander, Trefl, Hasbro, Granna, Adamigo. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Więcej
Zwiń
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Gra La Cucaracha - Pozbądź się karalucha
La Cucaracha to zręcznościowa gra dla dzieci od szóstego roku życia, w której gracze mają za zadanie pozbyć się karalucha, który opanował kuchnię! Wiadomo, że w takich warunkach nie można gotować, dlatego czym prędzej trzeba zrobić porządek z robakami! Liczy się pomysłowość, zręczność i dobry refleks, karaluchy to cwane stworzenia!

Gra idealnie nadaje się dla dzieci lubiących wyzwania. Rozwija refleks, koordynację ruchową i zapewnia mnóstwo wspaniałej zabawy!

Na drodze do dezynsekcji
Kuchnię opanowały karaluchy, trzeba się ich pozbyć. Jednak jak to zrobić? Trzeba postępować zgodnie z następującymi zasadami gry:
Na początek należy zmontować grę. Samo w sobie jest to wspaniałe doświadczenie dla ciekawych świata maluchów.
Kiedy wszystko jest już na swoich miejscach, rozpoczyna się gra! Rozgrywający rzuca kostką, na której wypaść może nóż, łyżka bądź znak zapytania pozwalający wybrać dowolny sztuciec.
Więcej
Zwiń
Czym jeździ Święty Mikołaj? Czego szukamy na niebie w Wigilię? Ile potraw mamy na stole podczas kolacji wigilijnej? Z czym są świąteczne pierogi? Wesoła gra, która przybliży Wam magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Odpowiadaj na pytania i wygrywaj! W grze znajdują się pytania przygotowane specjalnie dla dzieci i dla rodziców.

ZAWARTOŚĆ:
  • 52 karty do gry
  • 2 karty pułapki
  • instrukcjaRok wydania: 2020
Minimalna liczba graczy: 2
Maksymalna liczba graczy: 4
Minimalny wiek graczy: 6
Maksymalny wiek graczy: 99
Minimalny czas gry (min): 15
Maksymalny czas gry (min): 15
Edycja: polska
Instrukcja: polska
Wysokość (mm): 115
Szerokość (mm): 175
Głębokość (mm): 30
SKU: 109718
Więcej
Zwiń
ALBI - CZYTAJ Z ALBIKIEM

MÓWIĄCE PIÓRO Z KSIĄŻKĄ

ŚWIAT ZWIERZĄT

Zestaw Czytaj z Albikiem przeznaczony jest zarówno dla przedszkolaków, jak i dla starszych dzieci, ale niewątpliwie zainteresuje również dorosłych. Wszystko zależy od wyboru książki.

Specjalna technologia pozwala korzystać z książek nawet dzieciom w wieku przedszkolnym, które nie potrafią jeszcze czytać. Dzięki niej mogą same „przeczytać“ bajkę lub w formie zabawy nauczyć się rozpoznawać kolory, cyfry, litery czy rozmaite kształty. Wszystkie te umiejętności mogą następnie ćwiczyć podczas zabawnych gier edukacyjnych zawartych w książkach.

Seria książek Czytaj z Albikiem to mnóstwo wiedzy i zabawy.

Jak to działa?

Pióro uruchamia ukryte kody na kartach książki za pomocą sensora optycznego.
Więcej
Zwiń

Opinie - Gry dziecięce