Gry dziecięce - najlepsze oferty

Gra potrafi wciągnąć do zabawy całą rodzinę
gry dziecięce – pragniesz zająć czas swojemu dziecku gwarantując mu świetną zabawę a przy tym nauczyć go czegoś? Wybierz gdy dziecięce. Do tej grupy zalicza się zarówno gry planszowe, gry miejskie, gry sportowe czy też gry komputerowe. Dzięki wspólnej grze wzmacniasz więź z dziećmi, a także wpływasz na ich rozwój. Wspólna zabawa może zacząć się już w momencie otwierania pudełka, gdy razem możemy odkrywać jego zawartość oraz zapoznawać się z instrukcją obsługi. Następnie każdy kolejny krok, który zbliża Nas do wspaniałej zabawy. Dzięki takim zabawom dzieci uczą się współzawodnictwa, przewidywania a także radzić sobie z wygraną lub przegraną. Gry dziecięce świetnie sprawdzą się na każdym Kinderbalu, w przedszkolu, czy po prostu w domu lub na podwórku. Jeżeli gry połączone są z ruchem dodatkowo pomagają dzieciom utrzymać dobrą formę. Wybierając kilka gier, postaw na różnorodność i dokładaj dzieciom kolejne etapy gry (lub kolejne rodzaje gier) stopniowo, aby każdą z nich dobrze poznało i nauczyło się „co z czym się je”. Gry dziecięce można podzielić na gry logiczne, ruchowe, manualne, ćwiczące wyobraźnię, matematyczne, plastyczne czy spostrzegawcze. Każda z nich zapewni naszemu dziecku mnóstwo wspaniałej zabawy a na dodatek zajmą sporo czasu. Kupując gry dla dzieci, należy także zwrócić uwagę na ich cenę. Dzięki serwisowi Taniomania.pl możesz znaleźć wybraną grę w najniższej dostępnej w Internecie cenie. Gry dziecięce w kategorii Zabawki. Najtańsze oferty i najlepsze marki Alexander, Trefl, Hasbro, Granna, Adamigo. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 5339 produktów - zobacz najlepsze oferty
Poznaj nową, odświeżoną wersję kultowej gry stategicznej Monopoly, przygotowanej specjalnie z myślą o najmłodszych. Pozycja ta zapewni nie tylko dobrą zabawę, ale także zachęci do nauki liczenia i podstaw ekonomii. Akcja nowego Monopoly Junior toczy się w wesołym miasteczku, gdzie znajdują się typowe, znane dziecku obiekty do kupienia. Nowa grafiki i pionki uatrakcyjnią każdą rozgrywkę – nie przegap swojej szansy i nie pozwól sobie na zostanie bankrutem! Gra Monopoly Junior jest uproszczona w stosunku do wersji dla dorosłych. Plansza jest zmniejszona, a każda nieruchomość posiada tylko 2 pola własności. Dodatkowo, nie istnieją karty nieruchomości – jeśli zakupimy dane pole, swoją własność oznaczamy żetonem, a czynsz jest równowartością ceny zakupu. Dodatkowo obowiązująca waluta ma tylko jeden nominał. Reszta elementów pozostaje niezmieniona. Poruszaj się po polach wokół planszy – ilość ruchów określasz poprzez rzucenie kostką.
Więcej
Zwiń
ORYGINALNA GRA MARKI MATTEL

Wspaniała gra ćwicząca zręczność oraz koncentrację dzieci. Gracze wkładają różnokolorowe patyczki w pień palmy. a następnie wrzucają do środka palmy małpki. które zahaczają o patyczki ogonami. Gracz rzuca kostką do gry z kolorowymi polami. by wylosować kolor patyczka. który musi wyciągnąć z palmy. Cała sztuka polega na tym. aby przy tym nie spadła żadna małpka! Spadające małpki to gwarancja miło spędzonego czasu dla całej rodziny. Liczba graczy: 2-4.

Od 5 roku życia.Opinia psychologa dziecięcego


Już w części wstępnej dziecko musi uruchomić swoje umiejętności wykonywania ruchów precyzyjnych. co jest ważnym elementem całej gry.

Ta gra jest nietypowa pośród wielu innych. w których trzeba reagować szybko i zbierać jak najwięcej elementów (kart. pionków. żetonów). W tej zabawie dziecko musi zachowywać się ostrożnie. z rozmysłem i nie zabiegać o małpki.
Więcej
Zwiń

Opinie - Gry dziecięce

Gra potrafi wciągnąć do zabawy całą rodzinę