Gry dziecięce - najlepsze oferty

Gra potrafi wciągnąć do zabawy całą rodzinę
gry dziecięce – pragniesz zająć czas swojemu dziecku gwarantując mu świetną zabawę a przy tym nauczyć go czegoś? Wybierz gdy dziecięce. Do tej grupy zalicza się zarówno gry planszowe, gry miejskie, gry sportowe czy też gry komputerowe. Dzięki wspólnej grze wzmacniasz więź z dziećmi, a także wpływasz na ich rozwój. Wspólna zabawa może zacząć się już w momencie otwierania pudełka, gdy razem możemy odkrywać jego zawartość oraz zapoznawać się z instrukcją obsługi. Następnie każdy kolejny krok, który zbliża Nas do wspaniałej zabawy. Dzięki takim zabawom dzieci uczą się współzawodnictwa, przewidywania a także radzić sobie z wygraną lub przegraną. Gry dziecięce świetnie sprawdzą się na każdym Kinderbalu, w przedszkolu, czy po prostu w domu lub na podwórku. Jeżeli gry połączone są z ruchem dodatkowo pomagają dzieciom utrzymać dobrą formę. Wybierając kilka gier, postaw na różnorodność i dokładaj dzieciom kolejne etapy gry (lub kolejne rodzaje gier) stopniowo, aby każdą z nich dobrze poznało i nauczyło się „co z czym się je”. Gry dziecięce można podzielić na gry logiczne, ruchowe, manualne, ćwiczące wyobraźnię, matematyczne, plastyczne czy spostrzegawcze. Każda z nich zapewni naszemu dziecku mnóstwo wspaniałej zabawy a na dodatek zajmą sporo czasu. Kupując gry dla dzieci, należy także zwrócić uwagę na ich cenę. Dzięki serwisowi Taniomania.pl możesz znaleźć wybraną grę w najniższej dostępnej w Internecie cenie. Gry dziecięce w kategorii Zabawki. Najtańsze oferty i najlepsze marki Alexander, Trefl, Hasbro, Granna, Adamigo. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 5524 produkty - zobacz najlepsze oferty
ORYGINALNA GRA MARKI MATTEL

Wspaniała gra ćwicząca zręczność oraz koncentrację dzieci. Gracze wkładają różnokolorowe patyczki w pień palmy. a następnie wrzucają do środka palmy małpki. które zahaczają o patyczki ogonami. Gracz rzuca kostką do gry z kolorowymi polami. by wylosować kolor patyczka. który musi wyciągnąć z palmy. Cała sztuka polega na tym. aby przy tym nie spadła żadna małpka! Spadające małpki to gwarancja miło spędzonego czasu dla całej rodziny. Liczba graczy: 2-4.

Od 5 roku życia.Opinia psychologa dziecięcego


Już w części wstępnej dziecko musi uruchomić swoje umiejętności wykonywania ruchów precyzyjnych. co jest ważnym elementem całej gry.

Ta gra jest nietypowa pośród wielu innych. w których trzeba reagować szybko i zbierać jak najwięcej elementów (kart. pionków. żetonów). W tej zabawie dziecko musi zachowywać się ostrożnie. z rozmysłem i nie zabiegać o małpki.
Więcej
Zwiń
Wyginaj śmiało ciało z niesamowitą grą Twister!Ten zakręcony tytuł to numer jeden jeśli chodzi o nietypowe, pełne śmiechu gry imprezowe! Proste zasady oraz niespotykana plansza przeznaczona do rozgrywek… na podłodze  sprawiają, że przygoda z Twisterem zapada w pamięć, będąc miłą odskocznią od innych gier. Wszystko co potrzebujemy to minimum dwie osoby, ale oczywiście im uczestników więcej tym weselej i… przytulniej!Planszę Twistera rozkładamy na podłodze, jednego z graczy wyznaczamy na „kręcącego” i jesteśmy gotowi! Przed „ruchem” każdego uczestnika Kręcący używając swojej tablicy ze wskazówką informuje jaką część ciała, na jakim kolorze należy położyć. W zależności od wybranego wariantu- czy każdy otrzymuje indywidualne polecenia, czy wszyscy wykonują czynność- dotykamy wylosowanego koloru.
Więcej
Zwiń

Opinie - Gry dziecięce

Gra potrafi wciągnąć do zabawy całą rodzinę