Gry dziecięce - najlepsze oferty

gry dziecięce – pragniesz zająć czas swojemu dziecku gwarantując mu świetną zabawę a przy tym nauczyć go czegoś? Wybierz gdy dziecięce. Do tej grupy zalicza się zarówno gry planszowe, gry miejskie, gry sportowe czy też gry komputerowe. Dzięki wspólnej grze wzmacniasz więź z dziećmi, a także wpływasz na ich rozwój. Wspólna zabawa może zacząć się już w momencie otwierania pudełka, gdy razem możemy odkrywać jego zawartość oraz zapoznawać się z instrukcją obsługi. Następnie każdy kolejny krok, który zbliża Nas do wspaniałej zabawy. Dzięki takim zabawom dzieci uczą się współzawodnictwa, przewidywania a także radzić sobie z wygraną lub przegraną. Gry dziecięce świetnie sprawdzą się na każdym Kinderbalu, w przedszkolu, czy po prostu w domu lub na podwórku. Jeżeli gry połączone są z ruchem dodatkowo pomagają dzieciom utrzymać dobrą formę. Wybierając kilka gier, postaw na różnorodność i dokładaj dzieciom kolejne etapy gry (lub kolejne rodzaje gier) stopniowo, aby każdą z nich dobrze poznało i nauczyło się „co z czym się je”. Gry dziecięce można podzielić na gry logiczne, ruchowe, manualne, ćwiczące wyobraźnię, matematyczne, plastyczne czy spostrzegawcze. Każda z nich zapewni naszemu dziecku mnóstwo wspaniałej zabawy a na dodatek zajmą sporo czasu. Kupując gry dla dzieci, należy także zwrócić uwagę na ich cenę. Dzięki serwisowi Taniomania.pl możesz znaleźć wybraną grę w najniższej dostępnej w Internecie cenie. Gry dziecięce w kategorii Zabawki. Najtańsze oferty i najlepsze marki Alexander, Trefl, Hasbro, Granna, Adamigo. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 4996 produktów - zobacz najlepsze oferty
Gra Pie Face podbija światowe rynki!

Ekscytująca gra Pie Face jest wypełniona zabawą i dozą niepewności, bo ktoś na pewno się tutaj pobrudzi! Wystarczy umieścić pyszną bitą śmietanę lub mokrą gąbkę na "rączkę" miotacza i zacząć przekręcać pokrętło. To może wystrzelić w każdej chwili, więc trzymajcie kciuk, żeby Was to ominęło! Zdobywasz punkty za każdym razem, kiedy uda Ci się przekręcić pokrętło.

Pie Face to wspaniała gra dla dużych i małych. Zabawa dla rodziny i przyjaciół. Ekscytująca od początku do końca. Zadaniem gracza jest uzyskanie 25 punktów (każde przekręcenie pokrętła - to jeden punkt) unikając pobrudzenia bitą śmietaną lub mokrą gąbką:
  • umieść na ramieniu bitą śmietanę (nie załączona do zestawu) lub mokrą gąbkę
  • obróć wskaźnik na spinnerze, który wyznaczy, ile razy musisz przekręcić pokrętła gry
  • klik, klik
Więcej
Zwiń
Doskonała, zespołowa gra dedukcyjna!
Cóż to za dziwaczne symbole na mapie? To zakodowane oznaczenia miejsc, w których Tajniacy muszą nawiązać kontakt z agentami ze swojej organizacji!

Dwóch Szefów przeciwnych drużyn zna tożsamość osób przebywających w danej lokalizacji. Szefowie przekazują swoim Tajniakom zakodowane wiadomości dotyczące miejsc tajnych spotkań. Tajniacy muszą wykazać się inteligencją. Błąd w odczytaniu wiadomości może prowadzić do niezbyt przyjemnego spotkania z agentem z przeciwnej drużyny albo - co gorsza - z zabójcą!

Obydwie drużyny próbują skontaktować się z wszystkimi swoimi agentami, ale tylko jedna z nich może zwyciężyć.

Hasła są wieloznaczne, skojarzenia również – owocuje to rozgrywką pełną śmiechu i emocji. Szefowie Wywiadów mogą co prawda komunikować się ze swoja drużyną, używając tylko jednego skojarzenia na turę, ale drużyna może dyskutować do woli, wspólnie decydując, które hasła pokaże swojemu Szefowi.
Więcej
Zwiń
ORYGINALNA GRA MARKI MATTEL

Wspaniała gra ćwicząca zręczność oraz koncentrację dzieci. Gracze wkładają różnokolorowe patyczki w pień palmy. a następnie wrzucają do środka palmy małpki. które zahaczają o patyczki ogonami. Gracz rzuca kostką do gry z kolorowymi polami. by wylosować kolor patyczka. który musi wyciągnąć z palmy. Cała sztuka polega na tym. aby przy tym nie spadła żadna małpka! Spadające małpki to gwarancja miło spędzonego czasu dla całej rodziny. Liczba graczy: 2-4.

Od 5 roku życia.Opinia psychologa dziecięcego


Już w części wstępnej dziecko musi uruchomić swoje umiejętności wykonywania ruchów precyzyjnych. co jest ważnym elementem całej gry.

Ta gra jest nietypowa pośród wielu innych. w których trzeba reagować szybko i zbierać jak najwięcej elementów (kart. pionków. żetonów). W tej zabawie dziecko musi zachowywać się ostrożnie. z rozmysłem i nie zabiegać o małpki.
Więcej
Zwiń