Gry dziecięce - najlepsze oferty

gry dziecięce – pragniesz zająć czas swojemu dziecku gwarantując mu świetną zabawę a przy tym nauczyć go czegoś? Wybierz gdy dziecięce. Do tej grupy zalicza się zarówno gry planszowe, gry miejskie, gry sportowe czy też gry komputerowe. Dzięki wspólnej grze wzmacniasz więź z dziećmi, a także wpływasz na ich rozwój. Wspólna zabawa może zacząć się już w momencie otwierania pudełka, gdy razem możemy odkrywać jego zawartość oraz zapoznawać się z instrukcją obsługi. Następnie każdy kolejny krok, który zbliża Nas do wspaniałej zabawy. Dzięki takim zabawom dzieci uczą się współzawodnictwa, przewidywania a także radzić sobie z wygraną lub przegraną. Gry dziecięce świetnie sprawdzą się na każdym Kinderbalu, w przedszkolu, czy po prostu w domu lub na podwórku. Jeżeli gry połączone są z ruchem dodatkowo pomagają dzieciom utrzymać dobrą formę. Wybierając kilka gier, postaw na różnorodność i dokładaj dzieciom kolejne etapy gry (lub kolejne rodzaje gier) stopniowo, aby każdą z nich dobrze poznało i nauczyło się „co z czym się je”. Gry dziecięce można podzielić na gry logiczne, ruchowe, manualne, ćwiczące wyobraźnię, matematyczne, plastyczne czy spostrzegawcze. Każda z nich zapewni naszemu dziecku mnóstwo wspaniałej zabawy a na dodatek zajmą sporo czasu. Kupując gry dla dzieci, należy także zwrócić uwagę na ich cenę. Dzięki serwisowi Taniomania.pl możesz znaleźć wybraną grę w najniższej dostępnej w Internecie cenie. Gry dziecięce w kategorii Zabawki. Najtańsze oferty i najlepsze marki Alexander, Trefl, Hasbro, Granna, Adamigo. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 5309 produktów - zobacz najlepsze oferty
Gra Pie Face podbija światowe rynki!

Ekscytująca gra Pie Face jest wypełniona zabawą i dozą niepewności, bo ktoś na pewno się tutaj pobrudzi! Wystarczy umieścić pyszną bitą śmietanę lub mokrą gąbkę na "rączkę" miotacza i zacząć przekręcać pokrętło. To może wystrzelić w każdej chwili, więc trzymajcie kciuk, żeby Was to ominęło! Zdobywasz punkty za każdym razem, kiedy uda Ci się przekręcić pokrętło.

Pie Face to wspaniała gra dla dużych i małych. Zabawa dla rodziny i przyjaciół. Ekscytująca od początku do końca. Zadaniem gracza jest uzyskanie 25 punktów (każde przekręcenie pokrętła - to jeden punkt) unikając pobrudzenia bitą śmietaną lub mokrą gąbką:
  • umieść na ramieniu bitą śmietanę (nie załączona do zestawu) lub mokrą gąbkę
  • obróć wskaźnik na spinnerze, który wyznaczy, ile razy musisz przekręcić pokrętła gry
  • klik, klik
Więcej
Zwiń
Gra La Cucaracha to pełna emocji gra zręcznościowa dla całej rodziny!

Gra składa się z planszy z zamontowanymi obracalnymi sztućcami, które tworzą labirynt z przeszkodami oraz małego elektronicznego Hexbug Nano czyli karalucha.

Zadaniem graczy jest doprowadzenie karalucha do własnego wgłębienia w planszy.

Wszyscy gracze kolejno rzucają kością i obracają wskazany sztuciec, by ruchomy karaluch wybrał właściwą drogę do przygotowanej na niego pułapki.

Należy tak manewrować o przestawiać sztućce, by karaluch wpadł w pułapkę.

Karaluch jest niezwykle ruchliwy, po linii prostej porusza się bardzo szybko i najczęściej nie skręca tam, gdzie byśmy chcieli.

Gracz, który schwyta karalucha pięć razy wygrywa!

Gra dostarczy całej rodzinie mnóstwo radości i pozytywnej energii, nie obejdzie się także bez napięcia towarzyszącemu grą zręcznościowym.
Więcej
Zwiń
1x Gra ekonomiczna Monopoly Junior A6984 5010994773663

Junior – Monopoly dla najmłodszych

Zestaw zawiera 164 elementy, w tym:
  • planszę
  • cztery pionki
  • 20 kart Szansy
  • 48 znaków własności
  • 90 banknotów
  • kostkę do gry

Kod produktu: A6984

Kategoria wiekowa: od 5 lat

Wymiary opakowania: 27 x 27 x 5 cm

OPIS

Junior to edycja popularnej gry Monopoly w wersji dla najmłodszych. Zamiast klasycznych pionków jest tu kotek, piesek, okręt oraz samochodzik. Sens zabawy nie uległ zmianie – nadal chodzi o zakup nieruchomości i dominację ekonomiczną nad przeciwnikiem. Jednak nie są to miasta, ale ulubione przez najmłodszych sklepy i punkty, jak lodziarnia, zoo czy kręgielnia. Ich ceny nie są oczywiście wysokie, aby dziecko nie miało problemów z liczeniem.
Więcej
Zwiń