Philips - Golarki męskie - najlepsze oferty

Philips to jedna z największych europejskich firm produkujących sprzęt AGD i RTV. Dużą popularnością cieszą się produkty tej holenderskiej marki głównie w asortymencie małego AGD i RTV a wśród nich min. w golarach męskich i damskich. Maszynki do golenia Philips to bez wątpienia numer jeden na polskim rynku. Od kilku lat golarki męskie Philips’a cieszą się nie słabnącym zainteresowaniem. Te nowoczesne i ergonomiczne urządzenia, wyposażone są w akumulator i pozwalają na bezprzewodową pracę, która wystarczy nawet na kilka tygodni pracy. Wodoodporna obudowa, sygnalizacja diodami led oraz trymer to tylko niektóre z funkcjonalnych cech tych urządzeń. Najważniejszą jest jednak ruchoma końcówka, wyposażona od 1 do 3 głowic, które dopasowują się do kształtu twarzy. Gwarantując tym samym niezawodne golenie i zawsze gładką skórę. Jeśli szukasz dobrej maszynki do golenia, sprawdź oferty na golarki męskie Philips na Taniomania.pl. Produkty Philips w kategorii Golarki męskie (Urządzenia do pielęgnacji ciała). Największy wybór z oferty Philips i najniższe ceny w sklepach internetowych.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 78 produktów - zobacz najlepsze oferty
Philips Series 5000 Aqua Touch S5400/06.

AquaTouch

Golarka elektryczna do użytku na sucho i na mokro

S5400/06

Golarka AquaTouch chroni skórę podczas golenia. System ostrzy MultiPrecision z głowicami o okrągłym profilu został zaprojektowany z myślą o łatwym przesuwaniu się po skórze i jej ochronie.

Series 5000 Aqua Touch. Bezpieczne golenie na mokro i sucho.

Efekt: Świeża i zadbana skóra.

System ostrzy MultiPrecision45 min działania po 1 godz. ładowaniaPrecyzyjny trymer SmartClick

Zaokrąglony profil głowic zaprojektowany z myślą o ochronie skóry

Golenie blisko skóry bez zacięć i skaleczeń. Nasz system ostrzy MultiPrecision z zaokrąglonym profilem głowicy płynnie ślizga się po skórze przy jednoczesnym zapewnieniu jej ochrony.
Więcej
Zwiń
Golarka 9000 to obecnie najbardziej zaawansowana golarka w ofercie marki Philips. Unikalna technologia wykrywania zarysu twarzy zapewnia wyjątkowe dostosowanie do kształtów twarzy, a system V-Track rozkłada włosy, umożliwiając przycinanie zarostu jak najbliżej skóry. Ostrza V-Track Precision Zafunduj sobie doskonałe golenie dzięki golarce Philips Series 9000 S9031/12. Została ona wyposażona w nowoczesne ostrza V-Track Precision, które golą o 30% bliżej skóry, dzięki czemu wystarczy tylko kilka ruchów, aby osiągnąć doskonałe rezultaty. System ostrzy delikatnie ustawia każdy włos w najlepszej pozycji do golenia, nawet włosy przylegające do skóry i o różnej długości. Doskonałe golenie nigdy nie było tak proste. Wybierz najwyższą jakość - wybierz golarkę Series 9000 S9031/12 firmy Philips.
Więcej
Zwiń

Opinie - Philips - Golarki męskie