Generatory prądu - najlepsze oferty

wszystko działa jak należy
Generatory prądu w kategorii Narzędzia i warsztat. Najtańsze oferty i najlepsze marki Fogo, Honda, Endress, Kipor, Tagred. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1322 produkty - zobacz najlepsze oferty
Wysokiej jakości agregaty prądotwórcze o rozruchu ręcznym oraz z rozrusznikiem polskiej marki TAGRED idealnie sprawdzą się przy zasilaniu awaryjnym: domu, biura, pojazdu, w samochodach kempingowych, ciężarówkach, traktorach, samochodach, w kempingach, na łódkach, jachtach, w urządzeniach przemysłowych

W przeciwieństwie do tradycyjnych generatorów, które pracują ze stałą prędkością/liczbą obrotów na minutę, przenośny generator firmy Tagred jest wyposażony w mikroprocesor kontrolowany Technologią Inteligentnej Przepustnicy, który dostosowuje prędkość silnika by dokładnie sprostać obciążeniu. Jeżeli generator nie zasila wielu urządzeń, pracuje na wolniejszych obrotach. W ten sposób generator zmniejsza zużycie paliwa, wydłużając żywotność silnika i zwiększając przerwy pomiędzy napełnianiem zbiornika paliwa. W momencie, kiedy obciążenie wzrośnie, generator automatycznie zwiększy prędkość i obroty, dostosowując się do zapotrzebowania na energię.
Więcej
Zwiń
wszystko działa jak należy