Fypryst - najlepsze oferty

Fypryst na Taniomania.pl. Znajdź to czego szukasz w najlepszej cenie! Porównuj oferty w sklepach i wybieraj najlepsze produkty!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 29 produktów - zobacz najlepsze oferty
Dla psĂłw o masie ciała od 20 do 40 kg.

W leczeniu psĂłw, według dawki zalecanej do odpowiedniej masy ciała (patrz pkt 8):
-Do zwalczania inwazji wyłącznie pcheł lub w inwazjach mieszanych z kleszczami i/lub wszołami.
- Leczenie inwazji pcheł (Ctenocephalides spp.). Działanie owadobĂłjcze przeciwko nowym inwazjom dorosłych pcheł utrzymuje się przez 8 tygodni. Produkt zapobiega rozmnażaniu się pcheł przez hamowanie rozwoju ich jaj (działanie jajobĂłjcze) oraz larw i poczwarek (działanie larwobĂłjcze) pochodzących z jaj złożonych przez dorosłe pchły. Działanie to utrzymuje się przez okres 8 tygodni po zabiegu.
- Leczenie inwazji kleszczy (Ixodes ricinus, DermacenĂ­or variabilis. Dermacemor reticulatus, Rhzpicephalus sanguineus). Działanie roztoczobĂłjcze produktu utrzymuje się do 4 tygodni po podaniu.
- Leczenie inwazji wszołĂłw (Trichodectes canis).
Więcej
Zwiń
26 CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU LECZNICZEGO WETERYNARYJNEGO 1. NAZWA PRODUKTU LECZNICZEGO WETERYNARYJNEGO FYPRYST 2,5 mg/ml aerozol na skórę dla psów i kotów Fipronil 2. SKŁAD JAKOŚCIOWY I ILOŚCIOWY PRODUKTU LECZNICZEGO Substancja czynna: Fipronil 2,5 mg Substancje pomocnicze: Pełny wykaz substancji pomocniczych, patrz punkt 6.1. 3. POSTAĆ FARMACEUTYCZNA Aerozol na skórę, roztwór. Przezroczysty, bezbarwny płyn. 4. SZCZEGÓŁOWE DANE KLINICZNE 4.1 Docelowe gatunki zwierząt Koty i psy 4.2 Wskazania lecznicze dla poszczególnych docelowych gatunków zwierząt Leczenie i przeciwdziałanie infestacji pcheł i kleszczy u kotów i psów i jako element strategii leczenia alergicznego pchlego zapalenia skóry (APZS) u kotów i psów. Produkt jest aktywny przeciwko kleszczom Ixodes spp. szczególnie Ixodes ricinus bedącym ważnym wektorem przenoszenia boreliozy. Produkt kontroluje infestację wszołów Trichodectes canis u psów i wszołów (Felicola subrostratus) u kotów.
Więcej
Zwiń
Fypryst dla kota. Taki jaki chciałem.

Opinie - Fypryst