Fisher Price Pchacz - najlepsze oferty

Fisher Price Pchacz na Taniomania.pl zaoszczędź swój czas i pieniądze. Wybieraj spośród najlepszych ofert przygotowanych z myślą o Tobie. Kupuj produkty najwyższej jakości nie przepłacając!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 10 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wyjątkowa, radosna zabawa z Chodzikiem pchaczem Szczeniaczka FISHER PRICE

Uroczy szczeniaczek zamieszkał w Chodaczku pchaczu FISHER PRICE i niecierpliwie czeka, by stać się wiernym towarzyszem zabaw Twojego maluszka. Sprawdzi się idealnie na każdym etapie postępów Twojego skarbu. Przejdzie z nim przez okres od siedzenia do stawiania pierwszych, stabilnych kroków i chętnie będzie mu służył znacznie dłużej. Poziomy nauki umożliwiają dostosowanie wartości edukacyjnych do wieku i etapu rozwoju dziecka.

Na małe, zwinne paluszki czekają ruchome elementy, które można przekręcać, odkręcać i poruszać do woli. Świecące elementy w postaci klawiszy pianinka i noska pieska przykują uwagę maluszka, a efekty dźwiękowe zachęcą do aktywności.
Więcej
Zwiń
Właściwości

Książeczka
  • z tą książką gwarantujemy wiele zabawy w nauce! Kiedy dziecko przewraca strony, można usłyszeć popularne piosenki
  • dziecko jest wprowadzane do świata liczenia, prostych słów, liter, cyfr, kształtów
  • 2 baterie węglowo-cynkowe AA (LR6)
  • zalecenie dotyczące wieku: od 6 miesięcy

Stworek potworek
  • nawet potwory mają uczucia! Czasami są szczęśliwe, czasami są smutne, a czasami
Więcej
Zwiń
Uroczy zestaw prezentowy dla każdej Małej Niani. W skład zestawu wchodzi zabawkowy wózeczek ze światełkami i dźwiękami oraz lalka ślicznej księżniczki. Wózek to równocześnie stabilny chodzik, który zachęca do spacerów magicznymi dźwiękami oraz muzyką. Mięciutka laleczka wesoło podzwania i jest idealną przytulanką, którą można także zabierać na spacery w wózeczku.W zestawie wózeczek-chodzik i podzwaniająca, miękka lalka. Pchacz a zarazem wózek wspomaga naukę chodzenia i pozawala na zabawę, z tego powodu to zabawka; którą Twoje dziecko musi mieć. Wymagane baterie: 3x AA (brak w zestawie).
Więcej
Zwiń

Opinie - Fisher Price Pchacz