Fisher Price Pchacz - najlepsze oferty

Fisher Price Pchacz na Taniomania.pl zaoszczędź swój czas i pieniądze. Wybieraj spośród najlepszych ofert przygotowanych z myślą o Tobie. Kupuj produkty najwyższej jakości nie przepłacając!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 8 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wyjątkowa, radosna zabawa z Chodzikiem pchaczem Szczeniaczka FISHER PRICE

Uroczy szczeniaczek zamieszkał w Chodaczku pchaczu FISHER PRICE i niecierpliwie czeka, by stać się wiernym towarzyszem zabaw Twojego maluszka. Sprawdzi się idealnie na każdym etapie postępów Twojego skarbu. Przejdzie z nim przez okres od siedzenia do stawiania pierwszych, stabilnych kroków i chętnie będzie mu służył znacznie dłużej. Poziomy nauki umożliwiają dostosowanie wartości edukacyjnych do wieku i etapu rozwoju dziecka.

Na małe, zwinne paluszki czekają ruchome elementy, które można przekręcać, odkręcać i poruszać do woli. Świecące elementy w postaci klawiszy pianinka i noska pieska przykują uwagę maluszka, a efekty dźwiękowe zachęcą do aktywności.
Więcej
Zwiń
Uroczy prezent dla każdej Małej Niani. Pastelowy, zabawkowy wózeczek ze światełkami i dźwiękami będzie wprost idealny dla lalek. Wózek to równocześnie stabilny chodzik, który zachęca do spacerów magicznymi dźwiękami oraz muzyką. Charakterystyka produktu: pastelowa kolorystyka oraz niezwykle dziewczęce wzornictwo duże, ruchome, szeroko rozstawione kółka, zapewniające stabilność podczas nauki chodzenia oraz łatwość poruszania się ruch kół chodzika uruchamia melodie i światełka, motywując dziecko do chodzenia rączka wózka, stanowiąca wygodny do trzymania przez dziecko uchwyt moduł grający w kształcie berła zakończonego serduszkiem z lusterkiem; wystarczy, że dziecko klepnie serduszko, aby z wózeczka rozległy się przyjemne melodie i dźwięki stolik dla lalki w kształcie motyla z jednym ruchomym skrzydełkiem, które można przewracać jak stronę książki umieszczony na pałąku z zabawkami, chroniącym lalkę przed wypadnięciem z wózka Zestaw nie zawiera lalki.
Więcej
Zwiń
Właściwości

Książeczka
  • z tą książką gwarantujemy wiele zabawy w nauce! Kiedy dziecko przewraca strony, można usłyszeć popularne piosenki
  • dziecko jest wprowadzane do świata liczenia, prostych słów, liter, cyfr, kształtów
  • 2 baterie węglowo-cynkowe AA (LR6)
  • zalecenie dotyczące wieku: od 6 miesięcy

Stworek potworek
  • nawet potwory mają uczucia! Czasami są szczęśliwe, czasami są smutne, a czasami
Więcej
Zwiń
Super pchacz, starannie i masywnie wykonany. Niemowlę zainteresowane panelem edukacyjnym, próbuje wstawać przy zabawce. Jeździk nie jest wywrotny, kółka nie ślizgają się, tylko jeżdzą po dywanie, panelach, płytkach. Córeczka ma 7 miesięcy, ale jest zainteresowana :). Ta wersja bardziej mi odpowiada niż Zebra tej samej marki. Z czystym sumieniem polecam produkt.

Opinie - Fisher Price Pchacz