De'Longhi - Ekspresy do kawy - najlepsze oferty

jestem niezadowolona z wyniku spieniania mleka, generalnie jest słabo spienione
Produkty De'Longhi w kategorii Ekspresy do kawy (Małe AGD do kuchni). Największy wybór z oferty De'Longhi, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 157 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wstąp do niezwykłego świata kawy z marką De’Longhi

Kompaktowy, automatyczny ekspres De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B zabierze Cię w podróż do świata kawy - dokładnie takiej, jak lubisz! Za dotknięciem jednego przycisku wyczarujesz aromatyczne, energetyzujące espresso w prawdziwie włoskim stylu. Możesz dostosować zarówno smak, ilość, jak również temperaturę kawy do swoich preferencji. Jeśli lubisz kawy mleczne, z pomocą systemu Cappuccino przygotujesz jedwabiście spienione mleko, z którym odkryjesz nowe bogactwo kawowych smaków.

Parzenie

Dzięki włoskiemu rodowodowi eksperci firmy De'Longhi wiedzą, iż w celu wydobycia z każdego ziarna kawy esencji smaku, należy zadbać o najdrobniejsze szczegóły. Optymalne ciśnienie uzyskiwane w trakcie procesu parzenia kawy w ekspresie De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B gwarantuje bogaty i intensywny aromat napoju.
Więcej
Zwiń
Ekspres do kawy DéLonghi ECAM 22.110.SB

ECAM 22.110.SB DéLonghi to kompaktowy, automatyczny ekspres do kawy z możliwością zaprogramowania kawy takiej, jaką lubisz. Wyposażony w dyszę do spieniania mleka, która umożliwia uzyskanie doskonałego cappuccino lub podanie gorącego mleka.

POKRYWA ZABEZPIECZAJĄCA AROMAT

Pojemnik na kawę ziarnistą wyposażony jest w specjalną pokrywę chroniącą aromat kawy.

NOWY PANEL STEROWANIA

Możliwość przygotowania wybranego rodzaju kawy za jednym przyciśnięciem. Niezwykle proste w obsłudze nowe pokrętło pozwala na wybór ilości kawy i intensywności aromatu. Używając prostych przycisków wybierasz rodzaj kawy – z mniejszą lub większą ilością wody.
Więcej
Zwiń
Ekspres kolbowy De’Longhi EC 156.B pozwala na przygotowanie doskonałego włoskiego espresso. Zastosowany w urządzeniu system Cappuccino mieszający parę, powietrze i mleko umożliwia stworzenie doskonałej mlecznej pianki. Ekspres daje możliwość przygotowywania 2 espresso jednocześnie. Urządzenie pozwala oszczędzać energię samoczynnie wyłączając się po 9 minutach od ostatniego użycia.

Stan: Produkt fabrycznie nowy, oryginalnie zapakowany

Gwarancja dla konsumentów: 24 miesiące

Gwarancja dla firm: 12 miesięcy

Specyfikacja:

  • System Cappuccino z regulacją emisji pary
  • Możliwość przygotowywania 2 espresso jednocześnie
  • Bojler wykonany ze stali nierdzewnej
  • System samoprzygotowania
  • Adapter filtr Crema z możliwością stosowania kawy mielonej i kawy
Więcej
Zwiń

Opinie - De'Longhi - Ekspresy do kawy

jestem niezadowolona z wyniku spieniania mleka, generalnie jest słabo spienione