De'Longhi - Ekspresy do kawy - najlepsze oferty

Produkty De'Longhi w kategorii Ekspresy do kawy (Małe AGD do kuchni). Największy wybór z oferty De'Longhi, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 144 produkty - zobacz najlepsze oferty
Ekspres De'Longhi Dinamica ECAM 350.55.B został zaprojektowany tak, aby spełnić wszystkie oczekiwania kawowych koneserów. Funkcja MyMenu umożliwia personalizację każdego przepisu poprzez ustawienie jego mocy oraz proporcji kawy i mleka. Do parzenia perfekcyjnych kaw, ekspres wykorzystuje optymalne ciśnienie 15 barów, zapewniające bogaty i intensywny aromat naparu oraz w nowoczesny system grzewczy aż 2 Termobloków. Model Dinamica ECAM 350.55.B przygotuje automatycznie 10 rodzajów kaw: espresso, czarna kawa, kawa long, doppio+, ristretto, espresso lungo, cappuccino, latte macchiato, caffelatte, flat white. Spienianie mleka: automatycznie, za pomocą karafki. Marka De’Longhi to światowy ekspert w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań parzenia kawy. Stanowi gwarancję zaawansowanej technologii i niezawodności.
Więcej
Zwiń
 • Cechy dodatkowe: możliwość przygotowania 2 filiżanek jednocześniewyjmowany pojemnik na wodę
 • Cechy dodatkowe: wyjmowany pojemnik na wodęmożliwość przygotowania 2 filiżanek jednocześnie
 • Ciśnienie: 15 Bar
 • Ciśnienie pompy: 15 bar
 • Dodatkowe informacje: Spieniacz mleka, Wyjmowany pojemnik na wodę, Obsługa saszetek ESE, Wyłącznik zasilania, Wybór 2 filiżanek, Wkładka sitowa dla kawy pojedynczej, Wkładka sitowa dla saszetek, Filtr ciśnieniowy Crema
 • Dołączone akcesoria: Instrukcja obsługi.
 • Funkcje ekspresu do kawy: Automatyczne wyłączanieFunkcja CappuccinoFunkcja EspressoSpienianie mleka
 • Funkcje ekspresu do kawy: Automatyczne wyłączanieDysza paryFunkcja Cappuccino
 • Funkcje ekspresu do kawy: Automatyczne wyłączanie, Funkcja Cappuccino, Funkcja Espresso, Spienianie mleka
 • Głębokość: 240 mm
 • Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjn
Więcej
Zwiń
Opcja programowania twardości wody

Niezwykłą cechą wszystkich ekspresów automatycznych De'Longhi jest możliwość zaprogramowania maszyny według rzeczywistej twardości wody z sieci wodociągowej. Do wyboru są 4 poziomy twardości. W ten sposób możesz optymalizować częstotliwość konieczności odkamieniania ekspresu i zyskujesz pewność, że urządzenie jest właściwie konserwowane i zadbane.

Odkryj z De'Longhi kanon włoskiego smaku!

Marka De’Longhi to światowy ekspert w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań parzenia kawy. Stanowi gwarancję zaawansowanej technologii i niezawodności. De'Longhi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i innowacyjne podejście do designu, ale przede wszystkim to miłość do kawy - aromatycznej, aksamitnej i bezkompromisowo najlepszej!

De'Longhi to rodzinna firma z włoskimi korzeniami i ponad 100-letnim dziedzictwem.
Więcej
Zwiń
To mój pierwszy ekspres automatyczny, trzeba na spokojnie zapoznać się z instrukcją, a potem jest już tylko wielka satysfakcja z kawy. Ekspres robi doskonałe, pyszne kawy z mlekiem, DeLonghi ma unikatowy system spieniania mleka. Jestem bardzo zadowolony z zakupu.

Opinie - De'Longhi - Ekspresy do kawy