Easygo - najlepsze oferty

lekki wozek. Składanie podobne do babyzen yoyo. ma podnóżek i pałąk. składanie do leżącej pozycji. Bardzo polecam!!!!
Easygo już od 15 zł ✅ Polecane produkty na Taniomania.pl. Sprawdź oferty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie w przyjaznej cenie
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 124 produkty - zobacz najlepsze oferty
Nowoczesny, ultra lekka spacerówka MINIMA firmy EasyGo, jest ona bardzo lekka, a po złożeniu zajmuje mało miejsca co jest niezmiernie praktyczne podczas podróży. Dodatkowo wózek MINIMO wyposażony jest w osłonę na nóżki i dedykowaną folię przeciwdeszczową.
Więcej
Zwiń
Fabre EasyGo, kwas hialuronowy, żel dostawowy 1,8%, 1 ampułko-strzykawka, 2ml Jednorazowa ampułko strzykawka o pojemności 2 ml zawierająca 1,8% (36mg) kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy jest polisacharydem będącym ważnym składnikiem skóry i tkanki łącznej. EASYGO jest w postaci żelu. Jest sterylnym, wolnym od pirogenów, bezbarwnym i przejrzystym kwasem hialuronowym pochodzenia niezwierzęcego o odpowiednim wskaźniku pH. Produkt EASYGO jest przeznaczony do wstrzykiwań dostawowych celem czasowego odtworzenia wiskoelastyczności płynu stawowego w przypadku problemów powstałych na skutek urazów bądź choroby zwyrodnieniowej. Żel powinien być podawany wyłącznie przez wykwalifikowanych i odpowiednio przeszkolonych z iniekcji dostawowych lekarzy, podanie preparatu może być wyłącznie dostawowe. Zastosowanie: do wstrzykiwań dostawowych celem czasowego odtworzenia wiskoelastyczności płynu stawowego w przypadku problemów powstałych na skutek urazów bądź choroby zwyrodnieniowej.
Więcej
Zwiń
SPECYFIKACJA:
  • nowoczesny wózek spacerowy przeznaczony dla dzieci w wieku od 0. do 36. miesięcy
  • waga wózka: 8,5 kg
BEZPIECZEŃSTWO:
  • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z ochronnymi osłonkami
  • regulowana wysokość pasów naramiennych (dostosowana również dla dzieci
Więcej
Zwiń

Opinie - Easygo

lekki wozek. Składanie podobne do babyzen yoyo. ma podnóżek i pałąk. składanie do leżącej pozycji. Bardzo polecam!!!!