Easygo - najlepsze oferty

Easygo już od 15 zł ✅ Polecane produkty na Taniomania.pl. Sprawdź oferty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie w przyjaznej cenie
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 160 produktów - zobacz najlepsze oferty
Fabre EasyGo, kwas hialuronowy, żel dostawowy 1,8%, 1 ampułko-strzykawka, 2ml Jednorazowa ampułko strzykawka o pojemności 2 ml zawierająca 1,8% (36mg) kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy jest polisacharydem będącym ważnym składnikiem skóry i tkanki łącznej. EASYGO jest w postaci żelu. Jest sterylnym, wolnym od pirogenów, bezbarwnym i przejrzystym kwasem hialuronowym pochodzenia niezwierzęcego o odpowiednim wskaźniku pH. Produkt EASYGO jest przeznaczony do wstrzykiwań dostawowych celem czasowego odtworzenia wiskoelastyczności płynu stawowego w przypadku problemów powstałych na skutek urazów bądź choroby zwyrodnieniowej. Żel powinien być podawany wyłącznie przez wykwalifikowanych i odpowiednio przeszkolonych z iniekcji dostawowych lekarzy, podanie preparatu może być wyłącznie dostawowe. Zastosowanie: do wstrzykiwań dostawowych celem czasowego odtworzenia wiskoelastyczności płynu stawowego w przypadku problemów powstałych na skutek urazów bądź choroby zwyrodnieniowej.
Więcej
Zwiń
Wózek spacerowy Quantum alu

OPIS MODELU

Lekki aluminiowy wózek spacerowy, firmy EASY-GO model QUANTUM ALU 2017 to połączenie

funkcjonalności i nowoczesnego designu. Posiada bardzo prosty system składania do małych

rozmiarów. Miękka amortyzacja skutecznie zmniejsza wstrząsy podczas jazdy po nierównych

terenach. Jest wygodny i przestronny, a obrotowe przednie koła zapewniają mu dużą zwrotność

co pozwala na manewrowanie w zatłoczonych uliczkach. Wykonany z wysokiej jakości materiałów

o strukturze lnu, które są łatwe w utrzymaniu czystości. Wózek posiada wymagane certyfikaty

bezpieczeństwa i higieny potwierdzające zgodność z niezwykle rygorystycznymi normami

europejskimi.

Posiada 12-miesięczną gwarancję producenta.
Więcej
Zwiń
Polecam. Wózek jest wygodny, pros ty w obsłudze, zwrotny, stabilny, może być również używany dla dzieci rok po roku. Na spacerach nie sprawia problemów, prowadzi się go lekko i wygodnie. Plusa daję za pojemny koszyk i duże amortyzowane koła.

Opinie - Easygo