Domki Ogrodowe Dla Dzieci Plastikowe - najlepsze oferty

Domki Ogrodowe Dla Dzieci Plastikowe już od 15 zł. Aktualne oferty na Taniomania. Porównuj i odkrywaj najtańsze produkty. Sprawdź u nas sklep, dostawców i opinie
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 139 produktów - zobacz najlepsze oferty
Domek ogrodowy Mochtoys. Niezapomniana zabawa! Wspaniała zabawa dla Twojego dziecka! Piękny i oryginalny - domek zachwyca kolorystyką i swym designem Wykonany z trwałego tworzywa odpornego na działanie czynników atmosferycznych Fantastyczna zabawa w ogrodzie! Masz piękny ogród z miejscem do zabawy dla dzieci i nie wiesz jak je zagospodarować? Chcesz także wyjątkowej zabawki ogrodowej dla swojego dziecka? Domek ogrodowy od Mochtoys będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie oraz wspaniałym prezentem dla Twojego dziecka! Domek to miejsce do zabawy, podczas której dziecko może naśladować zachowania dorosłych i wymyślać niesamowite historie. Postaw go w swoim ogrodzie i ciesz się, widząc szczęśliwe i zachwycone dzieci! Zdjęcie ma charakter poglądowy Bezpiecznie i wygodnie Domek ogrodowy zachwyca przyjemną kolorystyką i ciekawym designem. Wykonany został z wytrzymałego i solidnego tworzywa, które gwarantuje bezpieczną zabawę.
Więcej
Zwiń
Domek wykonany z trwałego tworzywa, odpornego na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Bardzo wysoka jakość wykonania zabawki zapewni Twojemu dziecku bezpieczną zabawę. Super wytrzymałe tworzywo w żywej kolorystyce gwarantuje długi okres użytkowania zabawki. Domek posiada 2 okna z otwieranymi okiennicami, otwierane drzwi wejściowe, okrągły bulaj z tyłu domku, oraz wejście dla naszego pupila. Całość dodatkowo ozdobiona jest kolorowymi naklejkami. Domek wyśmienicie nadaje się do zabawy zarówno w pomieszczeniach zamkniętych (pokój dziecięcy) jak i w ogrodzie. Wymiary domku po rozłożeniu: szerokość całkowita 111 cm długość 113 cm wysokość 120 cm Wymiary opakowania: 115 cm x 140 cm x 12 cm Domek przeznaczony dla dzieci powyżej 2 roku życia posiada certyfikat CE.
Więcej
Zwiń

Opinie - Domki Ogrodowe Dla Dzieci Plastikowe