Domki Ogrodowe Dla Dzieci Drewniane - najlepsze oferty

Domki Ogrodowe Dla Dzieci Drewniane na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów i porównaj ceny na Taniomania.pl. Wybierz ofertę najlepszą dla siebie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 95 produktów - zobacz najlepsze oferty
Drewniany domek ogrodowy dla dzieci JERZYK ze ślizgiem

Wyzwaniem dla każdego rodzica jest zapewnienie swojej pociesze takiej rozrywki, by pobudzała dziecięcy umysł do kreatywności i wymyślania coraz to nowych zabaw. Jednym z takich impulsów może być np. domek dla dzieci, który praktycznie nigdy się nie nudzi. Które dziecko nie chciałoby mieć własnego domku do zabawy, w którym mogłoby spędzać czas razem z rodzeństwem czy przyjaciółmi? Oczywiście należy go dobrać odpowiednio do wieku malucha i jego preferencji.

Z połączenia fantazji dzieci i Rodziców można stworzyć osobisty, jedyny w swoim rodzaju plac zabaw we własnym ogrodzie. Pomyślcie Państwo o beztroskich zabawach brzdąców, pod Państwa czujnym okiem, niezależnie od pory dnia. Zapewniamy, że TAKA zabawka dłuuuugo nie znudzi się Państwa małym Marzycielom.
Więcej
Zwiń
Szukacie Państwo wyjątkowego, zapewniającego urozmaicenie codziennych zabaw prezentu dla swojej pociechy? Pragniecie spędzać jak najwięcej czasu z dziećmi ? Oferujemy Państwu domek drewniany "TOMEK", który nie tylko zaspokoi potrzeby dziecka ale umożliwi rodzinne spędzanie czasu podczas składania i malowania domku. Spójrz jak łatwo zmontować domek -
Więcej
Zwiń
Mały domek ogrodowy dla dzieci Mateusz.

Wymiary zewnętrzne:
  • wysokość domku: 157 cm
  • szerokość: 126 cm
  • głębokość: 112 cm

Powierzchnia:
  • zadaszona wewnętrzna: 1,32 m2

Materiał:
  • Sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych, drewno certyfikowane FSC®!

Grubość desek:
  • ściany: 12 mm / podłoga: 12 mm

Waga:
  • 116 kg

Maksymalna waga użytkownika:
  • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 1 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.
Więcej
Zwiń

Opinie - Domki Ogrodowe Dla Dzieci Drewniane