Disney Princes - najlepsze oferty

Disney princes na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów i porównaj ceny na Taniomania.pl. Wybierz ofertę najlepszą dla siebie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 696 produktów - zobacz najlepsze oferty
LEGO® Disney™

Książka z przygodami Elzy i Nokka

  • numer katalogowy LEGO® 43189
  • nazwa oryginalna Elsa and the Nokk Storybook Adventures
  • elementy 125
  • dla dzieci w wieku 5+
  • wymiary pudełka 205/191/61mm
  • waga 0,245kg


w Zestawie LEGO® 43189

Odkryj zamknięty w książce świat zabawy w miniaturze! Wybierz się z disnejowską bohaterką Elsą do Zaklętego Lasu, który leży daleko poza granicami Arendelle. Na miejscu spotkacie Nokka, legendarnego ducha wody, którego moc jest równie wielka, jak Elsy. Zamrożony Nokk z chęcią zabierze Elsę na przejażdżkę po krainach północy, ale pamiętaj to niebezpieczne miejsce i bez przyjaciół możesz sobie nie poradzić.
Więcej
Zwiń
Wybierz czapkę adidas dla dzieci, która zdała egzamin z wygody drużyny disnejowskich księżniczek. Wyściełana opaska pochłania wilgoć i jest miękka w dotyku. Siateczka z tyłu czapki stanowi przewiewny akcent. Zapięcie na zatrzask z tyłu umożliwia indywidualne dopasowanie. Celująco. Celująco. Celująco.Ten produkt zawiera materiały pochodzące z recyklingu w ramach naszych wysiłków zmierzających do rozwiązania problemu plastikowych odpadów.
Więcej
Zwiń
Wózek Księżniczki Disneya. Zabierz swoje lalki na spacer! Lekki wózek głęboki zaprojektowany dla lalek Pobudza wyobraźnię oraz rozwija u dziecka wrażliwość i empatię Wykonany z bezpiecznych materiałów wysokiej jakości Stworzony do zabawy lalkami Wózek Smoby to wózek głęboki z motywem Księżniczek Disneya, który został zaprojektowany specjalnie dla lalek. Wykonany został ze szczególną dbałością o detale, a do produkcji użyto materiałów wysokiej jakości. Wózek jest zwrotny i ma miękko wyściełane uchwyty oraz mocne podwozie. Wózek jest niezywkle lekki i wygodny w zabawie, aby żadne dziecko nie miało z nim problemu. Zachwyca swym eleganckim designem. Rozwijająca zabawa Zabawa z wózkiem pozwoli każdej dziewczynce poznać obowiązki rodziców. Rozwinie przede wszystkim wrażliwość i empatię oraz zmysł opiekuńczy. Zabawa lalką to także sposób na rozwój wyobraźni. Przede wszystkim - jakość! Wszystkie zabawki Smoby zostały wykonane przede wszystkim z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie maluszka.
Więcej
Zwiń
Chyba najgorsza i najmniej pomysłowa z serii "Storybook" książka od Lego, kupiłem żeby uzupełnić kolekcję.

Opinie - Disney Princes