Deski tarasowa - najlepsze oferty

Deska tarasowa Candy Wpc Wild Wood to produkt solidny, który jest wyjątkowo łatwy w montażu.
Deski tarasowa w kategorii Materiały wykończeniowe. Najtańsze oferty i najlepsze marki Barlinek, GlobalWood, Dlh, Leroy Merlin, IPOWOOD. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 61 produktów - zobacz najlepsze oferty
Opis produktu

Deski tarasowe WPC WINFLOOR stanowią innowacyjny produkt łączący naturalność drewna z nowoczesną technologią polimerową. Wyróżniają się naturalnością barw oraz przekonującą optyką drewna. Cechuje je wysoka odporność powierzchni na czynniki atmosferyczne i korozję biologiczną oraz zużycie, solidne i estetyczne wykończenie jak również łatwość utrzymania w czystości. W przeciwieństwie do naturalnego drewna, deska WPC WINFLOOR nie wymaga impregnowania oraz uciążliwych i kosztownych zabiegów olejowania. Nie butwieje, nie rozwarstwia się, ani nie pęka i zachowują oryginalny kształt. Szczotkowana deska ryflowana posiada antypoślizgową powierzchnię. Deski, legary i listwy sprzedawane są w standardowej długoś
Więcej
Zwiń
Bezlegarowa deska S-Board jest niezwykle trwała i plamoodporna (np. na wino, tłuszcz, ketchup). Deska tarasowa kompozytowa nie wymaga także kosztownej impregnacji ani renowacji. System może być układany wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na legary (np. na balkonie) - wysokość po montażu to tylko 22 mm. Deskę można zainstalować bezpośrednio na istniejącej stabilnej powierzchni betonowej, jak wylewka, płytki ceramiczne lub kostka brukowa. Montaż tarasu jest niezwykle prosty i bardzo szybki.
Więcej
Zwiń
Deska tarasowa Candy Wpc Wild Wood to produkt solidny, który jest wyjątkowo łatwy w montażu.