Deski tarasowa - najlepsze oferty

Deska tarasowa Candy Wpc Wild Wood to produkt solidny, który jest wyjątkowo łatwy w montażu.
Deski tarasowa w kategorii Materiały wykończeniowe. Najtańsze oferty i najlepsze marki Barlinek, GlobalWood, Dlh, Leroy Merlin, IPOWOOD. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 87 produktów - zobacz najlepsze oferty
Drewno modrzewia syberyjskiego występuje w barwach od złocistomiodowej po brunatnoczerwoną. Charakterystyczna wysoka wytrzymałość i naturalna odporność na grzyby oraz na działanie warunków atmosferycznych powoduje,że bardzo dobrze nadaje się do wykorzystania na zewnątrz. Modrzew syberyjski posiada klasę wytrzymałości 34, co według normy EN 3502 oznacza, że żywotność drewna pozostającego w bezpośrednim kontakcie z ziemią wynosi 515 lat. Przy prawidłowym ułożeniu można całkowicie zrezygnować z dodatkowej ochrony. Pozostawione w postaci naturalnej starzeje się w sposób szlachetny zmieniając barwę w srebrzystoszarą patynowieje. Decydując się na systematyczną pielęgnację żywotność jego wynosi nawet do 50 lat.
Więcej
Zwiń
Bezlegarowa deska S-Board jest niezwykle trwała i plamoodporna (np. na wino, tłuszcz, ketchup). Deska tarasowa kompozytowa nie wymaga także kosztownej impregnacji ani renowacji. System może być układany wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na legary (np. na balkonie) - wysokość po montażu to tylko 22 mm. Deskę można zainstalować bezpośrednio na istniejącej stabilnej powierzchni betonowej, jak wylewka, płytki ceramiczne lub kostka brukowa. Montaż tarasu jest niezwykle prosty i bardzo szybki.
Więcej
Zwiń
Deska tarasowa Candy Wpc Wild Wood to produkt solidny, który jest wyjątkowo łatwy w montażu.