Deski tarasowa - najlepsze oferty

Produkt najwyższej klasy, o wiele lepszy niz danie deski w sklepach pochodzace z chin
Deski tarasowa w kategorii Materiały wykończeniowe. Najtańsze oferty i najlepsze marki Barlinek, GlobalWood, Dlh, Leroy Merlin, IPOWOOD. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 70 produktów - zobacz najlepsze oferty
W przeciwieństwie do naturalnego drewna, deska WPC nie wymaga impregnowania, pielęgnacji oraz uciążliwych i kosztownych zabiegów olejowania. Nie butwieje, nie pęcznieje, nie próchnieje, nie rozwarstwia się, ani nie pęka i zachowują oryginalny kształt. Szlifowana deska ryflowana posiada antypoślizgową powierzchnię. Deski, legary i listwy sprzedawane są w standardowej długości 2.4 m.
System deski kompozytowej jest bardzo prosty w montażu. Dlatego jest chętnie wybierany przez większość ekip budowlanych. Dzięki prostemu montażowi wykonanie całego tarasu to kwestia godzin, a nie dni. Deskę można czyścić wodą pod wysokim ciśnieniem (maks. 70 barów) lub stosując zwykłe środki czystości. Deska nie wymaga malowania, impregnacji oraz konserwacji. Nie należy używać rozpuszczalników. Należy czyścić przerwy między deskami, aby zapewnić odpływ wody z tarasu. W przypa
Więcej
Zwiń
Drewno modrzewia syberyjskiego występuje w barwach od złocistomiodowej po brunatnoczerwoną. Charakterystyczna wysoka wytrzymałość i naturalna odporność na grzyby oraz na działanie warunków atmosferycznych powoduje,że bardzo dobrze nadaje się do wykorzystania na zewnątrz. Modrzew syberyjski posiada klasę wytrzymałości 34, co według normy EN 3502 oznacza, że żywotność drewna pozostającego w bezpośrednim kontakcie z ziemią wynosi 515 lat. Przy prawidłowym ułożeniu można całkowicie zrezygnować z dodatkowej ochrony. Pozostawione w postaci naturalnej starzeje się w sposób szlachetny zmieniając barwę w srebrzystoszarą patynowieje. Decydując się na systematyczną pielęgnację żywotność jego wynosi nawet do 50 lat.
Więcej
Zwiń
Produkt najwyższej klasy, o wiele lepszy niz danie deski w sklepach pochodzace z chin