Deski tarasowa - najlepsze oferty

Deska tarasowa Candy Wpc Wild Wood to produkt solidny, który jest wyjątkowo łatwy w montażu.
Deski tarasowa w kategorii Materiały wykończeniowe. Najtańsze oferty i najlepsze marki Barlinek, GlobalWood, Dlh, Leroy Merlin, IPOWOOD. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 76 produktów - zobacz najlepsze oferty
Specjalna deska tarasowa pozwoli Ci łatwo zrealizować Twój własny projekt kształtowania terenu. Dzięki temu że została poddana impregnacji ciśnieniowej możesz ją od razu zastosować mając pewność że jest odporna na rozmaite warunki atmosferyczne. Deska została wykonana z drzewa sosnowego i zabarwiona na zielono co sprawia że będzie wyróżniała Twój ogród.
Więcej
Zwiń
Drewno modrzewia syberyjskiego występuje w barwach od złocistomiodowej po brunatnoczerwoną. Charakterystyczna wysoka wytrzymałość i naturalna odporność na grzyby oraz na działanie warunków atmosferycznych powoduje,że bardzo dobrze nadaje się do wykorzystania na zewnątrz. Modrzew syberyjski posiada klasę wytrzymałości 34, co według normy EN 3502 oznacza, że żywotność drewna pozostającego w bezpośrednim kontakcie z ziemią wynosi 515 lat. Przy prawidłowym ułożeniu można całkowicie zrezygnować z dodatkowej ochrony. Pozostawione w postaci naturalnej starzeje się w sposób szlachetny zmieniając barwę w srebrzystoszarą patynowieje. Decydując się na systematyczną pielęgnację żywotność jego wynosi nawet do 50 lat.
Więcej
Zwiń
Deska tarasowa Candy Wpc Wild Wood to produkt solidny, który jest wyjątkowo łatwy w montażu.