Ciuchcia Zabawka - najlepsze oferty

Ciuchcia zabawka na Taniomanii. Porównanie cen produktów w sklepach. Setki najmodniejszych ofert specjalnie dla Ciebie na Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 270 produktów - zobacz najlepsze oferty
Kolorowa jeżdżąca ciuchcia zachwyci każdego malucha. Piłeczki znajdujące się w zestawie w połączeniu z ciuchcią potrafią naprawdę wiele. Zabawka działa w dwóch trybach: ciuchcia nie porusza sie, oraz trybie kiedy ciuchcia jeździ w różnych kierunkach. Dźwignia znajdująca się z tyłu zabawki zmienia kierunek wypadania piłeczek. Jeśli przesuniemy ją w przód, ciuchcia będzie żonglować piłeczkami. Kiedy obrócimy dźwignię do tyłu, piłeczki będą wypadać z ciuchci. Im szybciej maluch będzie wrzucał piłeczki do komina, tym szybciej ciuchcia będzie jeździć!

Dumel Discovery, to marka, która powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie firmy Dumel, zajmującej się dystrybucją zabawek dla dzieci w każdym wieku. Stworzenie tej marki ma na celu zaoferowanie klientowi szerokiego asortymentu zabawek z najróżniejszych serii: Językowej dla najmłodszych, Językowej dla starszaków, Kreatywnej, Wodnej, Muzycznej i Silly Sam. Każda seria oferuje inny rodzaj rozrywki i zakres aktywności.
Więcej
Zwiń
SUPER DOMINO, TOR PRZESZKÓD DLA KULEK, 158 elementów.
Zabawka wyprodukowana jest, by wspomóc w rozwoju dzieci oraz wzbudzanie w nich ciekawości otaczającego świata.

Zestaw zawiera 158 elementów DOMINA oraz wiele elementów, które tworzą tor przeszkód.
Wytyczona trasa składa się z licznych, ciekawych zjeżdżalni wyróżniających te klocki spośród innych.

Ostatnim etapem zabawy jest wypuszczenie kulki, która zapoczątkuje reakcję łańcuchową i przewróci wszystkie klocki domina.
Kostki domina można układać w nieskończoność tworząc coraz to bardziej skomplikowane konstrukcje.

Zabawa pobudza kreatywność Twojego dziecka oraz doskonale rozwija zdolności manualne, precyzyjne umiejętności motoryczne i wyobraźnię.
Intensywne kolory przykują uwagę na długie godziny.

Fantastyczna układanka o niespotykanych możliwościach kreatywnej zabawy.
Więcej
Zwiń