Castorama Elektronarzędzia - najlepsze oferty

✅ Castorama Elektronarzędzia już od 15 zł ➤ Zobacz produkty od Taniomania. Popularne oferty i opinie użytkowników! Odkryj coś dla siebie w dobrej cenie
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 35 produktów - zobacz najlepsze oferty
Szlifierka kątowa MacAllister to narzędzie potrzebne podczas prac budowlanych. Duża moc działania sprawi, że nawet najtrudniejsze elementy gruntownego remontu nie sprawią Ci kłopotu. Urządzenie posłuży Ci także w przydomowym warsztacie, na przykład do wykonania estetycznych mebli ogrodowych. Dzięki niemu odpowiednio przygotujesz ich powierzchnię na przyjęcie impregnatu i farby.
Więcej
Zwiń
Wkrętarka sieciowa MacAllister to elektronarzędzie, które warto mieć w domu. Umożliwi Ci szybką naprawę mebli lub wykonanie własnych. Urządzenie jest wygodne w użytkowaniu dzięki ergonomicznej rękojeści i długiemu kablowi. Duża moc wkrętarki pozwoli Ci na pracę nie tylko na sztucznych tworzywach, ale także drewnie i metalu.
Więcej
Zwiń
Mieszarka marki MacAllister to produkt, który będzie Ci niezwykle przydatny w trakcie prowadzenia prac budowlanych i wykończeniowych. Mieszarka służy do mieszania farb, klejów i lekkich zapraw murarskich. Dzięki niej idealnie połączysz składniki mieszaniny i uzyskasz właściwą konsystencję przygotowywanych produktów. Urządzenie jest zaopatrzone w dwuręczny uchwyt, dzięki czemu jest wygodne w użytkowaniu.
Więcej
Zwiń
Po 10 miesiącach sporadycznego użytkowania silnik się zatrzymał i już nie rusza. Poza tym strasznie się grzała a na rękojeść przenosiły się drgania, które bardzo utrudniały pracę. Poza tym ogólnie tego typu urządzenia są naprawdę przydatne - wszystko zależy od ostrza.