Cada - najlepsze oferty

Cada na Taniomania.pl. Setki najmodniejszych ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w najlepszej cenie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1573 produkty - zobacz najlepsze oferty
Zbuduj własny karabin szturmowy! Prezentowany model karabinu posiada 621 klocków do samodzielnego złożenia! Karabin ma możliwość strzelania gumkami, możemy załadować do 6 gumowych "naboi".
Elementy wchodzące w skład zestawu można łączyć z klockami Lego, co pozwala na nieskończoną liczbę modyfikacji. Postaw na rozrywkę, która rozwija kreatywność, wyobraźnię i umiejętności manualne.

Dodatkowym atutem jest fakt, że model posiada wiele ruchomych elementów co sprawia, że zabawa daje jeszcze więcej frajdy. To nie jedna z tych zabawek, które nudzą się po kilku dniach.
Dane techniczne
  • Ilość elementów: 621
  • Materiał wykonania: plastik, plastik
  • Pull Back: nie
  • Wiek: 8+

Skład zestawu
  • Klocki do złożenia karabinu


Film:
Więcej
Zwiń
Kompletne wejcie narone skada si z czci lewej CKE2L oraz prawej CKE2R.

Strona otwierania drzwi :

wersja LEWA - L / drzwi otwieraj si na lewo

wersja PRAWA - R / dzrwi otwieraj si na prawo
Więcej
Zwiń
Kermi Cada XS Drzwi przesuwne 2-częściowe z polem stałym, profil biały, szkło przezroczyste, 130cm, prawe, CCG2R130202PKProdukty z serii Cada XS charakteryzują się wyjątkową jakością i stylistyką w przystępnej cenie. Delikatne wzornictwo nadaje produktom Cada przyjemny odbiór, a zastosowane ergonomiczne uchwyty wewnątrz i na zewnątrz drzwi zapewniają komfortowe użytkowanie. Użyte szkło hartowane bezpieczne spełniające wymogi normy EN 12150 jest pokryte powłoką CadaClean ułatwiającą utrzymanie szkła w czystości.
Więcej
Zwiń