Buty piłkarskie - najlepsze oferty

Buty piłkarskie w kategorii Sporty zespołowe. Najtańsze oferty i najlepsze marki Nike, Adidas, Puma, Joma, Umbro. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 3410 produktów - zobacz najlepsze oferty
Dziecięce buty piłkarskie na twardą murawę Nike Jr. Hypervenom Phelon II zapewniają wyjątkową dynamikę na krótkiej murawie dzięki doskonałej przyczepności i anatomicznemu dopasowaniu, które umożliwia lepsze trzymanie stopy. Faktura przedniej części buta daje lepszą kontrolę nad piłką podczas gry. Anatomiczny kształt cholewki sprawia, że but ścisłe dopasowuje się do stopy, zapewniając dynamikę Asymetryczny system sznurowania zwiększa obszar kontroli i powierzchnię kontaktu z piłką. Faktura cholewki ze skóry syntetycznej zwiększa wyczucie piłki. Łopatki w przedniej części stopy i rozdzielona konstrukcja z wyprofilowanym miejscem na palce zwiększają dynamikę. Korki zapewniające przyczepność na twardej murawie (FG) są przeznaczone do użytku na krótkiej murawie, która bywa mokra, ale nie błotnista. Profilowana, perforowana wkładka zapewnia amortyzację, która pomaga zmniejszyć nacisk korków na stopę. Płytka z tworzywa TPU zapewnia wsparcie i dynamiczną amortyzację.
Więcej
Zwiń
Wysokiej jakości juniorskie buty piłkarskie wykonane z najwyższej jakości materiałów odpornych na zniszczenia. Zostały stworzone do osiągania dużych prędkości na turfie. Zapewniają lekkość i ścisłe dopasowanie. Poziome wytłoczenia zwiększają kontrolę nad piłką. Amortyzacja z pianki EVA na wysokości pięty zapewnia lekkość i wygodę. Bieżnik na gumowej podeszwie zewnętrznej jest dostosowany do nawierzchni typu turf. Niskoprofilowa część przednia ułatwia przejmowanie piłki.Gwarancja jakości i komfortu gry.

Nike - amerykańska firma, producent obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych. Założona w 1964r. jako "Blue Ribbon Sport" przez Billa Bowermana i Philipa Knighta. Początkowo zajmowała się dystrybucją japońskiego obuwia biegowego. Pierwszy model butów piłkarskich z logo "Nike" zaprezentowano latem 1972r. W roku 1978 "Blue Ribbon Sport" oficjalnie zmienił nazwę na "Nike". Od tego czasu firma wielokrotnie wprowadzała do sportu nowe technologie m.in. "Tailwind", "Air Force".
Więcej
Zwiń