Buty Narciarskie Black Friday - najlepsze oferty

Buty Narciarskie Black Friday - z okazji Czarnego Piątku już od 99,00 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie. Zobacz także pozstałe oferty, które przygotowaliśmy dla Ciebie w tym roku na Black Friday 2021.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 980 produktów - zobacz najlepsze oferty
Te buty zaprojektowano w oparciu o obszerną wiedzę techniczną marki Salomon. Oferują szerszy krój, który natychmiast dopasowuje się do kształtu stóp, oraz łączą świetne parametry bez zbędnych elementów. Buty wewnętrzne Autostretch idealnie opinają stopy, a geometria skorupy gwarantuje równomierne przenoszenie energii przy każdym skręcie. Profil o szerokości 102 mm i podwójna wkładka SensiFit™ maksymalnie ułatwiają wkładanie nawet w przypadku szerszych stóp, natomiast elastyczne boki butów wewnętrznych Autostretch idealnie dostosowują się do łydek. Cholewka zapewnia więcej przestrzeni i automatycznie dostosowuje się do kształtu łydki, zwiększając komfort podczas jazdy na nartach. My InstantFit Sport: Nowy, sportowy, uwzględniający anatomię stóp but wewnętrzny poprawia komfort, a jednocześnie zapewnia lepszy poziom ciepła i dopasowania. Konstrukcja Autostretch z elastycznymi bokami umożliwia idealne dopasowanie do łydki.
Więcej
Zwiń
Head EDGE LYT 130 anthracite 2022
Niezwykle lekki HEAD Edge LYT 130 to progresywny, łatwy w zakładaniu but dla zaawansowanych narciarzy o najnowszej, przełomowej konstrukcji skorupy zapewniającej mu niebywałą efektywność podczas jazdy. Najważniejsze technologie to: Hi-Top - bardziej bezpośredni transfer energii od narciarza do narty oraz DuoFlex - doskonała kontrola dynamiki podczas skrętów. Przymierz Edge 130 i wypróbuj optymalne czucie, dopasowanie i reaktywność.
Więcej
Zwiń