Boschka - najlepsze oferty

Boschka na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów! Niskie ceny, oferty z wielu sklepów na Taniomania.pl!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Pilarka wielofunkcyjna do cięcia drewna i tworzywa „z wolnej ręki”.Często tniesz drewno i tworzywo w ramach majsterkowania? Uzupełnij swoją kolekcję narzędzi o pilarkę wielofunkcyjną EasyCut 12 Solo marki Bosch i spraw, by praca stała się łatwiejsza i przyjemniejsza! Model EasyCut to niewielka pilarka akumulatorowa – jest niemal bezwibracyjna i dzięki temu zapewnia niezwykle dokładne rezultaty. Przeznaczona do łatwiejszego cięcia „z wolnej ręki” zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Pamiętaj, że akumulator i ładowarka są do kupienia osobno.Ostrze z amortyzacją drgańTa pilarka wielofunkcyjna jest wyposażona w ostrze NanoBlade, które jest niemal bezwibracyjne i dzięki temu niezwykle dokładne. Ponadto miękka powierzchnia chwytna zapewnia wygodę użytkowania.Niewymagająca konserwacji obsługa ostrzaChcesz się skupić na pracy, a nie urządzeniu? Model EasyCut to bezproblemowe urządzenie, którego ostrze nie wymaga smarowania, ostrzenia ani naciągania.
Więcej
Zwiń
Wiertarko-wkrętarka Bosch 18V-50 2 x 2,0 Ah

WSZYSTKIE PRODUKTY POCHODZĄ Z POLSKIEJ DYSTRYBUCJI

Parametry techniczne:

- napięcie akumulatora: 18 V Li-Ion Premium (litowy-jonowy),
- pojemność akumulatora: 2,0 Ah,
- prędkość obrotowa 1. bieg: od 0 do 460 obr/min (regulowana),
- prędkość obrotowa 2.
Więcej
Zwiń
Płyty indukcyjne wytwarzają ciepło tam, gdzie jest potrzebne – w podstawie naczynia. Co to oznacza dla Ciebie? Większe bezpieczeństwo i wygodę! Niższa temperatura płyty chroni zarówno dorosłych, jak i dzieci. Co więcej, dzięki płycie indukcyjnej można zagotować 2 litry wody dwukrotnie szybciej niż na płycie szklano-ceramicznej, co pozwala także zaoszczędzić mnóstwo energii. Nowoczesne wzornictwo: szlif z przodu Dzięki nowoczesnemu wzornictwu, płyty Bosch gwarantują estetyczne doznania i niebywałą przyjemność z gotowania. Ich funkcjonalność wynika ze staranności i dbałości o najdrobniejszy szczegół. Płytę zdobi bowiem ukośny szlif z przodu. Tak eleganckie wykończenie pasuje do każdej, nawet najbardziej designerskiej kuchni i sprawia, że płytę łatwo jest utrzymać w czystości. DirectSelect Sterowanie DirectSelect eliminuje konieczność wielokrotnego naciskania wskaźnika mocy pola dla ustawienia poziomu 8 czy 9 – teraz wystarczy lekkie dotknięcie żądanego stopnia grzania.
Więcej
Zwiń

Opinie - Boschka