Bosch - najlepsze oferty

Bosch (pełna nazwa firmy to Robert Bosch GmbH) to niemieskie przedsiębiorstwo założone w XIX wieku. Zajmuje się produkcją sprzętu AGD, części samochodowych oraz techniki przemysłowej. Bosch posiada 13 tysięcy fabryk na całym świecie. Jest liderem w wielu segmentach rynku, zarówno w produkcji dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. W ofercie firmy znajdują się między innymi lodówki (z technologią NoForst), pralki (VarioPerfect) i zmywarki. W przypadku części samochodowych firma Bosch ma szeroką ofertę części dedykowanych układowi hamulcowemu (klocki i tarcze Bosch), układowi zapłonowemu (świece i akumulatory Bosch) oraz filtry. Ta niemiecka firma to również jeden z liderów w produkcji narzędzi elektrycznych, min. wiertarek, szlifierek i wkrętarek. Wkrętarki akumulatorowe Bosch to jedno z najpopularniejszych tego typu urządzeń na rynku. Jeśli szukasz tanich produktów marki Bosch, sprawdź oferty wybrane dla Ciebie przez internatową porównywarkę cen Taniomania.pl
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 119962 produkty - zobacz najlepsze oferty
1x Zmywarka Bosch Active Water SMV58L60EU

W zestawie kupujesz 1 szt.

Zmywarka Bosch SMV58L60EU z serii Active Water to zmywarka do zabudowy o szerokości 60 cm z panelem zintegrowanym. Urządzenie oferuje 4 temperatury zmywania oraz 5 programów, takich jak: Garnki 70 °C, Auto 45-65 °C, Eco 50 °C, TurboSpeed 20 min i Mycie wstępne. Zmywarka ta pomieści do 13 kompletów naczyń, mieści się w klasie energetycznej A++ oraz zużywa średnio 7,5 litra wody podczas jednego cyklu.
Więcej
Zwiń
Młynek do mielenia kawy Bosch MKM 6003 Młynek do kawy Bosch wyposażony jest w dwuskrzydłowy nóż ze stali szlachetnej dzięki któremu możemy zmielić kawę w ziarnach. Możliwość mielenia w sposób ciągły lub pulsacyjny ułatwia posługiwanie się urządzeniem. Młynek oferuje dużą moc wynoszącą do 180W, dzięki czemu urządzenie jest bardzo szybkie i wydajne pozwalając na zmielenie 150 g kawy w ciągu jednej minuty. Zacznij dzień w dobrym stylu! Niezależnie jaki model wybierzesz, zawsze będziesz odczuwać satysfakcje z jego pracy. Młynek do kawy Bosch wyposażony jest w dwuskrzydłowy nóż ze stali szlachetnej dzięki któremu możemy zmielić kawę w ziarnach. Możliwość mielenia w sposób ciągły lub pulsacyjny ułatwia posługiwanie się urządzeniem. Młynek oferuje dużą moc wynoszącą do 180W, dzięki czemu urządzenie jest bardzo szybkie i wydajne pozwalając na zmielenie 150 g kawy w ciągu jednej minuty. Dostępny w kolorze czarnym.
Więcej
Zwiń
1x Robot kuchenny Bosch MUM5 Styline MUM54251

W zestawie kupujesz 1 szt.

Bosch Styline MUM54251 to robot kuchenny o wszechstronnym zastosowaniu. Nadaje się doskonale do każdego rodzaju kuchni, a czystość pracy gwarantują przemyślane osłony z trwałych materiałów.
Więcej
Zwiń