Bosch - najlepsze oferty

świetny sprzęt za rozsądna cenę, znana marka, cicha praca, duża wydajność i oszczędność energii i wody
Bosch (pełna nazwa firmy to Robert Bosch GmbH) to niemieskie przedsiębiorstwo założone w XIX wieku. Zajmuje się produkcją sprzętu AGD, części samochodowych oraz techniki przemysłowej. Bosch posiada 13 tysięcy fabryk na całym świecie. Jest liderem w wielu segmentach rynku, zarówno w produkcji dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. W ofercie firmy znajdują się między innymi lodówki (z technologią NoForst), pralki (VarioPerfect) i zmywarki. W przypadku części samochodowych firma Bosch ma szeroką ofertę części dedykowanych układowi hamulcowemu (klocki i tarcze Bosch), układowi zapłonowemu (świece i akumulatory Bosch) oraz filtry. Ta niemiecka firma to również jeden z liderów w produkcji narzędzi elektrycznych, min. wiertarek, szlifierek i wkrętarek. Wkrętarki akumulatorowe Bosch to jedno z najpopularniejszych tego typu urządzeń na rynku. Jeśli szukasz tanich produktów marki Bosch, sprawdź oferty wybrane dla Ciebie przez internatową porównywarkę cen Taniomania.pl
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 46888 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zmywarka ActiveWater o szekokości 60 cm w klasie A++: dzięki bardzo wysokiej klasie efektywności energetycznej jest wyjątkowo przyjazna dla środowiska i Twojej kieszeni.

A++: zmywanie zużywa bardzo mało energii, dzięki wysokiej klasie efektywności energetycznej. System koszy VarioFlex z szufladą Vario3: zwiększona pojemność załadunku oraz więcej przestrzeni. AquaStop: w 100% gwarantuje dożywotnią ochronę mieszkania przed zalaniem. 7,5 litra: bardzo ekonomiczne wykorzystanie wody - zaledwie 7,5 litra wody zapewnia optymalne efekty zmywania. TurboSpeed 20min: doskonały efekt z podgrzanej wody w zaledwie 20 min.

Parametry techniczne
 • 13 kompletów naczyń
 • Klasa efektywności energetycznej: A++
 • Zużycie energii w programie Eco 50: 262 kWh/rok przy 280 cyklach zmywania po podłączeniu do zimnej wody. Zużycie energii uwzględnia funkcje stand-by.
 • Zużycie energii w programie Eco 50: 0.92 kWh
 • Zużycie energii off-mode / left-on mod
 • Więcej
  Zwiń
  AquaStop
  System AquaStop składa się z 2 elektrozaworów na wężu doprowadzającym wodę oraz elementu zabezpieczającego wewnątrz urządzenia. W przypadku przecieku wewnątrz urządzenia woda gromadzi się na dnie zmywarki, a znajdujący się tam pływak sygnalizuje awarię. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo Twojego mieszkania lub rekompensatę ewentualnych szkód.

  Opóźnienie czasu startu
  Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program ia następnie czasu jego rozpoczęcia. Funkcja ta sprawia, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy, a także w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia.
  Więcej
  Zwiń
  Świeżo mielona kawa dla większego aromatu

  • Nóż ze stali szlachetnej dający wysoką precyzję i drobne mielenie
  • Mieli tylko z zamkniętą pokrywą
  • Przycisk zabezpieczający przed przypadkowym uruchomieniem
  • 75 g ziaren kawy


  Dane techniczne

  Podstawowe informacje

  • Moc: 180 W
  • Pojemność: 75 g
  • Nóż dwuskrzydłowy i pojemnik do mielenia ze stali szlachetnej
  • Możliwość włączenia urządzenia tylko po zamknięciu pokrywy
  • Przycisk zabezpieczający przed przypadkowym włączeniem


  Nazwa produktu/ rodzina Młynek do kawy
  Nazwa modelu/ linia MKM6003
  Kod EAN 4 242 002 068 244
  Materiał z korpusu obudowy Tworzywo sztuczne
  Materiał z którego wykonana jest misa Stal szlachetna
  Moc przyłączeniowa (W) 180 W
  Napięcie (V) 220-240 V
  Częstotliwość (Hz) 50/60 Hz
  Świadectwa homologacji CE, Eurasia
  Więcej
  Zwiń

  Opinie - Bosch

  świetny sprzęt za rozsądna cenę, znana marka, cicha praca, duża wydajność i oszczędność energii i wody