Blendery philips - najlepsze oferty

Blendery philips na Taniomania.pl. Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 101 produktów - zobacz najlepsze oferty
CHARAKTERYSTYKA Prędkość 35 000 obr./min Silnik o mocy 1400 W 2-litrowy szklany dzbanek Różne opcje prędkości Możliwość mycia w zmywarce Zdejmowane ostrza - łatwiejsze czyszczenie Program do przygotowania koktajli Technologia ProBlend 6 3D * Dane na podstawie testów wewnętrznych przeprowadzonych na 1000 g winogron, jabłek, czarnej porzeczki, truskawek, pomidorów, arbuzów, pomarańczy i granatów. POZNAJ BLENDER PHILIPS AVANCE ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA PROBLEND 6 3D Z nową technologią ProBlend 6 3D uwolnisz wartości odżywcze ukryte w każdej komórce miksowanych owoców, warzyw czy orzechów, mieląc je jeszcze dokładniej. Tak przygotowany koktajl pomoże organizmowi lepiej przyswajać niezbędne mikroelementy by cieszyć się zdrowiem i witalnością każdego dnia. Wydajny silnik i wysoka prędkość obrotów. Doskonałe miksowanie Dzięki silnikowi o mocy 1400 W i prędkości 35 000 obr./min blendowanie wydobywa z owoców i warzyw jeszcze więcej witamin, minerałów i błonnika - wprost do Twojej szklanki.
Więcej
Zwiń
Maksymalna różnorodność potraw, minimalny wysiłek

Przygotuj domowe ciasta, zapiekanki, sałatki i inne potrawy

750 W

Niewielki zestaw 3 w 1

Pojemnik 2,1 l

Akcesoria do ponad 28 funkcji

Silnik o mocy 750 W zapewnia dużą moc miksowania Silnik o mocy 750 W zapewnia dużą moc miksowania Ten robot kuchenny firmy Philips posiada silnik o dużej mocy z dwiema prędkościami i ustawieniem pulsacji, dzięki czemu zapewnia moc i funkcje przydatne podczas przygotowywania ulubionych dań.
Więcej
Zwiń
Philips OnTheGo Blender ręczny HR2655/90 Zmiksuj, zamknij i gotowe! Zmiksuj ulubione składniki, weź ze sobą i ciesz się nimi zawsze i wszędzie! Moc miksowania 800 W Przenośny bidon i pojemnik na zupę Rozdrabniacz XL, Trzepaczka Łatwe czyszczenie Mocny silnik 800 W zapewnia doskonałe rezultaty Silny i wydajny silnik o mocy 800 W zapewnia moc, dzięki której w kilka minut przygotujesz ulubione zdrowe, domowe posiłki. Technologia ProMix pozwala na szybkie i dokładne mieszanie składników Firma Philips nawiązała współpracę z uniwersytetem w Stuttgarcie, aby opracować technologię ProMix pozwalającą na szybsze i dokładniejsze mieszanie składników. Wyjątkowa, zaawansowana technologicznie konstrukcja ma kształt trójkąta, co zapewnia optymalny przepływ jedzenia, maksymalną wydajność i skuteczne miksowanie za każdym razem. Technologia SpeedTouch zapewnia płynną regulację mocy Aby uzyskać więcej mocy podczas miksowania, wystarczy nacisnąć przycisk turbo.
Więcej
Zwiń
produkt jest ekstra - używam go prawie codziennie i w całości polecam największy hit kubki - robisz, zakręcasz i w drogę! kruszy lód robi drinki - bomba

Opinie - Blendery philips