Baseny ogrodowe stelażowe - najlepsze oferty

basen solidny, wytrzymały, stabilny polec
Baseny ogrodowe stelażowe – LATO nadeszło. Pragniesz orzeźwienia dla siebie i dla swoich dzieci na własnym podwórku? Dzięki basenom stelażowym możesz sobie na to pozwolić bez konieczności montowania basenu na stałe, lub wkopywania go w ziemię. Ogrodowe baseny stelażowe dostępne są na rynku w wielu rozmiarach oraz głębokościach. Wykonane są najczęściej z trójwarstwowego, bardzo wytrzymałego PVC. Dzięki stelażom baseny takie są bardzo trwałe i bez obawy może się w nich relaksować cała rodzina. Dużą zaletą basenów stelażowych jest również to, że w razie niepogody można go łatwo złożyć, wyczyścić i schować, do momentu gdy znowu wyjdzie słońce. Większość basenów stelażowych sprzedawana jest wraz z pompą filtrującą wodę oraz dodatkowymi akcesoriami takimi jak: maty pod basen, drabinka czy też pokrywa na basen. W ofercie serwisu Taniomania.pl znajdziesz baseny takich firm jak: Intex, Bestway czy Marimes w różnych rozmiarach i kształtach, w najniższych, dostępnych w Internecie cenach. Kupując basen stelażowy przez Internet możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych oraz poznać opinie innych użytkowników, co na pewno ułatwi Ci wybór.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 116 produktów - zobacz najlepsze oferty
Ogrodowy Basen Stelażowy

o wymiarach: 12 ft/ 366x76 cm

Firmy: BESTWAY

model: 56416

PEŁEN ZESTAW

Basen marki Bestway to idealny produkt dla osób ceniących najwyższą jakość.

Baseny stelażowe różnią się od pozostałych bezkonkurencyjną wytrzymałością

- są również niezwykle stabilne.

.

Basen 366 cm wykonany został z trójwarstwowego PVC - materiału odpornego

na działanie słońca i wody, wzmocnionego siatką poliestrową.

Konstrukcja oparta jest na metalowym stelażu, malowanym proszkowo

- odpornym na korozję.

.

Ogrodowy basen przeznaczony jest dla całej rodziny. Ze względu na duże

wymiary pomieści wiele osób, zapewniając pełen relaks.

Niezwykle prosty i szybki montaż umożliwi 2-3 osobom rozstawienie basenu

w ciągu 20 minut.

.
Więcej
Zwiń
Basen 28200 Intex Metal Frame 305 x 76 cm

Estetycznie wykonane, łatwe w montażu, trwałe i zaprojektowane, aby bawić przez lata całą rodzinę i znajomych baseny z serii Metal Frame stały się nieodłącznym elementem wyposażenia każdego ogrodu. Baseny firmy Intex posiadają najlepszy stosunek ceny do jakości, mniejsze rozmiary idealnie nadają się na pierwszy rodzinny basen, a większe mogą stać się prawdziwym centrum rozrywki.
Więcej
Zwiń
Basen ogrodowy ze stelażem 366 cm x 76 cm BESTWAY 56062 Okrągły basen stelażowy w pięknym, niebieskim kolorze możesz rozłożyć wszędzie tam, gdzie zechcesz cieszyć się przyjemnym chłodem wody z rodziną czy przyjaciółmi. Idealnie nadaje się do wodnych zabaw z dziećmi, ale także dorośli będą mogli się w nim doskonale zrelaksować.Trójwarstwowe PVC, z którego wykonany jest basen, a także mocny stelaż gwarantują Ci bezpieczeństwo podczas pływania czy wspólnej zabawy.Dzięki niewielkiej ilości elementów będziesz mógł łatwo złożyć basen, a także zdemontować go i przechować do następnego sezonu. Do wypuszczenia wody wystarczy zwykły wąż ogrodowy, a z każdym nieumyślnym rozdarciem poradzisz sobie łatwo przy pomocy dołączonej łatki naprawczej. ZESTAW ZAWIERA: Basen ogrodowy (56062)Pompa filtrująca (58145)Filtr do pompy (58093)płytkę instuktażową DVD (w j.
Więcej
Zwiń
basen solidny, wytrzymały, stabilny polec