Baseny ogrodowe stelażowe - najlepsze oferty

Jest ok mogłoby być lepiej dopasowane było by stabilne
Baseny ogrodowe stelażowe – LATO nadeszło. Pragniesz orzeźwienia dla siebie i dla swoich dzieci na własnym podwórku? Dzięki basenom stelażowym możesz sobie na to pozwolić bez konieczności montowania basenu na stałe, lub wkopywania go w ziemię. Ogrodowe baseny stelażowe dostępne są na rynku w wielu rozmiarach oraz głębokościach. Wykonane są najczęściej z trójwarstwowego, bardzo wytrzymałego PVC. Dzięki stelażom baseny takie są bardzo trwałe i bez obawy może się w nich relaksować cała rodzina. Dużą zaletą basenów stelażowych jest również to, że w razie niepogody można go łatwo złożyć, wyczyścić i schować, do momentu gdy znowu wyjdzie słońce. Większość basenów stelażowych sprzedawana jest wraz z pompą filtrującą wodę oraz dodatkowymi akcesoriami takimi jak: maty pod basen, drabinka czy też pokrywa na basen. W ofercie serwisu Taniomania.pl znajdziesz baseny takich firm jak: Intex, Bestway czy Marimes w różnych rozmiarach i kształtach, w najniższych, dostępnych w Internecie cenach. Kupując basen stelażowy przez Internet możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych oraz poznać opinie innych użytkowników, co na pewno ułatwi Ci wybór.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 134 produkty - zobacz najlepsze oferty
Basen ogrodowy stelażowy z pompą 305 x 76 cm 15w1 10FT Bestway 56679

Czy może być coś przyjemniejszego w upalne dni od orzeźwiającej kąpieli – i to bez konieczności wychodzenia z domu? Wyobraź sobie: nie musisz płacić za wejście na basen publiczny, stać w kilometrowych korkach, walczyć o wolne miejsce, w którym będziesz mógł rozłożyć koc czy denerwować się tłumem na plaży.

To nie jest przyjemny sen. To realne rozwiązanie możliwe jeśli zakupisz basen stelażowy marki Bestway. Z tym basenem zrelaksujesz się i wypoczniesz w zaciszu własnego ogrodu. To czego potrzebujesz to kawałek wolnej powierzchni. Rozstawiasz basen na równym gruncie, napełniasz go wodą i już możesz się pluskać. Proste, prawda?

Basen posiada mocny, antykorozyjny stelaż, który zapewnia stabilność całej konstrukcji.
Więcej
Zwiń
Ten klasyczny basen stelaand#380;owy Intex to przeand#322;om na rynku basenów ogrodowych - jest solidnie wykonany, odporny na uszkodzenia, a do tego prezentuje siand#281; wyjand#261;tkowo. Jego konstrukcja opiera siand#281; na mocnym, metalowym stelaand#380;u. O wysokiej jakoand#347;ci tego basenu decyduje równieand#380; trójwarstwowe PVC, który wykazuje wysokand#261; odpornoand#347;and#263; na przetarcia i wszelkie uszkodzenia zwiand#261;zane z intensywnym uand#380;ytkowaniem. Konstrukcja basenu jest bardzo and#322;atwa w montaand#380;u - dziand#281;ki doand#322;and#261;czonej instrukcji bez problemu dobierzesz wszystkie jego elementy, by po chwili móc cieszyand#263; siand#281; wspaniaand#322;ym miejscem relaksu. Basen ogrodowy Intex to przykand#322;ad klasycznego, ponadczasowego designu, który and#347;wietnie wpasuje siand#281; w krajobraz kaand#380;dego ogrodu.
Więcej
Zwiń
Basen Stelażowy - 14Ft x 8Ft.2in. x 39,5in. / 427cm x 250cm x 100cm SWIM VISTA SERIES


Charakterystyka Technologia Power Steel Swim Vista Series™

- odporny na korozje stelaż z owalnymi rurkami,

- 2 przezroczyste okienka wykonane w technologii SWIM VISTA,

- wyjatkowa wytrzymałość ścian bocznych basenu uzyskiwana jest dzięki zastosowaniu technologi Tritech ™. Trójwarstwowy materiał wzmocniony rdzeniem z siatki poliestrowej umieszczonej między dwiema warstwami odpornego materiału PVC tworzy całkowitą grubość 0.40-0.80mm (16-32 gauge) w zależności od wielkości basenu, zapewniając doskonałą wytrzymałość i trwałość.
Więcej
Zwiń

Opinie - Baseny ogrodowe stelażowe

Jest ok mogłoby być lepiej dopasowane było by stabilne