Baseny ogrodowe stelażowe - najlepsze oferty

Baseny ogrodowe stelażowe – LATO nadeszło. Pragniesz orzeźwienia dla siebie i dla swoich dzieci na własnym podwórku? Dzięki basenom stelażowym możesz sobie na to pozwolić bez konieczności montowania basenu na stałe, lub wkopywania go w ziemię. Ogrodowe baseny stelażowe dostępne są na rynku w wielu rozmiarach oraz głębokościach. Wykonane są najczęściej z trójwarstwowego, bardzo wytrzymałego PVC. Dzięki stelażom baseny takie są bardzo trwałe i bez obawy może się w nich relaksować cała rodzina. Dużą zaletą basenów stelażowych jest również to, że w razie niepogody można go łatwo złożyć, wyczyścić i schować, do momentu gdy znowu wyjdzie słońce. Większość basenów stelażowych sprzedawana jest wraz z pompą filtrującą wodę oraz dodatkowymi akcesoriami takimi jak: maty pod basen, drabinka czy też pokrywa na basen. W ofercie serwisu Taniomania.pl znajdziesz baseny takich firm jak: Intex, Bestway czy Marimes w różnych rozmiarach i kształtach, w najniższych, dostępnych w Internecie cenach. Kupując basen stelażowy przez Internet możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych oraz poznać opinie innych użytkowników, co na pewno ułatwi Ci wybór.
Więcej
Zwiń
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 214 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zawartość zestawu 10w1 : Basen stelażowy INTEX 28273 450x220x84cm Pompa Filtrująca INTEX 28638GS 3407 l/h Filtr do pompy INTEX A Oczyszczacz wody do basenu Skimmer BESTWAY 58233 Zbierak siatka do czyszczenia basenu BESTWAY 58277 Dozownik do chemii basenowej , mały pływak BESTWAY 58210 Termometr basenowy pływający BESTWAY 58072 Materac dmuchany plaża BESTWAY 44033 Rękawki do nauki pływania dla dziecka 3-6lat SPIDERMAN BESTWAY 98001 Instrukcja obsługi INTEX Basen stelażowy INTEX 28273 450x220x84cm Nowoczesny i bardzo wytrzymały basen z serii Rectangular Frame od marki Intex, w zestawie proponujemy wydajne pompy Intex ECO (model pompy poniżej w opisie ). Jest to jeden z największych basenów z tej serii, gdyż jego wymiary wynoszą 450 x 220 x 84 cm. co gwarantuje wspaniałą rozrywkę wodną dla całej rodziny, a do tego nie wymaga dużej ilości wolnego miejsca w ogrodzie.
Więcej
Zwiń
Basen ogrodowy stelażowy z pompą 366 x 100 cm ★★★★★

Nr katalogowy Bestway® 56709-17W1B

★★★ Idealny basen do Twojego ogrodu ★★★

★ Jeśli potrzebujesz dużego, niezawodnego basenu, w którym będziesz mógł swobodnie pływać - to idealny wybór dla Ciebie!

Gotowy zestaw z kompletnym wyposażeniem – nie musisz sam szukać wszystkich elementów.

★ Kupując basen Bestway z dedykowanymi akcesoriami masz pewność, że otrzymasz najwyższą jakość i wszystko będzie do siebie pasować.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

  1. Basen stelażowy
Więcej
Zwiń
BASEN STELAŻOWY BESTWAY 12 FT - 366 cm / 76 cm

Prezentujemy Państwu BASEN BESTWAY - idealne rozwiązanie dla całej rodziny na letnie gorące dni.

Basen znakomicie nadaje się na płaskie powierzchnie takie jak trawnik.

BASEN STELAŻOWY to taki, którego główną konstrukcję stanowią metalowe stelaże, na których rozwieszone są ściany basenu. Ściany wykonane są z trwałego trójwastwowego materiału PVC.

WYPOSAŻENIE ZESTAWU:

- basen,
- pompa filtrująca,
- filtr,
- zestaw naprawczy,
- DVD,
- instrukcja w języku polskim,
- kolorowe pudełko.

DANE TECHNICZNE:
- średnica basenu ok. 366 cm,
- wysokość basenu ok. 76 cm,
- waga b
Więcej
Zwiń