Asus Geforce - najlepsze oferty

Gdyby nie wysyp Krypto-***** cena byłaby adekwatna do osiągów. A tak "przesoliłem" ponad 1500 pln ... Mimo wszystko "robi" robotę / świetny sprzęt, kto się rozeznaje to wie że to sprawa oczywista ...
Asus Geforce w kategorii Karty graficzne. Najniższe ceny, najlepsze okazje. Porównywarka cen Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 63 produkty - zobacz najlepsze oferty
ROG Strix GeForceandreg; GTX 1080 Ti wersja11 GB GDDR5X z Aura Sync RGB do doskonałego grania w VR oraz 4K NVIDIA GeForceandreg; GTX 1080 Ti to najszybsza GPU do grania, która oferuje o 35% lepszą wydajność niż GeForce 1080 GTX. Technologia MaxContact oraz szerokość 2,5 slotu, dla najchłodniejszej i najcichszej wydajności w czasie gry. Opatanetowany design wentylatorów Wing-Blade z odpornością na kurz IP5X dla dłuższej żywotności wentylatorów. ASUS FanConnect II dla optymalnej wydajności chłodzenia. Branżowa technologia Auto-Extreme i materiał Super Alloy Power II, zapewniają najwyższą jakość i najwyższą niezawodność. ASUS Aura Sync zapewnia idealną synchronizację oświetlenia LED RGB. Dostosowane do VR porty HDMI pozwalają w każdej chwili cieszyć się technologią VR, bez konieczności przełączania kabli. GPU Tweak II z Xsplit Gamecaster pozwala na intuicyjne dopasowanie wydajności i natychmiastowe strumieniowanie przebiegu gry.
Więcej
Zwiń
ASUS FanConnect II posiada 4-stykowe, hybrydowo sterowane złącza, które są podłączone do wentylatorów systemowych, dla optymalnego chłodzenia systemu. Oświetlenie Aura RGB umożliwia personalizację systemu grania, a porty HDMI przyjazne technologii VR umożliwiają graczom korzystanie z funkcji wirtualnej rzeczywistości. Karta graficzna ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti posiada również procesor graficzny GPU Tweak II z funkcją XSplit Gamecaster, która umożliwia intuicyjne podrasowanie wydajności i natychmiastowe przesyłanie strumieniowe gry.

Powierzchnia rozpraszania ciepła większa o 40%

Do 30% niższa temperatura i 3X cichsza praca w czasie gry

Nowe karty graficzne ROG Strix zostały skonstruowane ze slotem 2,5, dzięki czemu oferują o 40% większą powierzchnię radiatora do wydalania ciepła, w porównaniu do poprzednich konstrukcji 2-slotowych. Dzięki temu karta jest znacznie chłodniejsza i cichsza.
Więcej
Zwiń
Karta graficzna ASUS Phoenix GeForce® GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 Podwójny wentylator kulkowy z technologią 0dB działa płynniej poprzez redukcję tarcia, co dwukrotnie zwiększa żywotność karty i wydajność chłodzenia. Graj w ciszy dzięki wentylatorom z technologią 0dB. Prosty system „plug and play" nie wymagający dodatkowego zasilania. Branżowa technologia Auto-Extreme i materiał Super Alloy Power II, zapewniają najwyższą jakość i najwyższą niezawodność. GPU Tweak II z Xsplit Gamecaster pozwala na intuicyjne dopasowanie wydajności i natychmiastowe strumieniowanie przebiegu gry. NVIDIA ANSEL to rewolucyjny nowy sposób na przechwytywanie zrzutów ekranu w grze. NVIDIA GameWorks™ to interaktywne i kinowe wrażenia oraz niezwykła płynność gry. Zaprojektowany dla nieprzerwanego działania. Karty graficzne ASUS Expedition stworzone są dla nieprzerwanego działania oraz zaprojektowane są z nieustającą wytrzymałością dla dwa razy dłuższej żywotności i wysokiej niezawodności.
Więcej
Zwiń

Opinie - Asus Geforce

Gdyby nie wysyp Krypto-***** cena byłaby adekwatna do osiągów. A tak "przesoliłem" ponad 1500 pln ... Mimo wszystko "robi" robotę / świetny sprzęt, kto się rozeznaje to wie że to sprawa oczywista ...