Asus Geforce - najlepsze oferty

Ciężko powiedzieć, po przesiadce z gtx 280 wszystko wydaje mi się szybkie i ciche. Przyznać należy, że Wiedźmin 3 przy ustawieniach Uber chodzi bez najmniejszej przycinki i w ciszy i spokoju. Za cenę 1400 zł bardzo dobra karta.
Asus Geforce w kategorii Karty graficzne. Najniższe ceny, najlepsze okazje. Porównywarka cen Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 71 produktów - zobacz najlepsze oferty
DUAL-GTX1060-O6G

Karty graficzne ASUS Dual GeForce® GTX 1060 zapewniają optymalną wydajność.

  • Rdzeń podkręcony do 1809 Mhz (w trybie OC w Boost) dla niesamowitej wydajności i jakości grania.
  • Opatentowane wentylatory Wing – Blade dla maksymalnego przepływu powietrza z ciśnieniem większym o 105%
  • Doskonałe połączenie z płytami głównymi ASUS X99-A II dla najlepszego stylu i wydajności.
  • Branżowa technologia Auto-Extreme i materiał Super Alloy Power II, zapewniają najwyższą jakość i najwyższą niezawodność.
  • Porty HDMI przyjazne technologii VR, zapewniają głębokie wrażenia w wirtualnej rzeczywistości.
  • GPU Tweak II z Xsplit Gamecaster pozwala na intuicyjne dopasowanie wydajności i natychmiastowe strumieniowanie przebiegu gry.
  • NVIDIA ANSEL to rewolucyjny nowy sposób na przechwytywanie zrzutów ekranu w grze.
  • NVIDIA GameWorks™ to interaktywne i kinowe wrażenia oraz niezwykła pły
Więcej
Zwiń
Zaawansowana edycja ROG Strix GeForceandreg; GTX 1070 Ti 8GB GDDR5 z oświetleniem Aura Sync RGB dla najlepszej jakości rzeczywistości wirtualnej oraz gamingu w rozdzielczości 4K Technologia MaxContact z 2x większą powierzchnią styczności z GPU dla lepszego wydalania ciepła. Opatentowane wentylatory Wing-Blade z certyfikatem IP5X i maksymalnym przepływem powietrza oraz dłuższą żywotnością. ASUS FanConnect II zapewnia hybrydowo sterowane gniazda wentylatorów dla optymalnego chłodzenia systemu. Branżowa technologia Auto-Extreme i materiał Super Alloy Power II, zapewniają najwyższą jakość i najwyższą niezawodność. Synchronizacja z ASUS Aura Sync RGB LED umożliwia personalizację systemu gamingowego. Dostosowane do VR porty HDMI pozwalają w każdej chwili cieszyć się technologią VR, bez konieczności przełączania kabli. GPU Tweak II z XSplit Gamecaster zapewnia intuicyjną poprawę wydajności i transmisję danych w czasie rzeczywistym.
Więcej
Zwiń
ASUS Phoenix GeForce® GTX 1060 Ti wyposażony jest w podwójny wentylator kulkowy dla 2 razy dłuższej żywotności karty oraz w ekskluzywną technologię Auto-Extreme z komponentem Super Alloy Power II dla najwyższej stabilności. ASUS Phoenix GeForce® GTX 1060 jest również wyposażony w GPU Tweak II z XSplit Gamecaster, który zapewnia intuicyjną poprawę wydajności oraz transmisję danych w czasie rzeczywistym. Gwarantuje najlepsze wrażenia przy takich grach jak Overwatch, Dota 2, CS Go i League of Legend. Typowy dla wentylatorów z łożyskami tulejowymi problem wysychania oleju nie dotyczy wentylatora z dwoma łożyskami kulkowymi na karcie ASUS Phoenix GeForce® GTX 1060, toteż ma ona 2-krotnie dłuższą trwałość. Przy zmniejszonym tarciu działa też płynniej, jeszcze bardziej poprawiając żywotność karty i skuteczność chłodzenia.
Więcej
Zwiń

Opinie - Asus Geforce

Ciężko powiedzieć, po przesiadce z gtx 280 wszystko wydaje mi się szybkie i ciche. Przyznać należy, że Wiedźmin 3 przy ustawieniach Uber chodzi bez najmniejszej przycinki i w ciszy i spokoju. Za cenę 1400 zł bardzo dobra karta.