Asus Geforce - najlepsze oferty

Asus Geforce w kategorii Karty graficzne. Najniższe ceny, najlepsze okazje. Porównywarka cen Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 98 produktów - zobacz najlepsze oferty
  • Model karty graficznej: NVIDIA® GeForce GTX 1060
  • Pamięć karty graficznej: 6 GB
  • Cechy karty: Chłodzenie niereferencyjne, VR Ready
  • Wyjścia/wejścia obrazu: DVI, DisplayPort, HDMI
  • Typ chłodzenia: Aktywne
  • Liczba wentylatorów: 2


Podwój wydajność!

ASUS Dual GeForce® GTX 1060 wyposażona jest w opatentowane wentylatory Wing-Blade dla maksymalnego przepływu powietrza z ciśnieniem większym o 105%. Ekskluzywna technologia Auto-Extreme z Super Alloy Power II przyczynia się do większej stabilności, a GPU Tweak II z Xsplit Gamecaster zapewnia bardziej intuicyjną optymalizację działania i natychmiastowy streaming gry.
Więcej
Zwiń
Dowiedz się więcej USUŃ KONKURENTÓW W CIEŃ Karta graficzna ROG Strix GeForce® RTX 2080 Ti jest efektem połączenia zalet najlepszej GPU od NVIDIA® z talentem elitarnej grupy specjalistów, dzięki czemu jest w stanie zapewnić graczom scenę do epicznej rozgrywki. Dostarczając gigantycznej mocy karta ta umożliwia Ci dalsze rozszerzenie limitów podkręcania, a jej dopracowany do perfekcji układ chłodzenia sprawia, że to wydajność platformy Turing™ zawsze będzie w centrum zainteresowania. Masz również do dyspozycji cały arsenał różnych narzędzi, które pozwalają na spersonalizowanie i dostrojenie tego ekstremalnego pod każdym względem sprzętu – to Ty osobiście wszystkim zarządzasz. Aura Sync Karta graficzna ROG Strix GeForce® RTX 2080 Ti oferuje oświetlenie Aura RGB, które jest zintegrowane zarówno na obudowie, jak i na płycie tylnej. Zainstaluj oprogramowanie Aura Sync, aby podłączyć swoje kompatybilne produkty i stworzyć całkowicie spersonalizowany system gamingowy.
Więcej
Zwiń
Asus GeForce RTX 2060 6GB. Przenieś rozgrywkę na wyższy poziom. Wysoka wydajność i gamingowy design. Doskonałe chłodzenie nawet przy dyżym obciążeniu. Zupełnie nowa, wydajna pamięć 6 GB GDDR6 - efektywniejsze wykorzystanie pamięci. Zaawansowane technologie graficzne Ray Tracing oraz architektura Nvidia Turing. Wyjątkowa wydajność Asus powraca ze swoją serią kart graficznych RTX z wydajnym chłodzeniem i zachwycającą czarno-grafitową obudową. Całość została podkreślona nowoczesnym designem, który nadaje karcie wyjątkowego i drapieżnego charakteru. Skutecznie chłodzenie Wysoka wydajność wymaga odpowiedniego chłodzenia. Aż trzy wentylatory zapewniają skuteczne chłodzenie nawet przy dużym obciążeniu. Graj w najnowsze tytuły na najwyższych ustawieniach graficznych i ciesz się fotorealistyczną grafiką. RTX z nową pamięcią GDDR6 Nowe karty GeForce RTX pracują na wydajnej pamięci GDDR6, która pozwala efektywniej wykorzystać dostępną przestrzeń.
Więcej
Zwiń

Opinie - Asus Geforce