Astor Perfect Stay 100 - najlepsze oferty

Perfekcyjny makijaż, który zachowuje swoją nieskazitelność przez cały dzień, a nawet dłużej, nie musi pozostawać tylko niedościgłym marzeniem. Marka Astor jest znana z tego, że jej kolorowe kosmetyki są niezwykle trwałe i pozwalają czuć się pewnie w każdej sytuacji. Nie bez powodu jest ceniona na całym świecie, a jej innowacyjne produkty stały się prawdziwymi hitami.

Astor Perfect Stay 100 - pięknie być sobą w perfekcyjnym makijażu

Astor zasłynęła z tego, że jej kosmetyki kolorowe pozwalają stworzyć każdej kobiecie makijaż wspaniale podkreślający jej naturalne piękno. Co swoim klientkom proponuje Astor? Przede wszystkim szeroką i specjalnie opracowaną przez cenionych wizażystów gamę kolorystyczną, znakomicie dopasowaną do różnych typów urody. Produkty te powstają ze składników wysokiej jakości, które nie tylko zapewniają kosmetykom trwałość, ale też mają działanie pielęgnujące skórę. Decydując się na użycie kosmetyków Astor Perfect Stay, stawia się na nienaganny look od rana do wieczora, a nawet do późnych godzin nocnych. Randka lub wyjście na miasto od razu po pracy to już nie problem, ponieważ makijaż wykonany tymi produktami utrzymuje się aż do 24 godzin! Podkład Astor Perfect Stay 100 to jeden z najpopularniejszych kosmetyków marki. Jest polecany kobietom o bardzo jasnej karnacji, które chcą podkreślić szlachetny odcień swojej skóry i zapewnić jej nieskazitelny wygląd na długie godziny. Dzięki temu preparatowi koloryt cery zostaje wyrównany, a widoczność porów jest zminimalizowana. Podkład daje wysoki poziom krycia i jednocześnie nie przyczynia się do powstawania efektu maski. Astor wspiera kobiety w ich dążeniu do wykreowania niepowtarzalnego, imponującego wizerunku!

Więcej
Zwiń
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 12 produktów - zobacz najlepsze oferty
Perfect Stay Fabulous to pomadka do ust od marki Astor. Formuła produktu została wzbogaconą o bazę dbającą o wyrównanie i wypełnienie linii na ustach. Intensywne kolory osiągnięto dzięki wysokiemu napigmentowaniu produktu.
Więcej
Zwiń
Żelowy top do paznokci Perfect Stay Gel Shine utrwala kolor i gwarantuje długotrwały połysk oraz wrażenie większej objętości paznokci. Perfekcyjnie pomalowane paznokcie bez użycia lampy LED i bez pomocy manikiurzystki. Top można usunąć tradycyjnym zmywaczem do paznokci.
Więcej
Zwiń