Apple Macbook - najlepsze oferty

Apple Macbook w kategorii Ultrabooki. Najniższe ceny, najlepsze okazje. Porównywarka cen Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 55 produktów - zobacz najlepsze oferty
Apple MacBook Pro 13 z wyświetlaczem RetinaModel:MF839ZE/ANowe funkcje: Intuicyjny touchpad z technologią ForceTouch wyczuwający siłę nacisku. Wydajniejsza bateria. Szybsza pamięc masowa flash.Gwarancja pewnego sprzedawcyApple MacBook Pro 13 jest nowy, fabrycznie zapakowany. Pochodzi od polskiego dystrybutora Apple.Posiada 12 miesięcy gwarancji producenta oraz dodatkowo 24 miesiące gwarantowanej bezpłatnej naprawy w autoryzowanym serwisie Apple. Kupując u nas otrzymujesz w sumie 36 miesięcy bezkosztowej opieki serwisowej. W przypadku zdarzenia serwisowego odbierzemy i zwrócimy Twój komputer na nasz koszt. Szczegółowe warunki opieki serwisowej są dostępne w naszym dziale handlowym. e-mail: pcoutlet@pcoutlet.pl tel. 723 00 11 44Zawartość opakowaniaMacBook Pro 13 z wyświetlaczem RetinaZasilacz MagSafe 2 o mocy 60 WKabel zasilania z wtyczkąKabel zasilającyZaprojektowany z myślą o maksimum mocy.Projektując MacBooka Pro 13 z wyświetlaczem Retina, Apple zaczęło od czystej kartki.
Więcej
Zwiń
Apple MacBook Pro 15 z wyświetlaczem RetinaModel:MJLQ2ZE/ANowe funkcje: Intuicyjny touchpad z technologią ForceTouch wyczuwający siłę nacisku. Wydajniejsza bateria. Szybsza pamięć masowa flash.Gwarancja pewnego sprzedawcyApple MacBook Pro jest nowy, fabrycznie zapakowany. Pochodzi od polskiego dystrybutora Apple.Posiada 12 miesięcy gwarancji producenta. Istnieje możliwość przedłużenia gwarancji producenta do lat 3. W tym celu należy wykupić dodatkową gwarancję AppleCare. Szczegółowe informacje na temat przedłużenia gwarancji uzyskają Państwo na innych naszych aukcjach dotyczących produktów Apple Care lub zapraszamy do kontaktu z naszym handlowcem.Zawartość opakowaniaMacBook Pro z wyświetlaczem RetinaZasilacz Apple MagSafe 2 85WKabel zasilania z wtyczkąKabel zasilającyZaprojektowany z myślą o maksimum mocyProjektując MacBooka Pro z wyświetlaczem Retina, Apple zaczęło od czystej kartki. To dało pełną swobodę projektowania czegoś radykalnie innego. Czegoś, czego jeszcze nie było.
Więcej
Zwiń
Uwagi.

  • Fabrycznie nowy laptop Apple MJVE2ZP/A oryginalnie zaplombowane opakowanie.
  • Oryginalny zasilacz Apple USA /UK (przejsciówka w komplecie).
  • Gwarancja producenta Apple 12m-cy po aktywacji produktu pod iTunes, realizowana w serwisach na terenie Polski.
  • System operacyjny w języku polskim.
  • Klawiatura QWERTY

13-calowy MacBook AirDzięki procesorom Intel Core piątej generacji w MacBooku Air masz jeszcze więcej czasu na jeszcze więcej rzeczy.
Dodaj do tego całe mnóstwo innych inteligentnych i wydajnych funkcji — i oto masz do dyspozycji niewiarygodnie potężne narzędzie, które waży tyle, co nic.
Więcej
Zwiń

Opinie - Apple Macbook