Apple Ipad - najlepsze oferty

Solidny produkt, zgodny z oczekiwaniem. Aktualizacja do iOS 11 natychmiast po uruchomieniu, sprawnie. Konfiguracja legendarnie banalna. Minus za nadmiar aplikacji własnych, z których akurat nie korzystam, a pozbycie się ich jest niemożliwe. Wyświetlacz zgodny z opisem, dźwięk w porządku, o baterii jeszcze trudno cokolwiek powiedzieć.
iPad to tablet amerykańskiej firmy Amazon, premiera pierwszej generacji tego urządzenia miała miejsce w 2010 roku. W ciągu pięciu lat dystrybucji sprzedano ponad ćwierć miliona egzemplarzy tego urządzenia. iPad to jedna z najwspanialszych wizji założyciela marki Steve’a Jobs’a, który już w latach ’80 XX wieku pierwszą wizję tableta – jako alternatywy dla mało mobilnych urządzeń stacjonarnych. Którego intuicyjna obsługa oraz dostęp do multimediów i wszystkich naszych kontaktów sprawiły, że nie potrzebowalibyśmy żadnego innego urządzenia. W ofercie firmy Apple znajdują się cztery generacje iPadów (iPad, iPad 2, iPad 3 oraz iPad Air) produkowane w wersji tradycyjnej lub mini. Tablety Apple wyposażone są w system operacyjny iOs a ich sercem są procesory Cortex lub Apple. iPady korzystają z całego doprodziejstwa firmy z Cupertino, dzięki dostępowi do takich technologii jak iTunes Store (muzyka), App Store (aplikacje), iBookstore (e-booki) czy iCloud (chmura) bez problemu synchronizujemy nasz tablet z innymi urządzeniami z logiem jabłuszka iPhone lub Macbook. Najlepsze oferty sklepów online oraz najniższe ceny na tablety Apple znajdziesz w internetowej porównywarce cen Taniomania.pl.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 121 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wszystko cieszy. Bardziej.

Nauka, twórczość, zabawa, surfowanie w sieci. Kiedy masz do dyspozycji fantastyczny ekran, zadziwiającą wydajność i kapitalne aplikacje, wszystko sprawia większą frajdę. Bo wszystko jest zarazem proste i niezwykłe. Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz. Po prostu magia.

Wyświetlacz Retina - Doskonały ekran. W doskona­łym rozmiarze.

Nieważne, co robisz: zdjęcia, zakupy czy szkic prezentacji, na dużym wyświetlaczu Retina każdy detal jest ostry i wyrazisty, a każdy obraz niesamowicie realistyczny.

Osiągi - Graj, oglądaj, twórz. Pędem.

Potężny 64-bitowy procesor A9 sprawia, że każda apka działa bez najmniejszych zakłóceń. Możesz więc bez przeszkód uczyć się z ciekawych aplikacji edukacyjnych albo grać w gry o rozbudowanej grafice. A nawet używać dwóch apek jednocześnie. Przez 10 godzin bez przerwy, bo bateria też imponuje wydajnością.

Ponad milion aplikacji stworzonych dla iPada.
Więcej
Zwiń
Nowy 9,7-calowy iPad Wi-FiModel : MR7F2FD/AKolor : Space GrayEarly 201832GB pamięci wbudowanejWyświetlacz Retina 9,7 calaRozdzielczość 2048 na 1536 piseliObsługa Apple PencilPowłoka Oleofobowa odporna na odciski palcówProcesor A10 Fusion(4 rdzenie, 2.34GHz)Wbudowany koprocesor M102GB Pamięci RAM8-Mpix aparatWideo HD 1080pTouch IDCzytnik linii papilarnych w przycisku PoczątekCo nowego?Procesor A10X Fusiondo 10 godzin po jednym ładowaniuObsługa Apple PencilDock. Szybki dostęp do ulubionych apek.Zawartość opakowaniaiPadPrzewód z Lightning na USBZasilacz USBGwarancja pewnego sprzedawcyApple iPad jest nowy, fabrycznie zapakowany.Pochodzi od polskiego dystrybutora sprzętu Apple.Posiada pełną 12 miesięczną gwarancję producenta.Nowy 9,7-calowyiPadTeraz działa z Apple PencilKomputer inny niż wszystkie.Jaki byłby komputer, gdyby wynaleziono go teraz? Tak wydajny, żeby poradzić sobie z każdym zadaniem. Tak poręczny, żeby można było wszędzie go zabrać.
Więcej
Zwiń
iPad Pro wszystko robi lepiej.
Więc i Ty także.

Cokolwiek zechcesz na nim zrobić – zrobisz. I to lepiej niż myślisz. Oferuje znacznie więcej mocy niż większość laptopów PC, a jest przy tym rozkosznie prosty w obsłudze. Wyświetlacz Retina został przeprojektowany i nie sposób oderwać od niego wzroku. Podobnie jak rąk. A wszystkim steruje iOS, najbardziej zaawansowany mobilny system operacyjny na świecie. iPad Pro ma wszystko, czego oczekujesz od nowoczesnego komputera. Tylko lepsze. Zupełnie nowy model
10,5 cala. Najnowocześniej­szy wyświetlacz na świecie. Więcej mocy
od większości laptopów PC. iOS 11 wynosi iPada
na jeszcze wyższy poziom.

Retina
Najnowocześniej­szy wyświetlacz na świecie.
W dziedzinie obsługi dotykowej iPad zawsze był bezkonkurencyjny. Przeprojektowany wyświetlacz Retina iPada Pro podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej.
Więcej
Zwiń

Opinie - Apple Ipad

Solidny produkt, zgodny z oczekiwaniem. Aktualizacja do iOS 11 natychmiast po uruchomieniu, sprawnie. Konfiguracja legendarnie banalna. Minus za nadmiar aplikacji własnych, z których akurat nie korzystam, a pozbycie się ich jest niemożliwe. Wyświetlacz zgodny z opisem, dźwięk w porządku, o baterii jeszcze trudno cokolwiek powiedzieć.